Barca - start

caramondl Proletariat

0
14.03.2006, 08:48    Pytanie
mam bardzo pilną sprawę co do fm 2006 - grałem sobie pare sezonów Manchesterem, potem Bayernem, nawet Milanem:)< a ze słabszych Koroną Kielce, Stafford Rangers, Gretna> a teraz naszło mnie na barcę, i nie wiem za cholerę jaka dobrać taktykę!!!!!!!!!!!!! W tamtych klubach był zawze ok, używałem tam głównie swoich pomysłów, choc i czsem z netu coś sie brało, trochę modyfikowało i było ok, a w stolicy kataloni klops::))) Jak ktoś grał barcą, prosze o pomoc, jaką taktyke dobrać Mam 26 mnl i gram z pathem 6.0.3 na updacie Robi Robsona 3.0. Help!!!!! I nie róbcie sobie jaj, bo staram sie jak mogę od tygodnia, a tu nic!!!

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.03.2006 16:40    #1
Mideros powiedział wszystko co powinienes wiedziec na ten temat ;) Ja osobiscie zagrałbym 4-5-1 z uwagi na to, że mają wielu dobrych pomocników i praktycznie jednego napastnika - Eto'o

Post pomocny

tokar Proletariat

0
15.03.2006 04:15    #2
Grałem barcą nie raz, i zawsze sprawdzała mi się w pierwszym sezonie taktyka 4-2-3-1. Defensywa to wiadomo. Jako cofniętych pomocników wstawiam dwóch zawodników(Xawi, Deco) ustawianych na środkowej linii z zadaniami defensywnymi (strzałki do tyłu) i poleceniem częstych strzałów z dystansu. Jako trzech ofensywnych pomocników ustawiałem ronaldinho, messi, giuly. Z tym starałem się dokupić jakiegoś dobrego lewoszkrzydłoweg (np. Tuncay) i wtedy ronaldinho grał na środku.Swoją drogą giuly też potrzebuje zmiennika. Na szpicy: wiadomo Eto'o.
Jest co prawda problem z tą taktyką na początku drugiego sezonu, nie jestem pewien z czego to wynika, być może z błądów w przygotowaniach do sezonu.
Dobrej zabawy.

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.