Strona

Football Manager zawiesza się podczas gry...

 realista_9 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 846
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.03.2009
Skąd: Piaseczno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2009, 13:57    Pytanie
Cześć...

Mam problem który polega na tym że nie da sie grac wogole;;/;/ wlaczylem FMa i grajac mecz zawiesza sie i nic nie moge zrobic musze zresetowac PC!!!! juz ktorys raz tak mam;/ na początku tak nie mialem od tyg. zaczelo mi sie tak robic;/ o co chodzi?:(
(L)

 Kelrik Partyzant

Postów: 24
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.03.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.12.2009 13:09    #1
Poczytałem troche na forach i komuś pomogło przejście s SP3 na SP2...na SP2 podobno gra się nie zawiesza.

Użytkownik uznał post za pomocny

 realista_9 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 846
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.03.2009
Skąd: Piaseczno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.12.2009 13:23    #2
ciekawie...:] w sumie to moze byc mozliwe bo jak mialem kiedys problem z Blue Screenem to zainstalowalem SP 3 i wlasnie zaczely sie problemy;/ zaraz instaluje SP 2 i napisze czy to poprawiło...
(L)

 mikolaj Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.12.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.12.2009 14:52    #3
mam mega problem.gralem przez 2tygodnie w fm10 bez zadnych problemow.od wczoraj nie moge uruchomic gry.podczas wlaczania gry wyskakuje komunikat"fm10 is running dangerously low on memory.please quiet and free up some memory" .bardzo prosze o pomoc,wymagania sprzetowe sa spelnione ponad norme.pozdrawiam.

 realista_9 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 846
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.03.2009
Skąd: Piaseczno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.12.2009 15:36    #4
[quote=mikolaj]mam mega problem.gralem przez 2tygodnie w fm10 bez zadnych problemow.od wczoraj nie moge uruchomic gry.podczas wlaczania gry wyskakuje komunikat"fm10 is running dangerously low on memory.please quiet and free up some memory" .bardzo prosze o pomoc,wymagania sprzetowe sa spelnione ponad norme.pozdrawiam.[/quote]

u Ciebie to jest zapewne bład Memory Leak czyli wyciek pamieci.... masz zainstalowaną najnowsza łatke???
(L)

 parachutes Młody aktywista

Postów: 986
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2005
Skąd: Lublin, Poznań, Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.12.2009 23:55    #5
Instalacja SP2 zamiast SP3 to rozwiązanie trochę pozbawione sensu, nawet jeśli pomoże. Tak samo rozwiązywanie wszystkiego formatami to akt raczej desperacki. Jeśli to kwestia błędu sterowników albo inny poważny problem polecam skorzystanie z profesjonalnej pomocy na forum dobreprogramy. Przeczytaj o programie HijackThis i OTL, zrób tak jak radzą i wrzuć tam na forum logi. Mi pomogli parę razy. Obecnie walczę z bluescreenem i zawieszaniem się komputera przy korzystaniu z portów USB. Ale chyba u mnie to kwestia problemów z zarządzaniem energią przy tych portach, mniejsza z tym. Jeśli to się zaczęło dziać po zmianie zasilacza, problem może być poważny. Na tyle poważny, że za którymś razem Ci się coś spali.

Więc polecam skorzystanie z pomocy na tym forum. Tylko - o ile się zdecydujesz - musisz tam wszystko dokładnie opisać, pisać składne zdania, używać polskich znaków zamiast emotek itd :) Napisz, że problem się zaczął po wymianie zasilacza (konkretne parametry mocy), że nie dotyczy samej gry, ale całego systemu. I nie "menadżeru urządzeń" nie możesz uruchomić, ale menadżera. Pozdrawiam.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 29.12.2009 o godz. 00:07

-Why is 6 afraid of 7? - Because 7 8 9.

 realista_9 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 846
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.03.2009
Skąd: Piaseczno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.12.2009 12:55    #6
słuchaj kolego... wątpię żeby coś pomogli Ci eksperci z dobreprogramy bo tego dokładnie nie da sie wytłumaczyć... i nie jestem aż takim desperatem:) Jeszcze jakby to się działo przy każdej grze która posiadam to TAK ale to się dzieje tylko przy managerze... wiec chyba bede musiał dać sobie spokój z FM i tyle;(
(L)

 parachutes Młody aktywista

Postów: 986
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2005
Skąd: Lublin, Poznań, Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.12.2009 14:12    #7
No ale to mniej desperackie dać komuś, kto się na tym zna loga do sprawdzenia, niż formatować dysk :) ale jak wolisz.
-Why is 6 afraid of 7? - Because 7 8 9.

 realista_9 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 846
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.03.2009
Skąd: Piaseczno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.12.2009 14:24    #8
[quote=parachutes]No ale to mniej desperackie dać komuś, kto się na tym zna loga do sprawdzenia, niż formatować dysk :) ale jak wolisz.[/quote]

no spoko można spróbować tylko jak to im napisać zeby zajarzyli?
(L)

 parachutes Młody aktywista

Postów: 986
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2005
Skąd: Lublin, Poznań, Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.12.2009 16:42    #9
Po polsku powinni zrozumieć:)
-Why is 6 afraid of 7? - Because 7 8 9.

 realista_9 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 846
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.03.2009
Skąd: Piaseczno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.12.2009 17:24    #10
[quote=parachutes]Po polsku powinni zrozumieć:) [/quote]

a te prgramy OTL i HijackThis do czego są tam potrzebne?

mówiłeś ze tam mi pomogą jak narazie zadnej odpowiedzi nie dostałem!:/

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 29.12.2009 o godz. 17:25

(L)

Strona

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.