wiselkaaaa

Frog3r Proletariat

0
04.04.2006, 20:29    Pytanie
mam pytanie jak zwiekszyc reputacje w klubie gram wiselka 2 sexon wygralem LM w 1 sezonie :) i mam ponad 60 mln zlotych hajsu wiec moge kupic kogos lepszego ale nie chca przechodzic co...co mam zrobic plis helppppppp !!!!!!!!!!

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.04.2006 04:37    #1
To zalezy zarówno od reputacji klubu, jak i od poziomu rozwinięcia ligi. Do nierozwiniętego kraju nie będą chcieli przychodzić dobrzy piłkarze. To samo dotyczy reputacji klubu - jeśli nie masz conajmniej kontynentalnej to raczej mozesz zapomniec o najlepszych zawodnikach.

Post pomocny

opku Proletariat

0
05.04.2006 07:53    #2
po co ci najlepsi zawodnicy ja wole miec mlode talenty z polski niz jakies gwiazdy z zagranicy

Post pomocny

sopej Proletariat

0
05.04.2006 08:52    #3
Ciekaw jesem ile razy wchodzileś i wychodziłeś na jeden mecz. Wygranie polskim klubiem LM w 1 sezonie wydaje się mało prawdopodobne

Post pomocny

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.04.2006 13:47    #4
Pracuj na to...
A jeśli jesteś z tych leniwych to odpal sobie oficjalny edytor gry znajdujący się w folderze z grą.

Post pomocny

myspace.com/marneszanse

... Proletariat

0
06.04.2006 11:00    #5
sopej to nie jest malo prawdopodobno tylko niemozliwe:) ale wislaczki chociaz tak chca sie podbudowac:D

Post pomocny

Rudii CZarek Proletariat

0
06.04.2006 22:39    #6
Oj "trzy kropeczki" jakiś Ty głupi. Jak już co to Wiślacy a nie wiślaczki,hahaha.No cóż pozdrawiam,a że w fm'ie raczej LM w pierwszym sezonie Wisłą nie za bardzo da się zdobyć - to się zgadzam.

Post pomocny

... Proletariat

0
07.04.2006 13:45    #7
Rudii CZarek to sie usmialem z ciebie szkoda ze nie zrozumiales malej uszczypliwosci i oraz lekkiego ironizmu w slowie wislaczki:) Kulture swoja pokazujesz obrazajac mnie No ale czego mozna sie spodziewac po chlopach z krakowa;] Moze mi kosy nie wbijesz;]

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.