śmieszna kasa

kumn Proletariat

0
16.04.2006, 08:21    Pytanie
Siema ludziska.Otóż gram sobie Chelsea i właśnie juz 3 sezon jadę.Przed sezonem byłem ciekawy ile kasy dostanę bo chciałem sobie kupić jakiegoś pomocnika na zmianę bo większość starzu już.Okazało się że na transfery dostałem ok 10 mln to jakiś żart chyba!!!!!!!!!! Nie rozumiem tego,ale zawsze jak gram chelsea anwet w fm 2005 to co sezon dostaję coraz mniej kasy ale mistzostwa kraju i LM wgrywam więc co jest przyczyną tego???????!!!!!! Jak gram innym klubem to jak widzę na Chelsea to cały czas kupują drogich zawodników.A ja nawet takiego Lukasa Podolskiego nie mogę sobie kupić.

Sans Proletariat

0
16.04.2006 14:42    #1
dokładnie masz tam nawet nadmienione coś w stylu, ze Abramowicz oczekuje ze ściągniesz do klubu swiatowe gwiazdy ... sciagasz je przez 2 sezony a potem juz masz normalny budzet, i sma na niego zarabiasz, wygrywajac wszystko

Post pomocny

 RBC Partyzant

Postów: 57
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2006
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.04.2006 15:00    #2
A ja gram RBC Roosendaal i mam co roku coraz wiecej kasy :P
Tzn. pod koniec sezonów miałem ok -20 mln zł, ale i tak wychodziłem nad kreche.
Ale teraz będę gral w LM (2008/09) to bedą kokosy :D
Miałem Vieriego, Recobe, Serginhio, Matteraziego, Dellvecchio.... i paru innych :)
I to bez żadnego kombinowania...z edytorami sejwami czy dodawaniem menadżerów :P
PZDR

Post pomocny

kumn Proletariat

0
16.04.2006 22:13    #3
Abramovic sknera dorzycił mi 35 mln wow.A wpierwszym to daje nawet 90 mln funtów oczywiście.Lukas masz rację co do pierwszych 2 sezonów.w Pierwszym sezonie kupiłem Adriano,Tevez i Kompany.Za samego Adriano dałem 50 mln ale musiałem go kupić bo on wymiata.W 2 sezonie kipiłem se Torresa,Heitinge,N.De Jonga,Iraole i Guarina.A fakt że w drugim sezonie miałem mniej kasy na transfery.A torres kosztował mnie z 30 mln.Terez jak Roman dorzucił mi 30 mln to zaoszczędzę je i w następnym sezonie będę miał więcej kasy.I tak nie mam kogo kupować bo ja mam za dużą ławkę i za młodą których chcem powypożyczać na sezon lub 2.

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.