Jakub Biskup

FManager Proletariat

0
17.04.2006, 19:00    Pytanie
dlaczego Jakub Biskub ma tak duzo ulubionych zagran(tam gdzie widzimy jego ulubione pozycje to obok jest lista ulubionych zagran). Przeciez to nie jest zaden wybitmy talent nawet powiedzialbym że ligowy przeciętniak.

 Scout Młody aktywista

Postów: 512
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2006
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.04.2006 06:02    #1
ja jako menedzer mam nawet ulubione zagrania ;> ale pomne je milczeniem. bynajmniej niechodzi o oszustwa transferowe, czy wygrywanie meczy

Post pomocny

 FmFan Partyzant

Postów: 150
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.04.2006
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.04.2006 07:42    #2
FManager no co ty, u mnie Jakub Biskup wymiata, świetnie gra na prawej stronie. Wogóle to Lechia Gdańsk jest pełna talentów np. Jakub Kawa ;)...

Post pomocny

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.04.2006 11:11    #3
To może ich opisz i wyślij na żeby zostali dodani do naszej bazy danych talentów? :P

Post pomocny

myspace.com/marneszanse

 FmFan Partyzant

Postów: 150
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.04.2006
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.04.2006 12:47    #4
Już nie raz spotkałem się z opinią że Lechia Gdańsk to prawdziwa kuźnia talentów tak jak Ajax Amsterdam. Jak na polską ligie to zawsze można było znaleźć ciekawego piłkarza.

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.