zdenerwowałem się...

 FManiac Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.04.2006, 06:47    Pytanie
Jakiś czas temu zauważyłem że po wyszukaniu jakiegoś dobrego piłkarza i dodaniu go do listy obserwowanych zawodników, odrazu zaczynają interesować się nim lepsze kluby (gram Legią). Gdy nie dodaje go do listy żaden klub nie zwraca na takego zawodnika uwagi. Ale gdy składam ofertę kupna znowu pojawiają się oferty z innych klubów. Najgorsze jest to że spędzam dużą część gry w poszukiwaniu tanich młodych, utalentowanych piłkarzy tylko po to żeby inne kluby mogły mi ich podkupić. Mam wrażenie że skouci innych klubów nie wyszukują talentów tylko szpiegują moje poczynania. Czy jeszcze ktoś dostrzegł ten problem, bo jest on naprawdę uciążliwy, szczegulnie dla graczy grających klubami z dość niskimi środkami na transfery. Mam nadzieję że w FM 2007 nie doświadczę tego niemiłego zjawiska.

 bury1986 Partyzant

Postów: 93
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.04.2006
Skąd: Zambrów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.04.2006 08:02    #1
jak znajdziecie dobrego mlodego zawodnika nie dodawajcie go do listy, nie skladajcie odrazu oferty, poczekajcie az zamknie sie okno wtedy probojcie go kupic, ja tak robie i wychodzi mi to nawet na dobre bo w czasie okienka tez mi podkradaja zawodnikow,przyjdzie on pozniej ale jak dobry to warto.

 Trojek Partyzant

Postów: 25
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.04.2006
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.04.2006 10:03    #2
Gdy mamy kogoś na celowniku - dopiero wtedy zaczynają przychodzić do nas newsy na jego temat. Gdybyśmy go nie wyszperali nie dostanlibyśmy info o tym kto go gdzie kusi do przejścia - nie wyobrażam sobie abym miał dostawać informacje o propozycjach dla wszystkich piłkarzy z gry :> Dostajemy tylko te istotne dla nas.

 Ebi-21 Kenebi Partyzant

Postów: 388
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.12.2005
Skąd: Bialystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.04.2006 10:37    #3
jak grasz legia to kto ci podkupuje zawodnikow?

Rudii CZarek Proletariat

0
24.04.2006 11:11    #4
Trojek jestes genialny.Przeczytałęm ten problem i już chciałem tłumaczyć,ale dzięki Tobie mam to z głowy... narka !!

 FManiac Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.04.2006 11:21    #5
Trojek, zauważ że przy wielu zawodnikach można znaleźć informację czy jakiś klub się nim interesuje nawet jeśli nie mamy go na liście.
Ebi-21 Kenebi- przeważnie pierwszoligowe kluby francuskie, holenderskie, rosyjskie, niemieckie i angielskie. Żeby była jasność, piszę o piłkarzach z którymi miałbym realne szanse podpisania kontraktu.

 Ebi-21 Kenebi Partyzant

Postów: 388
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.12.2005
Skąd: Bialystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.04.2006 11:47    #6
aa ok myslalem ze chodzi o polakow

 Trojek Partyzant

Postów: 25
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.04.2006
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.04.2006 13:46    #7
FManiac - zgadza się - przy zawodniku którym sie interesuje jakis klub jest info o tym. Ale mniemam że zdenerwowanie powyższe spowodowane jest faktem iż gdy składamy ofertę danemu kopaczowi - przychodzą do nas już konkretne wiadomości o zainteresowaniu innych klubów.

 gosc Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: Miastko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.04.2006 05:46    #8
Ja bym dorzucil jeszcze jedno tlumaczenie. Zanim wrzucisz zawodnika na swoja liste, to nikt o nim nie slyszal. Kiedy to zrobisz, to moze silnik gry zaklada, ze sie tym chwaliles, ktos Cie widzial, jak notujesz jego nazwisko itp :-). Dlatego wszyscy sie rzucaja na niego. Cos jak w Polsce informacje gazetowe. Jak tylko ktos kogos wyrozni w byle szmatlawcu, zaraz ustawiaja sie po niego kolejki pseudodzialaczy z roznych klubow.

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.04.2006 10:41    #9
Czyli jak widzicie wszystko da się logicznie wytłumaczyć ;)
myspace.com/marneszanse

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.