Zawodnicy - szukam / kupię / wypożyczę, Sztab szkoleniowy - szukam

 kajn Partyzant

Postów: 216
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.01.2012 14:46    #6771
@Somebody: Pawłowskiemu z Lechii kończy się kontrak w styczniu i można z nim podpisać promesę w trakcie pierwszego okienka, może będzie chciał przejść.

 Kox Partyzant

Postów: 44
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.01.2012 15:36    #6772
Witam, waśnie przyjeli mnie do Liverpoolu(5 sezon), poszukuję skrzydłowego, oraz zastępcy dla Lucasa Leivy, bo to mój jedyny DP.
Na transfery mam 100 mln, próbowałem sciągnąć Götze, ale Borussia życzy sobie za niego, uwaga 126 mln!

 Cookies Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.01.2012 15:40    #6773
Polecicie jakiegoś Prawego Obrońce? Takiego który potrafi grać w ataku - dośrodkowania, gra z pierwszej piłki itp. ALE TEŻ TAKIEGO KTÓRY POTRAFI ODEBRAĆ PIŁĘ.
Myślałem nad Darjo Srna z Szachtaru. Dobry pomysł?
Jest trochę stary [29], może znacie kogoś młodszego z podobnymi umiejętnościami ofensywnymi [nie piszcie o alvesach, ramosach i maiconach].
Kasa - tak do 20-30mln [to jest max i nie chciał bym dochodzić do aż takich cen].


PS: Dzięki za odpowiedzi do poprzedniego pytania - wybrałem Nicolas'a Gaitan'a.

 kajn Partyzant

Postów: 216
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.01.2012 15:55    #6774
[quote=Kox]Witam, waśnie przyjeli mnie do Liverpoolu(5 sezon), poszukuję skrzydłowego, oraz zastępcy dla Lucasa Leivy, bo to mój jedyny DP.
![/quote]
Na skrzydło Ricardo Kishna z Ajaxu. Tyle, że ja kupowałem go w pierwszym sezonie i właśnie w piąty sezonie gra już na światowym poziomie. Ew. Yohan Mollo, nie powinien być specjalnie drogi jak na Twój budżet. No i Eden Hazard jest w stanie grać na skrzydle, możesz spróbować.
Na DP nie wiem, może Rodwell?

 Kox Partyzant

Postów: 44
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.01.2012 17:43    #6775
Z Hazardem to głupia sprawa, bo jakiś miesiąc przed zatrudnieniem mnie, poszedł do Arsenalu. Rodwell również w Arsenalu, ale ja w gruncie rzeczy potrzebuje zmiennika dla Lucasa w razie jakiejś kontuzji. Spróbuję z tym Yohanem Mollo, bo Ricardo Kishna wypożyczony jest.

 Niklas Młody aktywista

Postów: 243
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.05.2009
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.01.2012 19:26    #6776
[quote=JaroTheMaster]Craig Cathcart, Craig Dawson, Steven Caulker, Stefan Bell i Johan Martial. Jaka dwójka z tej piątki jest najlepsza ? Mam drugi sezon w FM 12![/quote]

Cathcart i Bell.

 Maciejjol Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.08.2011
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.01.2012 19:32    #6777
[quote=Cookies]Polecicie jakiegoś Prawego Obrońce? Takiego który potrafi grać w ataku - dośrodkowania, gra z pierwszej piłki itp. ALE TEŻ TAKIEGO KTÓRY POTRAFI ODEBRAĆ PIŁĘ.
Myślałem nad Darjo Srna z Szachtaru. Dobry pomysł?
Jest trochę stary [29], może znacie kogoś młodszego z podobnymi umiejętnościami ofensywnymi [nie piszcie o alvesach, ramosach i maiconach].
Kasa - tak do 20-30mln [to jest max i nie chciał bym dochodzić do aż takich cen].


PS: Dzięki za odpowiedzi do poprzedniego pytania - wybrałem Nicolas'a Gaitan'a.
[/quote]

Srna jest bardzo dobry ale widze ze myslisz przyszlosciowo. Wiec : Azpilicueta, Walker, Lahm ( za 30 mln do wyciagniecia), Fabio, Rafael, Richards, Onuoha, Piszczek, M'Biwa, Santon.

 Valdi91 Młody aktywista

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.01.2012
Skąd: Wejherowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.01.2012 20:47    #6778
Panowie mam pytanie.

Ganso , Lavezzi, Cavani

Gdyby ktoś mógł ułożyć tych piłkarzy w kolejności od najlepszego do najgorszego byłbym wdzięczny. Według moich scoutów oni wszyscy są tacy sami, a wiadomo, za każdego z nich trzeba troszkę zapłacić. Ja niestety mogę pozwolić sobie na tylko jednego z nich, lecz chciałbym mieć u siebie całą trójkę. Więc, którego najpierw?

 leo21 Młody aktywista

Postów: 669
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.07.2011
Skąd: Stryków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.01.2012 20:54    #6779
A jaka pozycja potrzebuje największych wzmocnień ? Bo Lavezzi i Cavani to napastnicy a Ganso rozgrywający.

 Valdi91 Młody aktywista

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.01.2012
Skąd: Wejherowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.01.2012 21:00    #6780
Nie ma znaczenia. Mam stary zespół i chcę go odmłodzić, jak już pisałem i tak chcę u siebie całą trójkę, tylko po prostu chcę brać od najlepszego, w razie gdyby jakiś klub miał mnie uprzedzić.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.