Zawodnicy - szukam / kupię / wypożyczę, Sztab szkoleniowy - szukam

 witja Partyzant

Postów: 227
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.02.2012 17:20    #6921
[quote=piotrz23]Poszukuje opl/opp i napastnika do birmigam sezon 1 fm12 do 1mln[/quote]
Soukouna, James McFadden.

[quote=wojtass_19]Witam, gram Newcastle 1.07.2013 szukam następcy Colocciniego, ponieważ nie chciał przedłużyć kontraktu. Zastanawiam się nad 2 zawodnikami, którzy polecieli na liste,a mianowicie Mangane i Bassong. Zawodnicy bardzo podobni do siebie, tylko Mangane bardziej wiekowy, kasa nie gra roli:D Bardzo prosze o sugestie.[/quote]
Danny Wilson, Ryan Shawcross (fenomen, jak dla mnie najlepszy obrońca), James Tomkins. A jeśli nie oni, to weź i Mangane i Bassong'a. Bassong obecnie u mnie w 2016 gra w Man Utd a Mangane chyba w Volves.

 Matek95 Partyzant

Postów: 123
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.01.2012
Skąd: Ciechanów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.02.2012 17:41    #6922
[quote=piotrz23]Poszukuje opl/opp i napastnika do birmigam sezon 1 fm12 do 1mln[/quote]
Zanin zacząłem grę w tym klubie, do zespołu dołączył Wade Elliott. Może nie jest jakiś świetny na pierwszy rzut oka, ale do tej ligi nadaje się idealnie. U mnie zaliczył 25 asyst w lidze. Więc wynik znakomity. A więc na pierwszy sezon jak najbardziej polecam. Poza tym zacznij dawać szansę Redmond'owi, pomimo młodego wieku daje radę.

 Miedziany Partyzant

Postów: 33
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2009
Skąd: Legnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.02.2012 18:22    #6923
Więc i ja się tutaj zwrócę. Jako, że nie mam czasu na razie na mojego głównego sejva, zacząłem sobie Miedzianką z 2 ligi zachodniej. Otóż potrzebuję ze 2 graczy, którzy - nie wezmą praktycznie wypłaty (maks 200-300 euro tygodniówka), nie będą płakać, że nie grają w pierwszym zespole, chętnie posiedzą na ławce, ale jak będzie trzeba to wejdą bez skrupułów na boisko i będą w stanie coś od siebie dołożyć, fajnie by było jakby jeszcze się rozwinęli.. Dajcie coś jak najbliżej w.w. ideału jeśli możecie:) Najlepiej jakby to był jeden napastnik o dowolnej charakterystyce (w ostatecznej ostateczności mam beznadziejnego Orłowskiego) i jeden obrońca, jak najbardziej wszechstronny, ale przez wszystkim nacisk na prawą stronę, akurat to nie jest konieczność. Pierwszy raz gram Polską ligę od kilku FMów i tak jakoś mam pustkę w głowie :) Do tej pory zakontraktowałem Łobodzińskiego, Drzymonta i Gieragę, co w połączeniu z Zakrzewskim, Nowackim, Madejskim, Grzegorzewskim czy Mowlikiem mocno nadwyręża mi budżet płacowy, toteż na nowych mało co mogę wydać;)

EDIT: Oczywiście, jeśli macie jakieś gwiazdeczki z tymi charakterystykami tylko na inne pozycje, to też dawać :) W ostateczności jakoś przełknę Orlowskiego i Starostę. Najlepiej polaczki, bo z murzynami się ciężko dogadać;D

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 01.02.2012 o godz. 18:24

 Brunhoso3115 Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.10.2010
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.02.2012 00:16    #6924
Może Tomasz Gruszczyński?

 makukuara Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.02.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.02.2012 02:52    #6925
poszukuję lewego i prawego skrzydłowego a także środkowego obrońcę do Wolves.
fm 09 łatka 9.1
mój budżet wynosi 8mln
chętnie kupiłbym młodych kotów w ogarniętej cenie..

 WariatCFC Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.02.2012 13:01    #6926
[quote=Miedziany]Więc i ja się tutaj zwrócę. Jako, że nie mam czasu na razie na mojego głównego sejva, zacząłem sobie Miedzianką z 2 ligi zachodniej. Otóż potrzebuję ze 2 graczy, którzy - nie wezmą praktycznie wypłaty (maks 200-300 euro tygodniówka), nie będą płakać, że nie grają w pierwszym zespole, chętnie posiedzą na ławce, ale jak będzie trzeba to wejdą bez skrupułów na boisko i będą w stanie coś od siebie dołożyć, fajnie by było jakby jeszcze się rozwinęli.. Dajcie coś jak najbliżej w.w. ideału jeśli możecie:) Najlepiej jakby to był jeden napastnik o dowolnej charakterystyce (w ostatecznej ostateczności mam beznadziejnego Orłowskiego) i jeden obrońca, jak najbardziej wszechstronny, ale przez wszystkim nacisk na prawą stronę, akurat to nie jest konieczność. Pierwszy raz gram Polską ligę od kilku FMów i tak jakoś mam pustkę w głowie :) Do tej pory zakontraktowałem Łobodzińskiego, Drzymonta i Gieragę, co w połączeniu z Zakrzewskim, Nowackim, Madejskim, Grzegorzewskim czy Mowlikiem mocno nadwyręża mi budżet płacowy, toteż na nowych mało co mogę wydać;)

EDIT: Oczywiście, jeśli macie jakieś gwiazdeczki z tymi charakterystykami tylko na inne pozycje, to też dawać :) W ostateczności jakoś przełknę Orlowskiego i Starostę. Najlepiej polaczki, bo z murzynami się ciężko dogadać;D[/quote]

Za tych "polaczków" Ci nie pomogę. Więcej szacunku.


[quote=makukuara]poszukuję lewego i prawego skrzydłowego a także środkowego obrońcę do Wolves.
fm 09 łatka 9.1
mój budżet wynosi 8mln
chętnie kupiłbym młodych kotów w ogarniętej cenie..[/quote]

Spróbuj Kinga z Tottenhamu (powinien być na liście transferowej), a na skrzydła polecam Włocha di Matteo i Deniza Naki.
[quote="hapek"]Z drugiej strony zal mi cie po pewnie jestes za polonia gieksa dyskobolia warszafka, albo inna legła poległa która kradła pilakarzy innym kluba, albo wisla skisla tak jak ty, a moze lechia olimpia poznan gdansk, albo ruchowi chorzowskie psy[/quote]

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.02.2012 13:47    #6927
Który Di Matteo?
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 kubbuss Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.02.2012 14:42    #6928
Perrotti i Hulk na skrzydłach to demony miałem ich w Arsenalu. Pierwszy napierdziela asysty drugi bramki + Van Persie na szpicy= magia.

 WariatCFC Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.02.2012 15:43    #6929
[quote=Jacko]Który Di Matteo?[/quote]
Tego, http://www.cmrev(...)teo.html
[quote="hapek"]Z drugiej strony zal mi cie po pewnie jestes za polonia gieksa dyskobolia warszafka, albo inna legła poległa która kradła pilakarzy innym kluba, albo wisla skisla tak jak ty, a moze lechia olimpia poznan gdansk, albo ruchowi chorzowskie psy[/quote]

 makukuara Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.02.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.02.2012 17:49    #6930
@WariatCFC
dzięki za pomoc

Lecz mam jeszcze jedną prośbę :p otóż potrzebuję młodego i szybkiego napastnika i środkowego obrońcy do mojego Bristol Rovers.. po 16 kolejkach wywalczyłem 2 miejsce ( Leeds z 2 remisami na 1 miejscu, wydaje mi się, że są poza moim zasięgiem ).

Aaaaa i bym zapomniał co myślicie o bramkarzyku z Rovers 16 latek Cameron, chłopak ratuje mi większość meczy i zastanawiam się czy nie oddać go gdzieś na wypożyczenie żeby mógł się lepiej rozwinąć ( mam na myśli topowe klub angielskie ).

Łatka 9.0.1
Proszę o szybką odpowiedź, zbliżam się do zimowego okienka transferowego ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.