Fizjoterpauci - jaka funkcja w drużynie?

 Shogun Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.05.2006, 05:38    Pytanie
Witam. ;) Gram w CM/FM od dosyć sporego czasu, bo od wersji CM4, jednak nadal nie wiem od czego są w drużynie ficjoterapeuci. Znaczy się wiem, co powinni robić w życiu realnym - ofk leczyć piłkarzy, wspomagać rozwój fizyczny itd. ale jak mogą pomóc piłkarzom w FM 06? Czy muszę ich przypisywać do reżimów treningowych? Czy po prostu zatrudnić 20 i trzymać ich w 'Sztabie szkoleniowym' nie przypisując ich nigdzie? Liczę na odpowiedź, pozdrawiam. ;)

 Shogun Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.05.2006 07:43    #1
No właśnie, w tym rzecz. :] Jeśli tego nie mogę zrobić, to po co oni są? Starczy że są w sztabie szkoleniowym? I im więcej lepszych, tym lepiej?

ktosik Proletariat

0
07.05.2006 08:51    #2
wystarczy, że są w sztabie szkoleniowym i dzięki temu jest mniej kontuzji(tak mi sie wydaje)

 Ebi-21 Kenebi Partyzant

Postów: 388
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.12.2005
Skąd: Bialystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.05.2006 14:08    #3
nie ma dzieki temu mniej kontuzji (tak mi sie wydaje)

 Scout Młody aktywista

Postów: 512
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2006
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.05.2006 14:13    #4
a co fizjoterapeuta ma do czestotliwosci kontuzji?? Dzieki nim kontuzje sa szybciej leczone

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.05.2006 11:28    #5
Scout - mi sie wydaje, że wieksza ilość fizjoterapeutów zmiejsza czestotliwość kontuzji, z logicznego w sumie powodu: mają lepsza opieke medyczną. I ktoś juz kiedys tutaj napisał, że przyzwoita ilosc to 5 piłkarzy na 1 fizjoterapeutę.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.