Błąd odczytu z pliku?

MaJKi2006 Proletariat

0
15.05.2006, 07:45    Pytanie
Witam.
Około 6 miesięcy temu kupiłem płyte z grą. Wszystko było ok. Potem już nie grałem bo musiałem troszke się uczyć. Gdy dziś chciałem zainstalować gre wyskoczył błąd :/ "błąd odczytu z pliku C:Football Manager 2006datagraphicspicturesplayers
edfirstmvvhoussain oushaine.png. Zweryfikuj czy istnieje plik i czy masz do niego dostęp. PONÓW , ANULUJ" sprawdzałem czy ten plik istnieje i rzeczwiście znajduje się w wyżej wymienionym katalogu. Nic z nim nie mogę zrobić bo jest używany przez instalatora. Za każdym razem gd próbuje zainstalować tą grę pojawia się ten sam problem na ok. 20% instalacji. Proszę o jak najszybszą i fachową pomoc . Pozdrawiam !

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.05.2006 11:02    #1
MaJKi - sprobuj moze przy opcjach instalacji wylaczyc instalowanie dodatkow graficznych - kitsow, facepackow, logopackow. Jesli to nie pomoze, to pozostaje Ci wymiana plytki, za co w ramach dozywotniej gwarancji zaplacisz jedynie koszty pakowania przesylki (15,90 zł - niezaleznie od ilosci wymienianych plyt, mozna wymienic kilka naraz). Wystarczy ze wtedy zarejestrujesz sie na stronie gram.pl a nastepnie dokonasz rejestracji elektronicznej FMa podajac klucz dolaczony do gry. Potem tylko korzystasz z Gwarancji wysylajac im swoja plyte i po dwoch tygodniach otrzymujesz nowa.

???? - generalnie nie wiem o co Ci chodzi, ale prosimy o leczenie kompleksow czy problemow egzystencjalnych u specjalistow z tej dziedziny, nie w Suflerze. Z gory dzieki.

Post pomocny

 Scout Młody aktywista

Postów: 512
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2006
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.05.2006 11:31    #2
Jakubkwa nieprzejmuj sie tym bucem (chodzi o ????).On ma cos z glowa. Moze jego mama scisnela nogi podczas porodu, albo w dziecinstwie byl usypiany w betoniarce? :)

Post pomocny

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.05.2006 12:22    #3
Alez ja sie nie przejmuje :>
Niemniej wszystkich prosze o kulture.

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.