Polska Liga

 Scout Młody aktywista

Postów: 512
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2006
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.05.2006, 05:44    Pytanie
Czy macie wrazenie ze polska liga jest az za latwa?Gralem Kolporterem i wygralem niemal wszystkie mecze (1 remi z Cracovia). Nudno jest wygrywac wszystko, wiec stwierdzilem ze to bez sensu, zero wyzwan. mam zamiar grac Serie A/B. Mam nadzieje ze poziom tamtych lig bedzie ze 5 razy wyzszy niz ta nasza Orange Ekstraklasa.

 Stiopa... Partyzant

Postów: 38
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.03.2006
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.05.2006 07:23    #1
Scout: zgadzam sie z toba zdecydowanie. Gralem Lechia Gdansk i bylem w pierwszym jak i pozostalych sezonach kandydatem do spadku. W pierwszym sezonie wygralem druga lige i puchar Polski. W drugim wygralem pierwsza lige, puchar Polski i puchar UEFA. W trzecim kolejne zwyciestwo w lidze, kolejny puchar Polski i... zwyciestwo w lidze mistrzow w finale z Roma(1:0, a moglo byc 2:0, gdyby jeden leszcz wykorzystal karnego), w czwartym sezonie po paru kolejkach znow w gornej czesci tyabeli, ale juz mi sie odechcialo grac, bo ile mozna wygrywac i tak po paru dniach gry przenioslem sie do mojej ulubionej ligi rosyjskiej, gdzie nie ma juz tak mietowo.
V.Gabulov-S.Vrsaljko,L.Fernandez,A.Epureanu,G.Schennikov-M.Badelj,I.Semshov-G.Torje,A.Dzagoev,V.Kadlec-K.Kuranyi

 88borek Partyzant

Postów: 163
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.03.2006
Skąd: Lębork
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.05.2006 07:39    #2
jak robicie save/load to sie nie dziwie ze macie same wygrane i 1 remis

 rapechuck Trybun Ludowy

Postów: 781
Grupa: Moderator
Dołączył: 06.07.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.05.2006 08:28    #3
A ja pier... nicze...

Gram czwarty sezon Man City i jeszcze ani razu nie udało mi się wygrać ani Pucharu Angli, ani Pucharu Ligi i tylko raz Mistrzostwo zdobyłem... Mam nadzieję, że w tym sezonie (2016/2017 :) ) uda mi się po raz drugi je zdobyć. A przy tych wszystkich trudnościach w lidze angielskiej Lige Mistrzów wygrałem za pierwszym podejściem... Z tego wnioskuję, że w FMie Premiership jest najsilniejszą ligą i zarazem najtrudniejszą...

A nawiązując do tematu - Man City objąłem po rezygnacji z funkcji menadżera w Śląsku Wrocław. I na tym przykładzie widać, że mając drużynę, która odnosi sukcesy w Europie (Puchar UEFA bodajże w 4 sezonie, półfinał LM w 5...) wygrywać w Polsce wszystko co jest do wygrania to żadna sztuka. Ale również myślałem, że wygranie Mistrzostwa Polski w pierwszym sezonie po awansie z drugiej ligi jest niemożliwe, bo Wisła jest na to za silna, ale jak można się przekonać na tej stronie BARTOSH! zadał temu twierdzeniu kłam ;) A po tym widać, że BARTOSH! wielkim menadżerem w FMie jest ;)

 rar Młody aktywista

Postów: 69
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.08.2006
Skąd: Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.05.2006 08:51    #4
Ja grajac Man City 4 sezony zdobylem dwa razy FA Cup, 2 razy mistrzostwo no i to by bylo na tyle. W LM doszedlem dwa razy do polfinalu a raz do 1/16.

 Scout Młody aktywista

Postów: 512
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2006
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.05.2006 09:25    #5
Borek ja nie gram na Save&Load. Ta liga jest serio bardzo prosta. Ustawilem tylko rozne (opcje indywidualne), a dalej tasy nie zmienialem(4-4-2). Nawet do konca 1 sezonu nie dotrwalem, bo mnie to juz nuzylo. Rozegralem tylko 13 spotkan, w ktorych "strzelilem" 26 , a stracilem 5 goli. sory zremisowalem jeszcze z Zaglebiem Sosnowiec 0-0 w PP, oraz Podbeskidziem, ale gralem rezerwowymi graczami (towarzyski).

 Scout Młody aktywista

Postów: 512
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2006
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.05.2006 09:31    #6

 gosc1 Partyzant

Postów: 101
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.05.2006
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.05.2006 09:57    #7
Ja proponuje samemu wyszukiwac zawodnikow, bez wylapywania od dawna znanych "talentow za darmo", wtedy od razu realizm wzrosnie :-). Sama taktyka nic nie da jak nie ma wykonawcow. W polkiej lidze trzeba miec znacznie lepszy sklad od reszty stawki, zeby dokonywac wspomnianych wyzej cudow. W innych ligach nie grywam wiec sie nie wypowiadam. Osobiscie osiagam duze sukcesy w polskiej lidze (zdecydowane zwyciestwo w lidze, upokorzona Wiselka itp) dopiero, kiedy wychowam sobie posciaganych w pierwszym sezonie brazylijskopodobnych grajkow. Z polakami jeszcze nic nie ugralem, a o Europie to juz w ogole nie wspominam. Korzystam ze wskazowek taktycznych bardziej ambitnych "taktycznych" kolegow ;-), wiec nie moge powiedziec, ze moja taktyka jest do D. Wiec osobiscie nie wierze w takie sukcesy jak final ligi mistrzow w 3 sezonie po starcie z drugiej ligi bez "kombinacji" :-).

 Ebi-21 Kenebi Partyzant

Postów: 388
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.12.2005
Skąd: Bialystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.05.2006 11:13    #8
jak wygrywacie lechia w 2 sezonie puchar uefa i nazekacie ze ta gra jest dla was za latwa to moze zaczniecie grac normalnie bez dodawania po paru managerow?

 wojtko Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.02.2006
Skąd: Szczebrzeszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.05.2006 11:39    #9
Stiopa Kalashnikov: jesli grales lechia gdansk to nie mogles w drugim sezonie wygrac pucharu uefa:) w pierwszym sezonie awansowales dobra w to wierze,ale dopiero w 3 sezonie mogles grac w pucharze uefa.trzeba najpierw zajac 2 albo 3miejsce zeby grac w uefa:)bo jak awansujesz to nie grasz odrazu w europie:D

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution