bramka

mateusz7895 Proletariat

0
30.05.2006, 09:57    Pytanie
jak sie nagrywa bramki z meczow

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.05.2006 10:52    #1
lub HyperCam'em.

Post pomocny

myspace.com/marneszanse

mateusz7895 Proletariat

0
30.05.2006 10:59    #2
to podajcie linki zeby to sciagnac

Post pomocny

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.05.2006 11:04    #3

Rudii CZarek Proletariat

0
30.05.2006 13:02    #4
To jest właśnie sufler.... Pomóż mi --> pomóż sobie sam... ehhh. Z drugiej strony mateusz7895 gdybyś napisał "czy moglibyście mi pomóc i podać stronkę.." to pewnie byś pomoc otrzymał.Pozdrawiem życzliwych :))

Post pomocny

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.05.2006 16:15    #5
Powiedzial co wiedzial...
Ja jestem w stanie wiele rzeczy zrozumiec. Zdarzaja sie programy, ktore ciezko znalezc, do takich zawsze staram sie podac dokladnego linka. Ale jesli ktos chce zeby mu wszystko podawac na tacy, nawet gdy wystarczy wpisac w Googlach HyperCam i kliknac w pierwszy mozliwy link, zeby moc sciagnac ten program, to wybacz, ale jest to takie minimum, ze naprawde mozemy jego spelnienia przed zadaniem pytania oczekiwac. Zeby komus udzielic pomocy potrzebna jest wspolpraca obu stron - nie tylko my musimy chciec pomoc, ale tez osoba oczekujaca pomocy musi nie chciec pomocy, ale chciec poznac rozwiazanie.

Post pomocny

Rudii CZarek Proletariat

0
30.05.2006 17:06    #6
Taaaaaa :) mimo wszystko pozdrawiam

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.