Strona

Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 machaj88 Młody aktywista

Postów: 647
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.03.2011 19:57    #2
Wszystko mi się już znudziło... tzn. Anglia nigdy mi się nie znudzi chociaż znam ją na wylot ale po ładnych paru sezonach w Southampton, utknąłem w jednym meczu przez crush dump i nie mogę go rozegrać choćbym nie wiem jak się starał. Być może po zainstalowaniu nowej łatki problem zniknie sam ale puki co, nie mam w co grać i może ktoś podsunie mi jakiś ciekawy pomysł.

Hmmm.... Może zacznijmy od tego że nienawidzę makaroniarzy a w Hiszpanii irytują mnie ich dziwne zasady, ograniczenia, klauzule itd. ale ostatecznie mogę zagrać. Zawsze lubiłem opcję "od zera do milionera", więc interesuje mnie rozgrywka w najniższej klasie rozgrywkowej, przy czym musi być to co najmniej trzecia liga. Finanse, stadion itd. nie grają roli, dalej, zespół stosunkowo młody, kontynent bez znaczenia.
Innymi słowy coś ciekawego, innego, coś co ma "to coś" jeśli wiecie co mam na myśli ;)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 04.03.2011 o godz. 19:59

 yankes750 Partyzant

Postów: 59
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.02.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.03.2011 20:07    #3
Doradźcie mi tylko proszę który klub wybrać:

1. Fiorentina (6 MLN € - budżet transferowy na starcie) (gracze tacy jak Gilardino, Babacar, Montolivo,)

2. Napoli (8,5MLN - budżet transferowy na starcie) (gracze tacy jak Hamsik, Cavani, Lavezzi, Quagliarella)

W którym z tych klubów mogę liczyć na większe premię co sezon.
W którym z tych klubów jest lepsza młodzież, gdzie są lepsi newgeni.

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.03.2011 21:06    #4
witam.szukam klubu z nizszysz lig angielskich z ktorym bede mogl awansowac do premiership.Najlepiej jakis bardzo dobrze stojacy finansowo i skladem bez wielkich wzmocnien w 1 sezonie.FM2008 bez patchy
był - będzie - jest zawsze IKS!

 Mazzz63 Partyzant

Postów: 98
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.03.2011 22:35    #5
[quote=yankes750]Doradźcie mi tylko proszę który klub wybrać:

1. Fiorentina (6 MLN € - budżet transferowy na starcie) (gracze tacy jak Gilardino, Babacar, Montolivo,)

2. Napoli (8,5MLN - budżet transferowy na starcie) (gracze tacy jak Hamsik, Cavani, Lavezzi, Quagliarella)

W którym z tych klubów mogę liczyć na większe premię co sezon.
W którym z tych klubów jest lepsza młodzież, gdzie są lepsi newgeni.
[/quote]

Powiem tak więcej kasy będziesz miał w Napoli a więcej utalentowanej talentów jednak jest we Florentinie. Także decyzja zależy od twojego stylu prowadzenia drużyny. Ja bym wybrał Florentinę miałbyś Boruca :)

 Mazzz63 Partyzant

Postów: 98
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.03.2011 22:45    #6
[quote=machaj88]Wszystko mi się już znudziło... tzn. Anglia nigdy mi się nie znudzi chociaż znam ją na wylot ale po ładnych paru sezonach w Southampton, utknąłem w jednym meczu przez crush dump i nie mogę go rozegrać choćbym nie wiem jak się starał. Być może po zainstalowaniu nowej łatki problem zniknie sam ale puki co, nie mam w co grać i może ktoś podsunie mi jakiś ciekawy pomysł.

Hmmm.... Może zacznijmy od tego że nienawidzę makaroniarzy a w Hiszpanii irytują mnie ich dziwne zasady, ograniczenia, klauzule itd. ale ostatecznie mogę zagrać. Zawsze lubiłem opcję "od zera do milionera", więc interesuje mnie rozgrywka w najniższej klasie rozgrywkowej, przy czym musi być to co najmniej trzecia liga. Finanse, stadion itd. nie grają roli, dalej, zespół stosunkowo młody, kontynent bez znaczenia.
Innymi słowy coś ciekawego, innego, coś co ma "to coś" jeśli wiecie co mam na myśli ;)[/quote]

Jeśli lubisz naprawdę wyzwanie to zagraj drużyną z 3 ligi belgijskiej o śmiesznej nazwie RSC Huy. Drużyna ma status amatorski i tylko na amatorskich kontraktach można pozyskiwać piłkarzy co nie znaczy że po kilku sezonach nie można awansować do najwyższej ligi.
Natomiast jeśli ten zespół jest dość egzotyczny to polecam Swindow Town(angielska 3 liga) kilku ciekawych piłkarzy (Pericard, Jesionkowki, Douglas) finanse ok i nienajgorsza reputacja.

 Trucho89 Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.02.2011
Skąd: Kwidzyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2011 09:22    #7
[quote=Zymon]witam.szukam klubu z nizszysz lig angielskich z ktorym bede mogl awansowac do premiership.Najlepiej jakis bardzo dobrze stojacy finansowo i skladem bez wielkich wzmocnien w 1 sezonie.FM2008 bez patchy[/quote]

W Championship bądź league one jest kilka fajnych klubów do prowadzenia. Ja przy uaktualnieniu Winter zamierzam zagrać Ipswich Town-mają sporo na transfery i przeciętny skład. Polecam Tobie np QPR(dobry skład tez sporo kasy), Nottingham z naszym Radkiem Majewskim czy Cardiff, Millwall. W league one jest Southampton i Charlton..

 PZU Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.08.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2011 14:56    #8
mati77729

Bardzo polecam Burnley. Mają sporo kasy i wielu świetnych piłkarzy, naprawdę polecam zgrać tym klubem.

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2011 19:16    #9
a poleccie jakis klub bo niemam pojecia kim zagrac na nowym patchu winter fm2008 lucasa.Najlepiej jakis sredniak,duzo kasy,bardzo dobry sklad bez wzmocnien na poczatku,najlepiej ze niegral w lidze mistrzow ewentualnie moze grac w lidze europejskiej.Najklepiej jakis klub z czolowej ligi europejskiej typu bundesliga lub serie A.FM2008 nowy patch winter lucas
był - będzie - jest zawsze IKS!

 bieniek12 Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2011
Skąd: bienkowski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2011 14:29    #10
PZU

możesz podac jakas dobra taktyke i zawodnikow do Burnley??

 Mazzz63 Partyzant

Postów: 98
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2011 19:16    #11
Hej. Doradźcie mi jakiś klub z drugiej ligi hiszpańskiej lub angielskiej no w ostateczności z włoskiej. Chciałbym żeby to był taki klasyczny średniak ale w miarę stabilny finansowo i fajnie jakby nie grał wcześniej w najwyższej lidze (ale jak grał to nie szkodzi).

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.