Strona

Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 pucmen Partyzant

Postów: 91
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2009
Skąd: Oświęcim
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2011 20:35    #671
Poszukuję klubu, średniak ligowy, zespół który mierzy w środek tabeli bądź Ligę Europejską. Ligi Niemcy, Francja, Anglia, Holandia. Z góry dzięki :)
Serce w bieli,
Krew w błękicie,
Unia Oświęcim,
Ponad Życie!

 Kwa_Kwa_2415 Partyzant

Postów: 111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.08.2008
Skąd: Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2011 21:27    #672
Kurde... A co mi tam, się zapytam. :D
Kompletnie straciłem ochotę do gry. Poleciłby ktoś jakiś klub, przy którym wróci mi ochota do gry? Liga włoska odpada, niemiecka też. Najlepiej jakby był to klub z Francji, albo Anglii. Nie za duży, nie za mały. Ot, taki ligowy średniak z jakimś fajnym budżetem.
Fifa - BVB jest chyba troszeczkę lepszym zespołem...
Serce w bieli, krew w czerni, na zawsze Juve wierni!

 Fifa Partyzant

Postów: 100
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.09.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2011 22:54    #673
@Kwa
Wybrałem Borussię, bo mają gorszą prognozę mediów w lidze i europejskich pucharach, niż Bayer.

Polecam Ci PSG.

 pawelbarca1993 Partyzant

Postów: 541
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.08.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2011 23:34    #674
[quote=pucmen]Poszukuję klubu, średniak ligowy, zespół który mierzy w środek tabeli bądź Ligę Europejską. Ligi Niemcy, Francja, Anglia, Holandia. Z góry dzięki :)[/quote]
fc toulouse, aston villa, athletic bilbao, genoa, palermo, udinese, fulham
"Seny, pit i collons!"

 piesfilemon Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2010
Skąd: Ustrzyki Dolne
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.03.2011 13:56    #675
Jakbym mógł prosić o wszystkie za i przeciw Fc Toulouse i Athletico Madryt. Lub czy ktoś poleci klub z Hiszpanii z potencjałem który w swojej historii nie osiągnął za wiele.
I co powiecie o Ligach Hiszpańskiej i Francuskiej.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 21.03.2011 o godz. 14:15

 hera Młody aktywista

Postów: 536
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.07.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.03.2011 14:17    #676
[quote=Kwa_Kwa_2415]Kurde... A co mi tam, się zapytam. :D
Kompletnie straciłem ochotę do gry. Poleciłby ktoś jakiś klub, przy którym wróci mi ochota do gry? Liga włoska odpada, niemiecka też. Najlepiej jakby był to klub z Francji, albo Anglii. Nie za duży, nie za mały. Ot, taki ligowy średniak z jakimś fajnym budżetem.
Fifa - BVB jest chyba troszeczkę lepszym zespołem...[/quote]

Francja - Saint Etienne. Po kilku sezonach wymiatasz. Możesz też postawić na nogi Bordeaux, bo skład mają strasznie lichy. Z tej dwójki jednak wybrał bym Saint.

Anglia - Aston Villa, albo niedawny finalista Ligi Europy Fulham.

Ja kiedy straciłem ochotę do gry to zdecydowałem, że omijam póki co ligi: angielską, francuską, niemiecką, hiszpańską i włoska.

Kapitalnie grało mi się Metalistem Charków na Ukrainie, gdzie po 4 sezonach dostałem takiego 16 latka, że w swoim pierwszym sezonie strzelił 17 bramek w lidze, niestety odszedł do Milanu za 23 mln E i odechciało mi się grać, zresztą nie mam już tego save. Teraz próbuję w Chorwacji i na razie nie mam na co narzekać, mój klub to jeden wielki nastoletni talent, a taką grę lubię najbardziej.

 pawelbarca1993 Partyzant

Postów: 541
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.08.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.03.2011 15:59    #677
[quote=piesfilemon]Jakbym mógł prosić o wszystkie za i przeciw Fc Toulouse i Athletico Madryt. Lub czy ktoś poleci klub z Hiszpanii z potencjałem który w swojej historii nie osiągnął za wiele.
I co powiecie o Ligach Hiszpańskiej i Francuskiej.
[/quote]
atletico ma dobry sklad, z ktorym mozna powalczyc o lige mistrzow i przy odpowiednich transferach nawet o mistrzostwo. tuluza nie ma tyle pieniedzy co atletico, ale ma mlody sklad i perspektywicznych graczy. w francji liga jest duzo bardziej wyrownana niz hiszpanska, bo tam jest kilka druzyn na podobnym poziomie, ktore moga sporo namieszac. a hiszpanii to real, Barca i potem jest dziura spora
"Seny, pit i collons!"

 Salim Partyzant

Postów: 237
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.03.2011
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.03.2011 16:45    #678
Jako iz nie otrzymalem od Was odpowiedzi na moja prosbe, sam zaczalem szukac jakiegos ciekawego klubu..
Stanalem na .. Ajaxie Amsterdam.
Co mozecie mi o nim powiedziec ? :) Oczywiscie pod wzgledem opowiadania dotyczacego Ajaxu z Managera ;)

 hera Młody aktywista

Postów: 536
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.07.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.03.2011 18:00    #679
Ajax ? Po kilku sezonach ze szkółki będą wychodzić Ci perełki. Szczerze mówiąc, nie namęczysz się zbytnio Ajaxem. Liga strasznie mnie nudziła, praktycznie ciągłe naciskanie spacji, jedynie puchary europejskie stanowią jakieś wyzwanie, przynajmniej w początkowych latach, potem jest nieco z górki. jeśli lubisz niezbyt trudną grę, zabawę z talentami etc. to wybierz Ajax.

 PZU Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.08.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.03.2011 18:49    #680
[quote=pucmen]Poszukuję klubu, średniak ligowy, zespół który mierzy w środek tabeli bądź Ligę Europejską. Ligi Niemcy, Francja, Anglia, Holandia. Z góry dzięki :)[/quote]

Człowieku z angielskiej bierz Newcastle !! Na patchu 11.3 masz 30 mln na transfery, skład też jest niezły, z wyjątkiem ataku, ale ja sobie do ataku kupiłem Lukaku. Polecam też Juan Angel Albin z Getafe. Tani, 3 mln zapłaciłem za niego. Na prawdę polecam dla wszystkich Newcastle, gra się zajebiście, i w pierwszym sezonie możesz spokojnie zająć miejsce w pierwszej 10, a nawet zakwalifikować się do LE, po za tym Newcastle ma fajny stadion i niezłą przeszłość :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 21.03.2011 o godz. 18:50

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.