Strona

Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 orginal98 Partyzant

Postów: 132
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.03.2011
Skąd: Halinów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.03.2011 15:02    #701
Cześc. Chcialbym rozpoczac kariere jakims sredniakiem europejskim.
Moglibyscie mi doradzic jakis klub z Polski,Angli,Hiszpani,Rosji,Ukrainy ktorym bedzie sie przyjemnie gralo i szybko sie nie znudzi.

patch 11.3 + transfery z marca

 Magicc Ekspert

Postów: 798
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.05.2009
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.03.2011 15:45    #702
[quote=orginal98]Cześc. Chcialbym rozpoczac kariere jakims sredniakiem europejskim.
Moglibyscie mi doradzic jakis klub z Polski,Angli,Hiszpani,Rosji,Ukrainy ktorym bedzie sie przyjemnie gralo i szybko sie nie znudzi.

patch 11.3 + transfery z marca[/quote]

No to masz naprawdę duży wybór;)

Najciężej będzie z Polską, ale możesz próbować czołówki (Legia, Wisła, Lech), pozostałe kluby za bardzo odstają potencjałem.

Anglia: Tottenham, Newcastle, Everton, Stoke, Fulham, Birmingham.
Hiszpania: Getafe, Atletico Madryt, Villarreal, Athletic Bilbao.
Rosja: Rubin Kazań, Dynamo, Spartak i Lokomotiw Moskwa.
Ukraina: Dynamo Kijów, Metalist Charków, Dnipro Dniepropietrowsk.

Każdy z tych klubów ma ciekawych graczy, a zarazem można wiele pozmieniać na swój sposób. No i możesz wybrać ten z najbardziej Ci odpowiadającym budżetem;)

 SmuG Partyzant

Postów: 19
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.03.2011
Skąd: Rybnik
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.03.2011 16:15    #703
Szukam klubu z jak najniższej ligi z jak najwyższym budżetem. Najlepiej Anglia.

 Dumlas Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.02.2011
Skąd: Knurów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.03.2011 20:48    #704
grając Górnikiem w ciągu 6 sezonów miałem 1x mistrza,5x PP,5x super puchar,2x wychodziłem z fazy grupowej ligi europejskiej > zwolniłem się i przeszedłem w 2016 roku do Genoi,jednak nie mam motywacji do gry nią a poza tym nie lubię grać z prawie samymi newgenami. Poszukuję więc klubu do długiej rozgrywki który bd mnie trzymał przy fm,może to być klub który "trzeba odbudować". jakieś sugestię? dzienkuję.

 kaczmar123 Partyzant

Postów: 255
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.06.2007
Skąd: łódzkie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.03.2011 21:10    #705
[quote=Dumlas]grając Górnikiem w ciągu 6 sezonów miałem 1x mistrza,5x PP,5x super puchar,2x wychodziłem z fazy grupowej ligi europejskiej > zwolniłem się i przeszedłem w 2016 roku do Genoi,jednak nie mam motywacji do gry nią a poza tym nie lubię grać z prawie samymi newgenami. Poszukuję więc klubu do długiej rozgrywki który bd mnie trzymał przy fm,może to być klub który "trzeba odbudować". jakieś sugestię? dzienkuję.[/quote]

Leeds?

 Dumlas Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.02.2011
Skąd: Knurów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.03.2011 21:26    #706
rozważę,lecz poczekam na kolejne propozycję. dzienkuję. :)

 B.A.R.T.E.K Partyzant

Postów: 77
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.07.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.03.2011 21:35    #707
zobacz bari

 xxxDymaxxx Partyzant

Postów: 43
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.04.2010
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.03.2011 14:40    #708
FM2011 11.3
szukam średniaka ligowego, a nawet kandydata do spadku w Anglii/Francji/Włoszech/Hiszpanii (w podanej kolejności) stabilnego finansowo.
Chodzi mi przede wszystkim o to, aby realizując minimalne cele na sezon/trochę ponad oczekiwania, z sezonu na sezon klub stawał się coraz zamożniejszy,aby tę zamożność było widać głównie w postaci zwiększonego budżetu transferowego i płacowego, powiedzmy ok 2 mln więcej co sezon...
Mam tu na myśli, aby nie było czegoś takiego co mnie spotkało ostatnio np w Wolfsburu, gdzie część zawodników ma b.wysokie kontrakty i wyszedłem na zero tylko dzięki zajęciu nadspodziewanego 3 miejsca w lidze.
Fajnie jakby mieli też duży stadion,ewentualnie nie było problemów z rozbudową/zakupem nowego.

 Dagome Partyzant

Postów: 95
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.07.2010
Skąd: Strzyżów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.03.2011 16:01    #709
Pomóżcie wybrać. West Ham czy Leeds United ???

West Ham to wiadomo duże miasto, mocny skład, dobra szkółka a Leeds to duży stadion i stabilne finanse.

Który klub wg was ma większy potencjał i lepszych kibiców ???

 Dumlas Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.02.2011
Skąd: Knurów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.03.2011 16:34    #710
[quote=xxxDymaxxx]FM2011 11.3
szukam średniaka ligowego, a nawet kandydata do spadku w Anglii/Francji/Włoszech/Hiszpanii (w podanej kolejności) stabilnego finansowo.
Chodzi mi przede wszystkim o to, aby realizując minimalne cele na sezon/trochę ponad oczekiwania, z sezonu na sezon klub stawał się coraz zamożniejszy,aby tę zamożność było widać głównie w postaci zwiększonego budżetu transferowego i płacowego, powiedzmy ok 2 mln więcej co sezon...
Mam tu na myśli, aby nie było czegoś takiego co mnie spotkało ostatnio np w Wolfsburu, gdzie część zawodników ma b.wysokie kontrakty i wyszedłem na zero tylko dzięki zajęciu nadspodziewanego 3 miejsca w lidze.
Fajnie jakby mieli też duży stadion,ewentualnie nie było problemów z rozbudową/zakupem nowego.[/quote]


Anglia : Newcastle
Francja : Saint Etienne
Włochy:-
Hiszpania: Malaga,Heracles.


[quote=Dagome]Pomóżcie wybrać. West Ham czy Leeds United ???

West Ham to wiadomo duże miasto, mocny skład, dobra szkółka a Leeds to duży stadion i stabilne finanse.

Który klub wg was ma większy potencjał i lepszych kibiców ???[/quote]


Ja bym brał West Ham,skład lepszy,stadion,finanse,wszytko lepsze.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 25.03.2011 o godz. 16:34

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.