Strona

Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Mazzz63 Partyzant

Postów: 98
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.04.2011 15:57    #751
[quote=CamilloGTX]West Ham czy Fulham ??? I dlaczego ???[/quote]
Ciężki wybór jednak wydaje mi się że West Ham ma odrobine większe możliwości.

 kamilm Partyzant

Postów: 513
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.04.2011 20:24    #752
Witam gram w Fm 2011 Proszę o polecenie mi klubu z polskiej ligi

Polonia warszawa
Lech P
Legia W
Wisła K
Cracovia
Podbeskidzie

co wybrać? Z tych słabszych drużyn lepiej wybrać podbeskidzie czy Cracovie? I jeszcze pytanie czy Polonia jest w stanie osiągnąc miejsce w 1-3 w pierwszym sezonie ?

 bartibis Partyzant

Postów: 165
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.08.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.04.2011 20:26    #753
FM 2008
Patch 8.02
Klub który przyciągnie mnie na długie godziny przed monitor. W grę wchodzą tylko kluby europejskie

 Salim Partyzant

Postów: 237
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.03.2011
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.04.2011 20:40    #754
[quote=kamilm]Witam gram w Fm 2011 Proszę o polecenie mi klubu z polskiej ligi

Polonia warszawa
Lech P
Legia W
Wisła K
Cracovia
Podbeskidzie

co wybrać? Z tych słabszych drużyn lepiej wybrać podbeskidzie czy Cracovie? I jeszcze pytanie czy Polonia jest w stanie osiągnąc miejsce w 1-3 w pierwszym sezonie ?[/quote]
Jak dobrze powalczysz to dasz rade z Polonia.
Craxa wg mnie lepsza.

 Wilkinson Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.04.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.04.2011 10:02    #755
Chciałbym rozpocząć karierę która nie znudzi mi się po jednym sezonie ale nie wiem którym klubem gra się najprzyjemniej.

Chciałbym żeby był to klub z Londynu, miał jakichś dużych rywali, fajne barwy i dużą grupę kibiców... jednak na każdy londyński klub znajduję jakiś haczyk:

* Arsenal - fajne barwy, dużo kibiców i wszystko ładnie tylko... nowy stadion już stoi a ja chciałbym sobie za kilka sezonów sam stadion wybudować a zadłużenie nie pozwoli mi na to do jakiegoś 2030 roku i dodatkowo nie chcę pozbawiać stanowiska Wengera - którego jestem kibicem

* Chelsea - również fajne barwy, dużo kibiców, rywale itd ale ten klub ma już reputacje globalną czyli nie miałbym już z nim za bardzo co osiągać...

* Tottenham - nie lubie ich herbu, ich ksywki "Koguty" też nie, ten klub ogólnie źle mi się kojarzy

* West Ham - mają super kibiców, super rywali, czuć klimat ale ich barwy mnie lekko odstraszają, nie lubię bordowego...

* Fulham - rywale Chelsea, ale poza tym to ten klub nie ma iskry, pomniki Jackson'a stawiają na stadionie itd, z tym klubem nie czuć klimatu...

* QPR - to samo co Fulham i do tego ich herb mi sie nie podoba...

* Crystal Palace - brak rywali i ich barwy...

* Millwall - nie lubie tego klubu

* Charlton - chyba mają mało kibiców a ich bramkarz gra ( o zgrozo ) w różowej koszulce :D

* Leyton Orient - brak kibiców, za mały stadion, brak rywali

I który z nich wybrać ???

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 07.04.2011 o godz. 10:28

 Mazzz63 Partyzant

Postów: 98
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.04.2011 11:44    #756
[quote=Wilkinson]Chciałbym rozpocząć karierę która nie znudzi mi się po jednym sezonie ale nie wiem którym klubem gra się najprzyjemniej.

Chciałbym żeby był to klub z Londynu, miał jakichś dużych rywali, fajne barwy i dużą grupę kibiców... jednak na każdy londyński klub znajduję jakiś haczyk:

* Arsenal - fajne barwy, dużo kibiców i wszystko ładnie tylko... nowy stadion już stoi a ja chciałbym sobie za kilka sezonów sam stadion wybudować a zadłużenie nie pozwoli mi na to do jakiegoś 2030 roku i dodatkowo nie chcę pozbawiać stanowiska Wengera - którego jestem kibicem

* Chelsea - również fajne barwy, dużo kibiców, rywale itd ale ten klub ma już reputacje globalną czyli nie miałbym już z nim za bardzo co osiągać...

* Tottenham - nie lubie ich herbu, ich ksywki "Koguty" też nie, ten klub ogólnie źle mi się kojarzy

* West Ham - mają super kibiców, super rywali, czuć klimat ale ich barwy mnie lekko odstraszają, nie lubię bordowego...

* Fulham - rywale Chelsea, ale poza tym to ten klub nie ma iskry, pomniki Jackson'a stawiają na stadionie itd, z tym klubem nie czuć klimatu...

* QPR - to samo co Fulham i do tego ich herb mi sie nie podoba...

* Crystal Palace - brak rywali i ich barwy...

* Millwall - nie lubie tego klubu

* Charlton - chyba mają mało kibiców a ich bramkarz gra ( o zgrozo ) w różowej koszulce :D

* Leyton Orient - brak kibiców, za mały stadion, brak rywali

I który z nich wybrać ???

[/quote]

Jest jeszcze Brentford ale pewnie też Ci nie będzie pasować skoro masz takie wymagania. Z tych co wymieniłeś to bierz Tottenham West Ham lub QPR a na wrażenia estetyczne to nie patrz bo to psuje rozgrywkę.

 Deamoon Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.09.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.04.2011 11:55    #757
[quote=Wilkinson]Chciałbym rozpocząć karierę która nie znudzi mi się po jednym sezonie ale nie wiem którym klubem gra się najprzyjemniej.

Chciałbym żeby był to klub z Londynu, miał jakichś dużych rywali, fajne barwy i dużą grupę kibiców... jednak na każdy londyński klub znajduję jakiś haczyk:

* Arsenal - fajne barwy, dużo kibiców i wszystko ładnie tylko... nowy stadion już stoi a ja chciałbym sobie za kilka sezonów sam stadion wybudować a zadłużenie nie pozwoli mi na to do jakiegoś 2030 roku i dodatkowo nie chcę pozbawiać stanowiska Wengera - którego jestem kibicem

* Chelsea - również fajne barwy, dużo kibiców, rywale itd ale ten klub ma już reputacje globalną czyli nie miałbym już z nim za bardzo co osiągać...

* Tottenham - nie lubie ich herbu, ich ksywki "Koguty" też nie, ten klub ogólnie źle mi się kojarzy

* West Ham - mają super kibiców, super rywali, czuć klimat ale ich barwy mnie lekko odstraszają, nie lubię bordowego...

* Fulham - rywale Chelsea, ale poza tym to ten klub nie ma iskry, pomniki Jackson'a stawiają na stadionie itd, z tym klubem nie czuć klimatu...

* QPR - to samo co Fulham i do tego ich herb mi sie nie podoba...

* Crystal Palace - brak rywali i ich barwy...

* Millwall - nie lubie tego klubu

* Charlton - chyba mają mało kibiców a ich bramkarz gra ( o zgrozo ) w różowej koszulce :D

* Leyton Orient - brak kibiców, za mały stadion, brak rywali

I który z nich wybrać ???

[/quote]

Mi się bardzo przyjemnie grało West Hamem. Weź właśnie ''młoty'', lub Tottenham. Wydają się najciekawszymi zespołami.

 samir92 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 769
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2010
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.04.2011 14:00    #758
Do tej pory grałem Realem, ale po dwukrotnym zdobyciu potrójnej korony (LM, Copa del Rey i liga) uznałem, że jest po prostu za łatwo. Chciałbym rozpocząć nową karierę jakimś bogatym klubem, ale nie będącym międzynarodowym potentatem.

Zależy mi na:
duży budżet transferowy na rozbudowę klubu
niezły skład mogący powalczyć o sukcesy w LM i pierwszą 4 swojej ligi (ale nie może być obecnie wiodącym klubem na arenie międzynarodowej)
dość silna liga

Po wstępnej selekcji zostały mi:
Napoli, Palermo, Fiorentina, Szachtar, Tottenham, Liverpool, Borussia

W którym dostanę najwięcej kasy na transfery? Który klub polecacie?
Darkness... for me is where I shine

 Mazzz63 Partyzant

Postów: 98
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.04.2011 14:58    #759
.[quote=samir92]Do tej pory grałem Realem, ale po dwukrotnym zdobyciu potrójnej korony (LM, Copa del Rey i liga) uznałem, że jest po prostu za łatwo. Chciałbym rozpocząć nową karierę jakimś bogatym klubem, ale nie będącym międzynarodowym potentatem.

Zależy mi na:
duży budżet transferowy na rozbudowę klubu
niezły skład mogący powalczyć o sukcesy w LM i pierwszą 4 swojej ligi (ale nie może być obecnie wiodącym klubem na arenie międzynarodowej)
dość silna liga

Po wstępnej selekcji zostały mi:
Napoli, Palermo, Fiorentina, Szachtar, Tottenham, Liverpool, Borussia

W którym dostanę najwięcej kasy na transfery? Który klub polecacie? [/quote]
Napewno w Liverpoolu i Borussi na początek dużo kasy nie dostaniesz we Florentinie z 5mln Szachtarze około 40 mln pozostałymi nie grałem. Ja bym polecał Szachtar ew. Tottenham.

 samir92 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 769
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2010
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.04.2011 15:35    #760
Mazzz63- W Fiorentinie jest 9 mln, w Szachtarze 34. Najbardziej mnie kusi właśnie Szachtar, ale tam jest słaba liga, mała reputacja, a wszyscy najlepsi gracze to Brazylijczycy, więc może być problem z limitami obcokrajowców. Dlatego rozważam też granie Hotspur.
Wie ktoś jaki budżet transferowy dostaje się na początek w Tottenhamie, przy podjęciu się wygrania ligi?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 07.04.2011 o godz. 15:36

Darkness... for me is where I shine

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.