Strona

Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 samir92 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 769
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2010
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.04.2011 14:15    #881
Jeszcze Tottenham, Everton, Szachtar, Palermo i Fiorentina. Shalke też się fajnie gra.
Darkness... for me is where I shine

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.04.2011 14:15    #882
[quote=AlexManager]Szukam zespołu którym się fajnie gra, ma dosyć młody skład, niezły stadion, troszkę pieniędzy, jest w Europie.

Nie chcę: Tuluzy, Borussi D.[/quote]

Fiorentina,Tottenham,Napoli
był - będzie - jest zawsze IKS!

 To tten ham Partyzant

Postów: 55
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2011
Skąd: Dalekoo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.04.2011 14:21    #883
Man City xd(żarcik), Valencia, Villareal

 Maxelek Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.04.2011
Skąd: Trzcianka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.04.2011 15:15    #884
Oki no to ponawiam prośbę.

Znajdzie się dla mnie jakiś ciekawy zespół z Blue Square Bet Noth/South z młodym dobrym składem, zajmujący jakieś 5-15 miejsce :) No i oczywiście z odrobiną kasy na transfery.

 Yerdek Partyzant

Postów: 113
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.07.2009
Skąd: Gdańsk / Krasnosielc
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.04.2011 15:34    #885
FM11, łatka 10.3

Szukam klubu z jakiejś średniej ligi europejskiej, najlepiej nie najwyższy poziom rozgrywek w danym kraju. Myślałem o Portugalii, ale nie jestem do końca przekonany... Warunki są takie, żeby miał utalentowaną młodzież, która dobija się o grę w pierwszym składzie. Dobrze by było, żeby miał niezłą akademię szkoleniową, tak aby skład można opierać na wychowankach. Klub może być bez kasy, dużego stadionu itp. Zależy mi tylko na tych wychowankach.

 McMoney Młody aktywista

Postów: 801
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.07.2007
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.04.2011 15:49    #886
Ajax, PSV.
Glory, Glory MAN UNITED !!

 pawelbarca1993 Partyzant

Postów: 541
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.08.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.04.2011 16:22    #887
athletic bilbao, real sociedad
"Seny, pit i collons!"

 Yerdek Partyzant

Postów: 113
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.07.2009
Skąd: Gdańsk / Krasnosielc
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.04.2011 18:32    #888
Chodziło mi o zespoły z niższej niż najwyższa liga w danym kraju. Może nie wyraziłem się zbyt jasno, sorry... :)

Coś się znajdzie?

 pizmak1740 Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.04.2011
Skąd: bc
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.04.2011 21:49    #889
Witam szukam kluby podobnego do Genui :D tzn. nie z włoch ! po tym jak mi sie save zrypał to zaczynam grać na patchu 11.3.0 chcę żeby nie był to kandydat do tytułu słaby w prognozie , ale który może powalczyć o Puchar Europy , LM
a no i dobry budżet zastanawiałem się nad Fulham lub nawet Middlesbrough ale nie wiem jaki wybrać zespół.( Jeżeli byście mieli czas i ochotę to powiedzcie mi dlaczego Fulham) W grę wchodzą liga hiszpańska , angielska , z innych lig mam do grania ale nie mam chęci prowadzenia tamtejszych zespołów :)

aaa i przypomniałem sobie żeby tym zespołem nie znudziło mi się grać , po za tym jedyną włoską drużyną jaką bym miał chęć zagrania jest Napoli ale czekam na propozycje :D

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 28.04.2011 o godz. 21:52

 McMoney Młody aktywista

Postów: 801
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.07.2007
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.04.2011 22:23    #890
Middlesbrough to ja właśnie kończe pierwszy sezon. Skład masz spokojnie na baraże, w dodatku 2,5mln na transfery więc kilku zawodników potrzebnych i masz awansik. Ja wypożyczyłem Colemana (Everton) na prawą obronę i van Aanholta (Chelsea) na lewą. Obaj wyśmienici,średnia po sezonie to w granicach 7,20. A wydałem na nich obu w sumie, w granicach 500tys. Bramka też do wzmocnienia. U mnie bronił Contofalsky (wolny) - miał kilka przebłysków i potrafił wybronić mecz, a tak to solidny bramkarz zapewniający dobry poziom i spokój. Ewentualnie na wolnym masz chyba jeszcze Rensinga. Mając w ataku McDonalda i Boyda też rozglądnij się za wzmocnieniami. Boyd ma wytrzymałość na 10,więc w przerwach, bądź kilka minut po niej kwiczy ze zmęczenia. Tutaj polecam Ci Skavysha (300tys z BATE) młody utalentowany. U mnie w sezonie w lidze 10bramek i dorzucił jeszcze 8 w pucharach. Drugi napadzior to Kadlec (1mln Sparta Praga). Miałem piekielnie mocną konkurencję o niego, ale chwalenie go w mediach i pensja na poziomie 20tys tygodniowo go skusiła. Efekt? 20 bramek w sezonie kilka w pucharze. McDonald 30bramek w sezonie i walczy o korone króla strzelców (została mi ostatnia kolejka). Przy takim towarzystwie Boyd nie pograł zbyt wiele. Pomoc masz dobrą, tam tylko dokupiłem na lewą doświadczonego Monterrubio (Lorient) gdyż ma dobre staty i kosztuje tylko 150tys (weź pod uwagę że w sezonie grasz 46 meczów ligowych puchary więc szeroka kadra wskazana). No i z tego zostało mi niecały 1mln więc uprosiłem zarząd aby nadzorowali transfer Niakhaiczyka ( też z BATE). Jest to utalentowany młodzian i może grać na każdej pozycji w pomocy. Kosztował 1,4mln (niecały pół miliona zabulił zarząd), a po sezonie ze średnią 7,11 wart jest 3,5mln. A tak to pomoc masz dobrą - Robson i Thomson środek, godnie ich zastąpi O'Neill. Skrzydła Tink Bailey no i u mnie kupieni. Środek obrony też masz very good - Wheater u mnie miażdzy - wart już ponad 3mln a średnia 7,44 ! Do tego McManus i wypożyczony już automatycznie Killgalon też spełniają moje wymagania. Na środek obrony wypożyczyłem jeszcze De Leat'a z Manchesteru United i kadra szeroka i bardzo dobra, zmęczenie mi nie groziło. Gorąco polecam Ci tą drużynę. Ja w pierwszym sezonie awansowałem do PL z bilansem 10 remisów i 2 porażek (5 remisów ratowałem w 85minucie i dalej z niekorzystych wyników). Więc teraz czekają mnie wzmocnienia i walka o utrzymanie w Premiership. Chłopie nie zastanawiaj się nic, tylko graj bo fajnie się nimi gra no i masz ten komfort że po sezonie, dwóch nie znudzi Ci się klub ze względu na nadmiar trofeów(w pierwszym walka o awans, w drugim o utrzymanie, w trzecim walczysz o środek tabeli, może wyżej zbierasz kase i reputacje i w czwartym dopiero zaczynasz walke o puchary :) ). Polecam!

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 28.04.2011 o godz. 22:25

Glory, Glory MAN UNITED !!

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.