Strona

Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 pizmak1740 Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.04.2011
Skąd: bc
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.04.2011 08:23    #891
[quote=McMoney]Middlesbrough to ja właśnie kończe pierwszy sezon. Skład masz spokojnie na baraże, w dodatku 2,5mln na transfery więc kilku zawodników potrzebnych i masz awansik. Ja wypożyczyłem Colemana (Everton) na prawą obronę i van Aanholta (Chelsea) na lewą. Obaj wyśmienici,średnia po sezonie to w granicach 7,20. A wydałem na nich obu w sumie, w granicach 500tys. Bramka też do wzmocnienia. U mnie bronił Contofalsky (wolny) - miał kilka przebłysków i potrafił wybronić mecz, a tak to solidny bramkarz zapewniający dobry poziom i spokój. Ewentualnie na wolnym masz chyba jeszcze Rensinga. Mając w ataku McDonalda i Boyda też rozglądnij się za wzmocnieniami. Boyd ma wytrzymałość na 10,więc w przerwach, bądź kilka minut po niej kwiczy ze zmęczenia. Tutaj polecam Ci Skavysha (300tys z BATE) młody utalentowany. U mnie w sezonie w lidze 10bramek i dorzucił jeszcze 8 w pucharach. Drugi napadzior to Kadlec (1mln Sparta Praga). Miałem piekielnie mocną konkurencję o niego, ale chwalenie go w mediach i pensja na poziomie 20tys tygodniowo go skusiła. Efekt? 20 bramek w sezonie kilka w pucharze. McDonald 30bramek w sezonie i walczy o korone króla strzelców (została mi ostatnia kolejka). Przy takim towarzystwie Boyd nie pograł zbyt wiele. Pomoc masz dobrą, tam tylko dokupiłem na lewą doświadczonego Monterrubio (Lorient) gdyż ma dobre staty i kosztuje tylko 150tys (weź pod uwagę że w sezonie grasz 46 meczów ligowych puchary więc szeroka kadra wskazana). No i z tego zostało mi niecały 1mln więc uprosiłem zarząd aby nadzorowali transfer Niakhaiczyka ( też z BATE). Jest to utalentowany młodzian i może grać na każdej pozycji w pomocy. Kosztował 1,4mln (niecały pół miliona zabulił zarząd), a po sezonie ze średnią 7,11 wart jest 3,5mln. A tak to pomoc masz dobrą - Robson i Thomson środek, godnie ich zastąpi O'Neill. Skrzydła Tink Bailey no i u mnie kupieni. Środek obrony też masz very good - Wheater u mnie miażdzy - wart już ponad 3mln a średnia 7,44 ! Do tego McManus i wypożyczony już automatycznie Killgalon też spełniają moje wymagania. Na środek obrony wypożyczyłem jeszcze De Leat'a z Manchesteru United i kadra szeroka i bardzo dobra, zmęczenie mi nie groziło. Gorąco polecam Ci tą drużynę. Ja w pierwszym sezonie awansowałem do PL z bilansem 10 remisów i 2 porażek (5 remisów ratowałem w 85minucie i dalej z niekorzystych wyników). Więc teraz czekają mnie wzmocnienia i walka o utrzymanie w Premiership. Chłopie nie zastanawiaj się nic, tylko graj bo fajnie się nimi gra no i masz ten komfort że po sezonie, dwóch nie znudzi Ci się klub ze względu na nadmiar trofeów(w pierwszym walka o awans, w drugim o utrzymanie, w trzecim walczysz o środek tabeli, może wyżej zbierasz kase i reputacje i w czwartym dopiero zaczynasz walke o puchary :) ). Polecam![/quote]


Wielkie dzięki ! ;) naprawdę duża pomoc z składem wielkie dzięki zaczne grac midel , a jak możesz jaka taktyka jest dobra dla midel ?

 Gerard31 Partyzant

Postów: 233
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.12.2010
Skąd: Chorzów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.04.2011 11:44    #892
[quote=Yerdek]Myślałem o Portugalii, ale nie jestem do końca przekonany... Warunki są takie, żeby miał utalentowaną młodzież, która dobija się o grę w pierwszym składzie. Dobrze by było, żeby miał niezłą akademię szkoleniową, tak aby skład można opierać na wychowankach.[/quote]

Belenenses Lizbona- Klub o bogatej tradycji który teraz przeżywa ciężki kryzys. Dobre obiekty treningowe dla seniorów i młodzieży, w dodatku posiadają Akademię Piłkarską. Polecam z racji przyjemności w odbudowie klubu z dużymi tradycjami a także tego że znajdziesz tam to czego szukasz, czyli "praca nad młodzieżą" :)

 CamilloGTX Partyzant

Postów: 22
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.04.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.04.2011 13:58    #893
Szukam klubu w Anglii, ale takiego którym gra nie znudzi mi się po pierwszym sezonie, żeby było czuć z tym klubem ten klimat...dobrze gdyby nie był to klub z małego miasteczka...

Leeds? Millwall? West Ham?

Jakim klubem wam grało się najprzyjemniej i udało się osiągnąć największe sukcesy ???

 AlexManager Partyzant

Postów: 224
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.02.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.04.2011 14:30    #894
sprobuj moze nottingham forest
サッカーはあなたと一緒にしよう

 CamilloGTX Partyzant

Postów: 22
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.04.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.04.2011 14:44    #895
A coś innego oprócz Nottingham ? Ten klub kojarzy mi się jedynie z Radkiem Majewskim

 Yanki Partyzant

Postów: 40
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.11.2010
Skąd: Mortelstein
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.04.2011 15:47    #896
Dopadł mnie FMowstręt i nie wiem jakim klubem grać, bo Napoli mnie odrzuciło. Moje wymaganio-oczekiwania:

Kraj: Gdzieś w Europie, byleby nie rosja.

Żeby to był klub, który może nie tyle jest koksem, ale w lidze jest takim średniakiem a może się pokusić o Europejskie Puchary lub nawet miejsce na podium. No i żeby gra nim sprawiała przyjemność, i coby się po miesiącu gry nie znudził :>

Skład: Fajnie by było gdyby mieli jakichś dobrych juniorów i ogólnie kadrę dosyć dobrą, bo w wyszukiwaniu zawodników to ja jestem cienki bolek : >

Finanse: Tak żebby starczyło na transfery, w granicach kilku milionów, no może jakiś klubik ma więcej kasy.

Zastrzeżenia: Tylko nie Borussia, Atletico, Lechia ani Napoli Nie powiem

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 29.04.2011 o godz. 15:57

 Jov Partyzant

Postów: 49
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.03.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.04.2011 15:49    #897
CamilloGTX, spróbuj : Southampton, Leeds

Szukam klubu z Azji, jak najbogatszego, może być słaby,liga nieważna, ważne żeby była kasa. Chce sprowadzać młode talenty.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 29.04.2011 o godz. 16:16

 bajus Partyzant

Postów: 77
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2011
Skąd: Knyszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.04.2011 16:28    #898
[quote=Yanki]Dopadł mnie FMowstręt i nie wiem jakim klubem grać, bo Napoli mnie odrzuciło. Moje wymaganio-oczekiwania:

Kraj: Gdzieś w Europie, byleby nie rosja.

Żeby to był klub, który może nie tyle jest koksem, ale w lidze jest takim średniakiem a może się pokusić o Europejskie Puchary lub nawet miejsce na podium. No i żeby gra nim sprawiała przyjemność, i coby się po miesiącu gry nie znudził :>

Skład: Fajnie by było gdyby mieli jakichś dobrych juniorów i ogólnie kadrę dosyć dobrą, bo w wyszukiwaniu zawodników to ja jestem cienki bolek : >

Finanse: Tak żebby starczyło na transfery, w granicach kilku milionów, no może jakiś klubik ma więcej kasy.

Zastrzeżenia: Tylko nie Borussia, Atletico, Lechia ani Napoli Nie powiem
[/quote]


może Tuluza albo Monpelie?? mają bardzo dobrych juniorów, Dinamo Zagrzeb, mają bardzo dobrych młodych zawodników i ogólnie młody zespoł, Sunderland- mają kasę, dobrych juniorów no i nie są faworytami ligi ;d

 filip8910 Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.11.2009
Skąd: Sk-ce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.04.2011 19:13    #899
Grał ktoś Athletic'kiem Bilbao? Jak wrażenia?
Ponieważ zastanawiam się nad rozpoczęciem gry tym klubem ale nie jestem jeszcze w 100% przekonany co do tego pomysłu.
Z góry dziękuję za odpowiedź.

 Rafa Partyzant

Postów: 54
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.12.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.04.2011 19:17    #900
[quote=filip8910]Grał ktoś Athletic'kiem Bilbao? Jak wrażenia?
Ponieważ zastanawiam się nad rozpoczęciem gry tym klubem ale nie jestem jeszcze w 100% przekonany co do tego pomysłu.
Z góry dziękuję za odpowiedź.[/quote]
ja próbowałem, ale mnie odrzuciło.. obowiązek gry wyłącznie Baskami baaardzo ogranicza możliwości wzmocnienia drużyny, a najlepsi gracze po paru miesiącach zaczęli błagać o sprzedanie do lepszego klubu

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.