Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Demonir Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.02.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.05.2011 15:38    #1121
Planuję rozpocząć nową i długą rozgrywkę polskim klubem.
Proszę dajcie mi jakieś propozycje
Zastanawiam się nad grą w Ekstraklasie, bądź w I lidze.

Proszę o podpowiedzi

Dobrze by było, by klub nie miał problemów finansowych.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 26.05.2011 o godz. 15:54

 Salim Partyzant

Postów: 237
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.03.2011
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.05.2011 15:56    #1122
[quote=kkar]Poszukuje klubu, bo ciągła gra Evertonem mnie znudziła: Oto moje wymagania:
- liczebność składu podobna jak w Evertonie
-młody skład
-pieniądze na transfery
- dobrze rozwinięta szkółka juniorka, żeby mogły się tworzyć dobre regeny[/quote]
Tuluza, Fiorentina, Juve, Dortmund, PSG (chociaz nie wiem jak z regenami bo nigdy nie gralem nim tak dlugo zeby moj sklad byl o nich oparty ;)) Porto, Benfica, Napoli.

[quote=Demonir]Planuję rozpocząć nową i długą rozgrywkę polskim klubem.
Proszę dajcie mi jakieś propozycje
Zastanawiam się nad grą w Ekstraklasie, bądź w I lidze.

Proszę o podpowiedzi

Dobrze by było, by klub nie miał problemów finansowych.[/quote]

Polecam Widzew Łódź :) sam nim gram (co prawda okazyjnie bo rozpoczalem tez kilka innych gier ;) ale gra nim sprawia mi niesamowita przyjemnosc.) Lechia Gdansk, Slask Wroclaw, Pogoń Szczecin, GKS Katowice (nei wiem jak finanse)

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.05.2011 22:14    #1123
Witam kim zaczac grac w fm2007?tak zeby nie bylo za łatwo.Nie chce zadnych Reali ani Menchestrów.Zainteresowałem się Torino,West Hamem,Borusia Dortmund....aktualnie gram Lechem ale chciałbym zacząć druga kariere kims z zagranicy(w razie gdy mnie znudzi lech)Mógł by mi ktoś przedstawić jakieś kluby i po króciutko je opisaćbede bardzo wcieczny.FM2007 7.02
był - będzie - jest zawsze IKS!

 AlexManager Partyzant

Postów: 224
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.02.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.05.2011 23:02    #1124
Kumpel szuka teamu, ale nie ma neta na lapku więc piszę w Jego imieniu. Jego wymagania:

-klub z ligi przynajmniej 16-zespołowej
-Europa(odpadają Włochy, Polska)
-perspekywiczny skład
-nie musi być 1 liga, byle się fajnie grało
-jakis tam budżecik
サッカーはあなたと一緒にしよう

 kicks Partyzant

Postów: 153
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.04.2011
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.05.2011 01:04    #1125
LOSC Lille
Borussia Dortmund
Everton
Atletico Madryt
Benfica
Porto
Ajax

 kamiQadze Partyzant

Postów: 416
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2009
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.05.2011 08:45    #1126
[quote=AlexManager]Kumpel szuka teamu, ale nie ma neta na lapku więc piszę w Jego imieniu. Jego wymagania:

-klub z ligi przynajmniej 16-zespołowej
-Europa(odpadają Włochy, Polska)
-perspekywiczny skład
-nie musi być 1 liga, byle się fajnie grało
-jakis tam budżecik
[/quote]

jest jeszcze jakiś klub którego nie dostałeś w odpowiedzi?
Twoi kumple widzę równie stali w karierach jak Ty :D

może zamiast słabszych klubów o które ciągle pytasz zagraj sobie gigantem. Nie będzie płaczu że na treningach Sobiechom i innym skille lecą na łeb na szyję ;) będzie kasa, dobra ekipa, bez problemów ze ściąganiem grajków, utalentowani juniorzy, walka o najwyższe cele...

 Salim Partyzant

Postów: 237
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.03.2011
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.05.2011 10:12    #1127
[quote=Zymon]Witam kim zaczac grac w fm2007?tak zeby nie bylo za łatwo.Nie chce zadnych Reali ani Menchestrów.Zainteresowałem się Torino,West Hamem,Borusia Dortmund....aktualnie gram Lechem ale chciałbym zacząć druga kariere kims z zagranicy(w razie gdy mnie znudzi lech)Mógł by mi ktoś przedstawić jakieś kluby i po króciutko je opisaćbede bardzo wcieczny.FM2007 7.02[/quote]
Ja w FM7 gralem Borussia Dortmund. Z tego co pamietam mialem malo kasy na transfery, a ŚO byli bardzo kontuzjogenni. Pamietam ze sciagnalem Simunicia z Herty i gral (mimo statow ;p) bardzo pewnie.
Na transfery chyba mialem 5mln.
Gralem tez Polkowicami, ale jak widac Ty teraz chcesz czegos `wiekszego` :)
Kumpel moj gral Juventusem i Tuluza. Tez bardzo wciagajace kariery :) (z tego co pamietam to wlasnie w tym FM Juve bylo beniaminkiem Serie A, ale mozliwe ze sie myle ;) )

 hera Młody aktywista

Postów: 536
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.07.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.05.2011 13:13    #1128
od siebie polecam takie kluby, moze ktoś szuka:

Ajax - ze względu na Eriksena. 3 sezony średnia ~8.5, ok. 25 asyst na sezon. Cvitanich w ataku 3x król strzelców ligi. Za wygranie ligi kasy na sezon jest ok 14 mln zależnie jak daleko sie zaszło w LM, raz miałem 15, a raz 12. Liga jest ciekawa, bo w mojej grze przez 3 sezony o pierwsze miejsce bije sie 4-5 drużyn, walka jest ciekawa do ostatniego końca. Przykład: miałem słaby środek sezonu, przed ostatnią kolejką 2 miejsce i 3 pkt straty do Twente, musiałem wygrać ostatni mecz a oni przegrać. Stracili gola na 3:2 w 86 min, a prowadzili 0:2, ja swój mecz wygrałem. Pare dni później finał Pucharu Holandii też z Twente i 3:0 dla mnie. Tak, że uważam, że liga holenderska jest ciekawa. Ajaxem się fajnie gra, bo można próbować kontynuować to co zapoczątkowało taką grę Barcy, styl gry za czasów Cruyffa. Do tego Holandia, dobry klimat ligi do jointa i piwka w te słonecznie dni. Jeszcze co do składu. Juniorzy żadni dobrzy mi się nie pojawili przez 3 sezony, maksymalnie na 3 gwiazdki, a szkółkę rozbudowałem, skauci z całego świata. pech pewnie taki.

- Pro Vercelli - fajnie się odbudowuje 7x mistrza Włoch w 4 lidze. Klub patronacki Juve, można wypożyczać dobrych juniorów na początek, potem łatwo ich wykupić. w FM 10 takim sposobem awansowałem w 3 lata do Serie A, ale tam mnie bili strasznie i w połowie sezonu mniej niż 10 pkt. No ale gra ciekawa.

- Metalist Charków - prosty cel: zrzucenie Szachtara z fotelu lidera. Fajna liga i dobrzy newgeni mi się tam tworzyli na wschodzie ogólnie. W 3 sezonie miałem mega koksa a miał 16 lat, w pierwszym sezonie wpuszczałem go w końcówkach i miał 17 bramek i 6 asyst. niestety później kontuzji doznał długiej na pare mies. Co ciekawe: w FM 10 w lidze ukraińskiej można było mieć w 1 sezonie max 7 obcokrajowców w składzie i co sezon limit malał do chyba 3. w FM 11 co sezon jest dalej 7. Może coś sie zmieniło w ich lidze, nie wiem.

 jasiek77 Partyzant

Postów: 214
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2011
Skąd: Słwaęcin-zachodniopomorskie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.05.2011 10:57    #1129
Poszukuje klubu z bogatą Historia żeby mógł w pierwszym sezonie o LM powalczyć najlepjej żeby klub był z ligo niemieckiej, angielskiej, Francuskiej.Chce aby ta kariera mnie wciągneła i nie zaczynał po rozegranym pół sezonu nowej tak ajak to teraz robie.

Edit:FM11 , Patch 11.3

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 28.05.2011 o godz. 10:58

 AlexManager Partyzant

Postów: 224
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.02.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.05.2011 11:59    #1130
Schalke, Bayer Leverkusen, PSG, Lyon, Liverpool
サッカーはあなたと一緒にしよう

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.