Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 caddoc Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.05.2011 16:02    #1131
Witam mimo, ze jestem nowy na tym forum to gram w fm/cm od wersji 2001/2002 bodajże. A teraz do rzeczy: poszukuje klubu najlepiej z historia, który ma niestety lata posuchy, marzeniem tego klubu jest gra w pucharach lub może być to klub z niższej ligi którego marzeniem byłby awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Finanse tego klubu są dosyć mizerne, ale da się wiązać koniec z końcem. Chciałbym, żeby był to klub z ligi: francuskiej, angielskiej, niemieckiej lub portugalskiej. Dobrze by było jakby był chociaż jeden zawodnik na którym dałoby się oprzeć grę zespołu oraz żeby miał ciekawa młodzież. Interesuje mnie dłuższa rozgrywka, w której po jakimś czasie mógłbym wyprowadzić tą drużynę na sam szczyt. Z góry dziękuje.

Wersja FM 2011 latka 11.3

@alexmanager
Odpada już w 1 sezonie bez większych problemów i wzmocnień da się spokojnie zając miejsce na podium co skutkuje awansem do pucharów, szukam jakiegoś większego wyzwania.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 28.05.2011 o godz. 17:31

 AlexManager Partyzant

Postów: 224
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.02.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.05.2011 16:25    #1132
Sporting Lizbona idealnie pasuje do tego opisu xD
サッカーはあなたと一緒にしよう

 PDrasta Młody aktywista

Postów: 335
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2011
Skąd: Ostróda/Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.05.2011 18:00    #1133
Belenenses, Hertha Dynamo Drezno, Nottingham Forest
Jednych to razi, a innych zachwyca
miasto Ostróda to Mazur stolica!

 McMoney Młody aktywista

Postów: 801
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.07.2007
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.05.2011 18:02    #1134
Dla mnie idealny wybór to znane Leeds United. Grają na zapleczu Premiership, finanse są mizerne, ale właśnie da się wiązać oba końce. Za środek tabeli dostałem gdzieś 350tys funtów. Więc na wypożyczenie ktoś + wolny transfer, a są tam zawodnicy którzy będą wzmocnieniem, przynajmniej na drugą ligę!
Glory, Glory MAN UNITED !!

 Salim Partyzant

Postów: 237
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.03.2011
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.05.2011 18:57    #1135
[quote=caddoc]Witam mimo, ze jestem nowy na tym forum to gram w fm/cm od wersji 2001/2002 bodajże. A teraz do rzeczy: poszukuje klubu najlepiej z historia, który ma niestety lata posuchy, marzeniem tego klubu jest gra w pucharach lub może być to klub z niższej ligi którego marzeniem byłby awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Finanse tego klubu są dosyć mizerne, ale da się wiązać koniec z końcem. Chciałbym, żeby był to klub z ligi: francuskiej, angielskiej, niemieckiej lub portugalskiej. Dobrze by było jakby był chociaż jeden zawodnik na którym dałoby się oprzeć grę zespołu oraz żeby miał ciekawa młodzież. Interesuje mnie dłuższa rozgrywka, w której po jakimś czasie mógłbym wyprowadzić tą drużynę na sam szczyt. Z góry dziękuje.

Wersja FM 2011 latka 11.3

@alexmanager
Odpada już w 1 sezonie bez większych problemów i wzmocnień da się spokojnie zając miejsce na podium co skutkuje awansem do pucharów, szukam jakiegoś większego wyzwania.[/quote]

Herta Berlin, Nantes, Belenenses, Lens ,
Od siebiei dodam Torino lub Siena ; )

 mati77729 Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.05.2011 23:01    #1136
Witam ; )

Podajcie jakiś fajny klub z którym sie nie bede nudził.... grałem Bragą 1 sezon i sie znudziło; ) chodzi mi o to żeby to był klub z jakiejś ligi Europejskiej(Anglia,Hiszpania,Włochy itd) nie musi byc to 1 liga

gram na patchu 11.03

 Salim Partyzant

Postów: 237
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.03.2011
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.05.2011 23:46    #1137
[quote=mati77729]Witam ; )

Podajcie jakiś fajny klub z którym sie nie bede nudził.... grałem Bragą 1 sezon i sie znudziło; ) chodzi mi o to żeby to był klub z jakiejś ligi Europejskiej(Anglia,Hiszpania,Włochy itd) nie musi byc to 1 liga

gram na patchu 11.03[/quote]
Middlesbrough, Betis, Torino, Siena, Atalanta, Nottingham Forest(czy jakos tak:), Le Mans, Herta, Benfica, Lech, Legia, Wisła K., Jagiellonia, Widzew, VfL Wolfsburg, PSG, Tottenham, West Ham, Bayer Leverkusen, Schalke, Lyon, Liverpool, CSKA Moskwa, Besiktas Stambul

Mam nadzieje ze cos wybierzesz :)
pozdrawiam :)

 caddoc Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.05.2011 12:34    #1138
[quote=mati77729]Witam ; )

Podajcie jakiś fajny klub z którym sie nie bede nudził.... grałem Bragą 1 sezon i sie znudziło; ) chodzi mi o to żeby to był klub z jakiejś ligi Europejskiej(Anglia,Hiszpania,Włochy itd) nie musi byc to 1 liga

gram na patchu 11.03[/quote]
Toulouse, Liverpool, Arsenal, Tottenham, West ham, Monaco, Porto, Dortmund, Lille, Bayer Leverkusen, Norymberga.

PS dzieki za odpowiedzi zdecydowalem sie na Leeds

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 29.05.2011 o godz. 12:34

 PDrasta Młody aktywista

Postów: 335
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2011
Skąd: Ostróda/Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.05.2011 12:45    #1139
Chciałbym sobie pograć karierę(FM11, patch 11.3) w lidze polskiej.Najlepiej ekstraklasa, zebym w pierwszym sezonie mogl powalczyć o miejsce gwarantujące występ w europejskich pucharach(Wisła, Legia, Lech, Śląsk, Widzew odpadają) więc z 11 drużyn, macie co wybierać.Oczywiście zależy mi na tym, żebyście mieli własne doświadczenie związane z tym klubem, bo tak to wybrać mogę sobie samemu, licze na dobre propozycje.

@MUFCFAN Nie grałem w lidze hiszpanskiej, bo jej nie lubie, ale z tego co słyszałem, dobrze gra się Malagą i Getafe.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 29.05.2011 o godz. 12:51

Jednych to razi, a innych zachwyca
miasto Ostróda to Mazur stolica!

 MUFCFAN Partyzant

Postów: 149
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.02.2011
Skąd: Sokołów Podlaski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.05.2011 12:45    #1140
Witam ;)

Postanowiłem po wczorajszym finale LM że zaczne drużyną z Hiszpanni z wiadomych przyczyn, no więc szukam drużyny średniaka pukającego do czołówki z każdą pozyją obsadzoną, w miare duży budżet odpada Atletico.
Dobra szkółka i w miare duży stadion. Dzięki! ;D

GLORY GLORY MAN UTD!!!

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.