problem z bramkarzem w ataku

henieq Proletariat

0
08.06.2006, 01:50    Pytanie
witam, mam wersje 6.0.3 gram od bardzo niedawna, problrm moj polega na tym . ze bramkarz podczas meczu leci do ataku a napastnik staje na bramce, komentarz u dołu ekranu pojawia sie taki : Paris stawia wszystko na jedna karte. Naturalnie przegralem w ten sposób juz drugi pojedynek podczas jednej rundy wiosennej. Wrócenie go na swoja pozycje nic nie daje, taktyke mam defensywną ,zmianiałem takze kreatywność i wszelkie inne parametry taktyki. gdy za drugim razem bramkarz polecial do ataku przy stanie 1-0 dla mnie, wposcilęm rezerwowego, ten po kilku akcjach to samo. Czy moze nie mam jakiejs łaty, jakiegos patcha, ktory pomógłby

 bury1986 Partyzant

Postów: 93
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.04.2006
Skąd: Zambrów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.06.2006 04:17    #1
moze tak byc jeszcze jak ustawisz ultraofensywe, ale skoro grasz defesnywa to musi to byc ustawienie idywidualne bramkarza, zmien zbey bylo u niego ze ma byc defensywny itd, zeby nie wychodzil do przodu no i zeby nie zamienial sie z innym zawodnikiem a powinno byc ok wtedy

Post pomocny

 wojtko Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.02.2006
Skąd: Szczebrzeszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.06.2006 07:57    #2
mi takie cos sie tez zdarzylo kilka razy ale u mnie bramka zostawala pusta:( w 67 minucie (chyba) przy wyniku 3:2 moj bramkarz pobiegl na rzut rozny.nie mam zadnych ustawien indywidualnych

Post pomocny

 88borek Partyzant

Postów: 163
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.03.2006
Skąd: Lębork
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.06.2006 08:30    #3
no to jacyś zjebani ci wasi bramkarze, chyba odziedziczyli to po swoich managerach ;]

Post pomocny

 p.obrocki Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2006
Skąd: Żywiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.06.2006 08:32    #4
To jest bład tej gry... czasami się to samo zmienia. Wtedy jak tylko coś takiego zauważysz to musisz wejść do ustawień taktycznych i w ustawieniach indywidualnych bramkarza wszystkie opcje przy stałych fragmentach (rzuty wolne, rzuty rożne) na domyślne.

Post pomocny

Borinator Proletariat

0
08.06.2006 08:43    #5
A moze bramkarz ma zmiane pozycji z napastnikiem? :D Najprawdopodobniejsze jest to, zekiedy druzyna przegrywa dajmy na to 2:1 to w 90 minucie nawet bramkarz idzie w pole karne rywala, coz jednak wieksza szanse na trafienie ma wtedy przeciwnik gdyz bramka jest pusta :>

Post pomocny

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.06.2006 09:09    #6
Jednym słowem - bug.

Post pomocny

henieq Proletariat

0
08.06.2006 10:39    #7
1. bramkarz leci w pole karne w 55 min meczu ale nie przy stałych fragmentach, tylko normalnie podczas akcji ( napastnik wybija piątki).
2. pierwsze co sprawdzalem to własnie czy nie ma zmiany pozycji z napastnikiem, wszystko miał normlanie.
3. W takim momencie miałem jeszcze zmiany wiec postanowiłem zmienić Letizi na Alonzo, a ten zaraz po wejsciu to samo
4. wszystko sie działo przy stanie 1-0 dla mnie, za drugim razem przy 0-1. W obu meczach miałem sporą przewagę
5. najgorsze ze nie idzie po tym zadnej akcji skonstuowac bo przy najmniejszym kontakicie przeciwnika z piłka, ten wali odrazu lagę byleby w światło bramki trafic

Post pomocny

 bartex55 Przodownik pracy

Postów: 1096
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.03.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.06.2006 10:39    #8
najprawdopodobniej ustawiles przez pomylke aby bramkarz zamienial sie pozycją z graczem z pola

Post pomocny

 bartex55 Przodownik pracy

Postów: 1096
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.03.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.06.2006 10:40    #9
to nie wiem co to moze byc

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.