Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Tome888 Partyzant

Postów: 688
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2010
Skąd: cieszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.06.2011 09:48    #1221
Szukam klubu z młodym, dobrym składem. Minimum 3 miliony euro na transfery. Klub który jest dobry w swojej lidze, ale nie osiągnął coś wielkiego w pucharach. Fm 2010. Wykluczam ligi: Anglia, Hiszpania, Włcohy, Francja, Niemcy, Polska. Coś egzotycznego.

PS: Najważniejsze to młody dobry skład.

 PDrasta Młody aktywista

Postów: 335
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2011
Skąd: Ostróda/Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.06.2011 11:19    #1222
Tome888: Dinamo Zagrzeb, BATE Borysów - mocne w swojej lidze, do fazy grupowej LE/LM nie jest aż tak trudno się nimi dostać
Jednych to razi, a innych zachwyca
miasto Ostróda to Mazur stolica!

 Tome888 Partyzant

Postów: 688
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2010
Skąd: cieszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.06.2011 11:33    #1223
[quote=PDrasta]Tome888: Dinamo Zagrzeb, BATE Borysów - mocne w swojej lidze, do fazy grupowej LE/LM nie jest aż tak trudno się nimi dostać[/quote]
Wiem doświadczyłem na własnej skórze. Grałem nimi już :D. Szukam właśnie coś ala Dinamo lub BATE. Nie chce zaczynać od nowa to samo.
PS: Zapomniałem dodać patch 10.3.

 ronaldek1 Młody aktywista

Postów: 532
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.09.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.06.2011 11:41    #1224
Tome888:

Crvena Zvezda? Partizan?
http://www.cmrev(...)927.html

Mile widziana pomoc

 Tome888 Partyzant

Postów: 688
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2010
Skąd: cieszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.06.2011 11:44    #1225
Szukam klubu z dużą ilością talentów mogących grać w pierwszym składzie. Fm 2010 patch 10.3.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.06.2011 o godz. 16:48

 exeter_city Partyzant

Postów: 205
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.04.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.06.2011 16:26    #1226
Jaki klub którym łatwo się gra w angielskiej lidze ? Grałem Southampton i był bajecznie, a teraz Wolves same porażki, potem fulham same porażki, mam serdecznie dość i chcę coś łatwego. Manchester united ? (City odpada bo nie mam zdjęć piłkarzy do niej :)
A może Arsenal ? Nie musiałbym odmładzać zespołu nawet.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.06.2011 o godz. 16:26

 mabiala Partyzant

Postów: 35
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.09.2010
Skąd: wiocha/obecnie Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.06.2011 19:08    #1227
Witam. Powiedzcie mi jakim klubem powinienem rozpocząć nową gre? Przeważnie mam tak,że zaczynam dosyć dobrym, ale po 2-3 sezonach gdy moge juz sprowadzic prawie kazdego pilkarza i przy okazji wszystko powygrywam gra sie nudzi i ją koncze. Miałem tak w Lille, a ostatnio świetnie zaczęło się w Hamburgerze, klub miał duże długi więc na transfery dostałem 0mln i praktycznie nikogo nie kupiłem, a że skład był więcej niż solidny zrobiłem mistrza no i właśnie, przylazł nowy właściciel wyłożył siano i mogłem miec każdego, odechciało mi się kontynuować tę rozgrywke, bo mam tak i tego nie zmienie u siebie, że jeżeli moge kupowac najlepszych to robie to, nie moge na sile udawac że 'o nadal powoli bede sobie budowal druzyne,a moge miec tych najlepszych'. Poza tym nie rajcuje mnie gra w słabych ligach, zatem szukam klubu w którym:
-Kada jest dość dobra, ale góra jeden dwóch mistrzów
-Nie ma za dużo kasy na transfery lub wcale, ale w następnych sezonach niewazne co osiagne w pierwszym żeby ten status został zachowany, czyli jeżeli wygram mistrza czy LE to zarząd nie wywali kupe siana na transfery, tylko jakis milion czy dwa.
-Jeżeli chodzi o lige to w gre wchodzi Bundesliga, Premiership, Serie A, Primera Division i ostatecznie Ligue 1, bo niedawno tam już grałem, oczywiście fajnie by było żeby takim klubem , który jest bogaty zaczac od np. 3 ligi i powoli wspinac sie na szczyt,ale to niekoniecznie.
Myslalem że fajnie bedzie w Genoi, w pierwszym sezonie na transfery 0 mln, tak jak w Hamburgerze, kadra dosc dobra, no ale juz w drugim zarząd wywala 25mln na transfery...i mozna stworzyc samograja.

 Tome888 Partyzant

Postów: 688
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2010
Skąd: cieszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.06.2011 19:14    #1228
[quote=mabiala]Witam. Powiedzcie mi jakim klubem powinienem rozpocząć nową gre? Przeważnie mam tak,że zaczynam dosyć dobrym, ale po 2-3 sezonach gdy moge juz sprowadzic prawie kazdego pilkarza i przy okazji wszystko powygrywam gra sie nudzi i ją koncze. Miałem tak w Lille, a ostatnio świetnie zaczęło się w Hamburgerze, klub miał duże długi więc na transfery dostałem 0mln i praktycznie nikogo nie kupiłem, a że skład był więcej niż solidny zrobiłem mistrza no i właśnie, przylazł nowy właściciel wyłożył siano i mogłem miec każdego, odechciało mi się kontynuować tę rozgrywke, bo mam tak i tego nie zmienie u siebie, że jeżeli moge kupowac najlepszych to robie to, nie moge na sile udawac że 'o nadal powoli bede sobie budowal druzyne,a moge miec tych najlepszych'. Poza tym nie rajcuje mnie gra w słabych ligach, zatem szukam klubu w którym:
-Kada jest dość dobra, ale góra jeden dwóch mistrzów
-Nie ma za dużo kasy na transfery lub wcale, ale w następnych sezonach niewazne co osiagne w pierwszym żeby ten status został zachowany, czyli jeżeli wygram mistrza czy LE to zarząd nie wywali kupe siana na transfery, tylko jakis milion czy dwa.
-Jeżeli chodzi o lige to w gre wchodzi Bundesliga, Premiership, Serie A, Primera Division i ostatecznie Ligue 1, bo niedawno tam już grałem, oczywiście fajnie by było żeby takim klubem , który jest bogaty zaczac od np. 3 ligi i powoli wspinac sie na szczyt,ale to niekoniecznie.
Myslalem że fajnie bedzie w Genoi, w pierwszym sezonie na transfery 0 mln, tak jak w Hamburgerze, kadra dosc dobra, no ale juz w drugim zarząd wywala 25mln na transfery...i mozna stworzyc samograja.

[/quote]
Może liga polska? Borussia Dortmund? Poszukaj kogoś kto ma większe długi niż jest wart.

 mabiala Partyzant

Postów: 35
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.09.2010
Skąd: wiocha/obecnie Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.06.2011 19:28    #1229
Na polską lige swego czasu niezle sie napaliłem, ale... nigdy wiecej tego szmaba ;) Zacząłem Polonią Warszawa, nikogo ciekawego nie da sie sprowadzic, bo niska reputacja ligi, nawet po zdobyciu wicemistrza nadal nic sie nie zmienila, same ochłapy z Brazylii, nie lubie takiej gry. Borussia to również nie najlepszy wybór w drugim sezonie na transfery 10 mln. Fajnie gdyby w jakims klubie sklad był właśnie z potencjałem Borussi, ale z ogromnymi długami, to o czym wspomniałeś. Tylko nie mam za bardzo rozeznania, dlatego słucham dalszych propozycji.

Od siebie dodam, że jeżeli ktoś chce zagrać solidną,ale nic poza tym jeśli chodzi o kadre drużyną, za to z ogromnymi perspektywami, bo na transfery zarząd wywala 40 mln E to polecam Sampdorie.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.06.2011 o godz. 19:30

 Tome888 Partyzant

Postów: 688
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2010
Skąd: cieszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.06.2011 21:36    #1230
up

Zobacz do włoch tam każda drużyna ma długi. Może Deportivo? Ciężko taką drużynę znaleźć. Możę coś ze słabszych lig? Tylko we słabszych ligach nie ma za bardzo długów. Hmmm... Może jeśli ci to przeszkadza to nie wydawaj pieniędzy któr dostaniesz na transfery???

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 12.06.2011 o godz. 08:04

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.