Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 McMoney Młody aktywista

Postów: 801
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.07.2007
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.06.2011 23:42    #2
to sobie wybierz taki klub, który lubisz, a który należy do europejskiej elity!
Glory, Glory MAN UNITED !!

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.06.2011 23:46    #3
[quote=Diablo5555]Co powinienem wybrać za kraj i klub jeżeli dopiero zaczynam grę w FM 11 albo nie jestem w to za dobry. Realu Madryt nie lubię , Manchastaru United też nie , Interu także nie lubię. [/quote]

Chelsea,Milan,Man City-duzo kasy,super grajkowie...hmm wiesz co jesli dopiero zaczynasz to zobacz jakas taktyke zrobiona na zespole i graj tym zespołem...np.ktos zrobil taktyke grajac Chelsea to zacznij gre Chelsea i graj na tej taktyce..Podaj chodziaz jaka lige lubisz...
był - będzie - jest zawsze IKS!

 Diablo5555 Partyzant

Postów: 201
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.06.2011 23:50    #4
Lubię ligę polską lecz jest cienka. Lubię niemiecką , angielską , a kluby to Cracovia , Borussia , HSV Hamburger , a gdzie są jacyś utalentowani grajkowie??

 lobo Partyzant

Postów: 56
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.01.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.06.2011 00:00    #5
[quote2=Salim][quote=Salim]Szukam klubu ze słabej ligii - ale nie polskiej ;)
Klub nie powinien miec problemow finansowych i taki w miare (podkreslam W MIARE ;) ) przyzwoity skład.
Moze to byc jakas egzotyczna liga, ale chcialbym zeby ta liga byla domyslnie w FM 11. [/quote]
Ponawiam :)[/quote2]

Spróbuj Hajduk Split albo Ferencvaros. Niezłe składy duża renoma w swoim kraju i dość długie czekanie na znaczący sukces. Hajdukiem grałem i można zarobić fure kasy na sprzedaży zawodników a talentów na bałkanach nie brakuje.

 Tome888 Partyzant

Postów: 688
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2010
Skąd: cieszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.06.2011 06:58    #6
[quote=Tome888]Szukam klubu z wieloma dobrymi, młodymi, obiecującymi zawodnikami. Liga nieważna. Na transfery minimum 3miliony. Liga polska odpada. Fm 2010 Winter Revolution Udapte zmienione PA/CA. Z góry thx za odp.[/quote]
Ponawiam.

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.06.2011 10:45    #7
Anderlecht, Athletic Bilbao, Feyenoord, River Plate

 MUFCFAN Partyzant

Postów: 149
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.02.2011
Skąd: Sokołów Podlaski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.06.2011 11:33    #8
Szukam klubu z kraju Chorwacja, Serbia, Ukraina, Bułgaria, Słowacja, Rumunia żeby prognoza mediów była około 5-10 miejsca, min 3mln euro na transfery i klub bez długów(chyba że małe poniżej 5mln).
Bardzo prosze o odpowiedz bo już dłuższy czas nie moge znaleść drużyny po crash dumpie.

 maselko Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.11.2009
Skąd: Elbląg
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.06.2011 15:05    #9
1.Chciałbym zagrać klubem który pozwoli mi na zatrudnienie około 15 trenerów i dużo(minimum 10) scoutów... ogółem który pozwoli mi na zatrudnienie dużego personelu... najlepiej zeby nie byla to jakas potega ogółem im gorszy klub tym lepiej :) Nie musi być z europy
2.Szukam też klubu z 3 ligi brazylijskiej(zaciekawiły mnie tamtejsze "klimaty";) żeby miał kilku utalentowanych piłkarzy.Tylko nie Vasco Da Gamma :D
3.Szukam też klubu którym gra to prawdziwy "hardcore".Jak największe długi,jak najmniejszy stadion,jak najgorsza liga.Jedyny warunek do 3 punktu to to żeby klub był zawodowy.Z obojetnie jakiej ligi.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 15.06.2011 o godz. 15:07

 Tome888 Partyzant

Postów: 688
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2010
Skąd: cieszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.06.2011 15:29    #10
Anderlecht ->[quote=Tome888] Na transfery minimum 3miliony. [/quote]
Czytaj dokładnie 3 milioby minimum a Anderlecht ma 0 na transfery.
Bilbao ->Nie dzięki moge sprowadzać samych basków
Feyenoord ->Nie dzięki
River Plate ->Wole Europe
Ma ktoś jakiś inny pomysł???
[quote=Tome888]Szukam klubu z wieloma dobrymi, młodymi, obiecującymi zawodnikami. Liga nieważna. Na transfery minimum 3miliony. Liga polska odpada. Fm 2010 Winter Revolution Udapte zmienione PA/CA. Z góry thx za odp.[/quote]

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 15.06.2011 o godz. 15:31

 Gharll Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.06.2011
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.06.2011 16:00    #11
Tak już od kilku dni przeglądam sobie kluby ale jednak... poproszę o pomoc was.

A więc tak. Poszukuje klubu średniego lub słabego z Anglii. Najlepiej z dwóch pierwszych lig, niżej raczej nie chcę sięgać. Pragnę by klub przy przeciętnych umiejętnościach gracza po tych 4-6 sezonach utrzymywał się na chociażby 5 miejscu w lidze. Nie musi od razu odnosić znaczących sukcesów w LM lub LE. Chcę również by to nie był jakoś bardzo zadłużony klub, ze stadionem minimum 20 tys na początek. No i teraz najważniejsze czyli finanse. Po tych przykładowo 5 sezonach chciałbym mieć fundusze na budowę lepszego stadionu 40-60 tys oraz żeby budżet na transfer utrzymywał się w +10 mln.

Głównym kandydatem jest dla mnie Notthingam Forest, lecz nie jestem pewien czy spełni moje oczekiwania. Pożyczka wynosi tyle co wartość tego klubu więc nie wiem jak to z tym budżetem i budową stadionu. No i nie chciałbym też sytuacji, że po 7 sezonach będę w połowie tabeli i będę sobie mówił "kolejny sezon będzie lepszy i damy radę!". Po prostu oczekuję po tych 5 sezonach, że słaby klub stanie się jakimś mocniejszym przeciętniakiem kołyszącym się między 4-6 miejscem.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.