Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 pignu Partyzant

Postów: 88
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.06.2011 17:55    #1321
nie przenosi

 kopacz Młody aktywista

Postów: 279
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.11.2008
Skąd: żywiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.06.2011 19:12    #1322
Mam pytanie do osób które rozegrały dużo sezonów Nottingham Forrest, jak wygląda tam sprawa z długami? Czy jak odchodzi prezes to one znikają czy trzeba je spłacić?

 Salim Partyzant

Postów: 237
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.03.2011
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.06.2011 19:19    #1323
[quote=poteros]Poszukuje średniaka z europy z wmiarę młodym składem i dobrym zapleczem finansowym oraz z europejskimi pucharami. FM 11[/quote]
Ajax, Napoli, PSG, Borussia Dortmund, Lille, Atletico Madryt,

 Diablo5555 Partyzant

Postów: 201
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.06.2011 19:30    #1324
ja także poszukuje średniaka , a nawet słabej drużyny która ma młody utalentowany skład , byle nie Angielska , Argentyńska , Brazylijska liga.

 Smiglo Partyzant

Postów: 102
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.05.2011
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.06.2011 19:46    #1325
Diablo5555 polecam Borussie. Może trochę ponad średniak ale trzeba walczyć z zarządem o kasę. Getafe też ma chyba młody skład z tego co mi wiadomo:P


Ja poszukuję średniaka Angielskiego, Niemieckiego lub Hiszpańskiego(progroza mediów na 5-10 miejsce w lidze) z doświadczonymi już graczami. Byleby nie byli za starzy:D Zarząd za kilka lat po kilku dobrych sezonach żeby sypnął dobrą kaską. Najlepiej żeby grali w Euro.

Trochę tego jest:D

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 20.06.2011 o godz. 19:47

 Salim Partyzant

Postów: 237
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.03.2011
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.06.2011 20:17    #1326
[quote=Smiglo]Diablo5555 polecam Borussie. Może trochę ponad średniak ale trzeba walczyć z zarządem o kasę. Getafe też ma chyba młody skład z tego co mi wiadomo:P


Ja poszukuję średniaka Angielskiego, Niemieckiego lub Hiszpańskiego(progroza mediów na 5-10 miejsce w lidze) z doświadczonymi już graczami. Byleby nie byli za starzy:D Zarząd za kilka lat po kilku dobrych sezonach żeby sypnął dobrą kaską. Najlepiej żeby grali w Euro.

Trochę tego jest:D[/quote]
VfL Wolfsburg, Middlesbrough

 cineczek89 Partyzant

Postów: 161
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.12.2008
Skąd: Starogard Gdański
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.06.2011 23:27    #1327
zdecydowanie malaga jak ma sie dobre checi i umiejetnosci spokojnie ta druzyna mozesz powalczyc o euro

 luk86t Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.06.2011
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.06.2011 14:58    #1328
Witam. Mam pytanie - poszukuje klubu z 2-3 ligi hiszpańskiej - klub solidny, przyszłościowy a więc aby było sporo młodych ciekawych zawodników, sam klub raczej żeby był takim solidnym średniakiem ligowym nie faworytem w pierwszym sezonie, tak aby w 2-3 sezonie awansować wyżej i za kilka sezonów skutecznie rywalizować z najlepszymi w primiera division. Wymagania - młoda przyszłościowa kadra, przyzwoita ilość pieniędzy, tak aby w każdym okienku można chociaż 1-2 średnich zawodników sprowadzić, nie najmniejszy stadion. Ma to być rozgrywka na sporą liczbę sezonów. Chciałbym taki klub doprowadzić do wyrównanej rywalizacji z barcą i realem - oczywiście po wielu sezonach :) Jednak nie chciałbym zaczynać od zera, nie interesują mnie hardcorowe rozgrywki, wolałbym jakiś klub mniej wymagający, przyjemny w prowadzeniu. Poproszę o kilka typów, dziękuje z góry :)

 macieks7 Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.06.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.06.2011 15:56    #1329
Ja polecam pograć Catanią.
Cel jaki stawia nam zarząd to generalnie utrzymanie. Budżet z tego co pamiętam to ok. 3 mln euro. Ja w połowie pierwszego sezonu dostałem jeszcze dodatkowo ok 10 mln euro i należy dodać że kręciłem się wówczas nad strefą spadkową.

Skład według mnie naprawdę fajny:
Bramka - Andujar
Obrona - Silvestre (u mnie świetny, zwłaszcza jak ustawiłem rożne na niego), Bellusci, Augustyn :joke:
Pomoc - w tej formacji mamy wielu przyzwoitych zawodników do dyspozycji, więc naturalnym jest zastosowanie taktyki typu 1451: Ledesma, Biagianti (do zadań defensywnych super pomocnik), Schellotto, Carboni i oczywiście A. Gomez (ustawiłem go na lewej ofensywnej pomocy jako schodzący napastnik i grał świetnie - 10 bramek na sezon plus dużo asyst)
Napstnicy - M. Lopez i perspektywiczny Morimoto

Grałem trzy sezony: w pierwszym dolna połówka, w drugim 7 miejsce i w trzecim mistrzostwo!!
Już po drugim sezonie udało mi się ściągnąć ciekawych zawodników: Hazard, Babacar, Elm

Jakby ktoś chciał sobie nimi pograć i ma jakieś pytania to służę pomocą

 shpoola20 Partyzant

Postów: 98
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2011
Skąd: Miasteczko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.06.2011 16:16    #1330
Interesuje mnie ta Catania - duze trzeba wzmocnienia robic przed 1 sezonem? ;>

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.