Niezadowoleni zawodnicy

hubsol Proletariat

0
08.06.2006, 04:14    Pytanie
Witam!
Gram Venezią już 6 sezon. Awans z C2 do Serie B, spadek z B do C1, znowu awans. Chłopaków mam przeciętnych. Żadnych wielkich gwiazd.
Ale ostatnio problem robi mi się z ich zadowoleniem a raczej niezadowoleniem. Ma to wpływ na resztę zespołu, bo potem grają w kratkę. Każdy uważa, że powinien grać w podstawowym składzie.
Co mam zrobić aby rozwiązać problem? Zawodników mam w kadrze podstawowej 18-20...

 p.obrocki Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2006
Skąd: Żywiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.06.2006 08:35    #1
Pewnie wynika to z tego, że większość twoich zawodników ma ustawiony status w drużynie na 'pierwszy skład' albo 'piłkarz kluczowy' i oni będą niezadowoleni jeśli nie rozegrają ok. 80% meczy, lepiej wcześniej pozmieniać role w drużynie, żeby nie dochodziło do nieporozumień.

Post pomocny

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.06.2006 09:06    #2
Stosuj większą rotacje. Im wiecej i im czesciej zawodnicy beda grali, tym mniejsze prawdopodobienstwo ze nie będą zadowoleni. Jesli którys z zawodników naprawde działa ci na nerwy, wywal go do rezerw albo sprzedaj :]

Post pomocny

hubsol Proletariat

0
08.06.2006 09:33    #3
Myślę, że macie rację. Faktycznie większość ma ustawiony pierwszy skład lub kluczowy. Bo nawet rotacja nie pomaga. Jak się taki obrazi to potem nawet 20 meczy mu nie pomaga.
Ale czy zmiana w trakcie sezonu nie wkurzy ich jeszcze bardziej?
Ilu zawodników powinno być kluczowymi, pierwszym składem?

Post pomocny

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.06.2006 12:20    #4
Kluczowych powinno być maks 11 :> Ale wtedy lepiej by było żebyś nie miał zbyt wielu z pierwszym składem ;)
Zawodnik kluczowy to taki bez którego twja drużyna nie może się obejść. Jestem pewien, że jakbyś to przemyślał to byś się zorientował, że nie masz takich wielu w zespole.
Pierwszy skład to piłkarz, który wiele wnosi do gry twojej drużyny, jest zawodnikiem, który regularnie dostaje dobre/poprawne oceny i nie schodzi poniżej pewnego poziomu.
Rotacja to piłkarze raczej rezerwowi, ale z takimi atrybutami, że jak wejdą to nie rozwalą ci całego meczu.

Post pomocny

myspace.com/marneszanse

 p.obrocki Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2006
Skąd: Żywiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.06.2006 13:16    #5
Lepiej jak im zaproponujesz kontrakt z niższą rolą w drużynie. Ew. zmienisz tą rolę, będą przez pewien czas niezadowoleni, ale potem im przejdzie. A tym co nie będzie pasowała rola rezerwowych to podziękujesz i sprzedasz. Nawet najlepsza niezadowolona gwiazda nie jest lepsza od solidnego piłkarza, który po prostu chce grać...

Post pomocny

 michalekb Partyzant

Postów: 92
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.07.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.06.2006 15:03    #6
Możesz ich sprzedać, żeby nie psuli ci atmosfery w drużynie.

Post pomocny

hubsol Proletariat

0
09.06.2006 01:59    #7
Właśnie niektórym poobniżałem i zarząd mi podziękował za konflikt z graczami i negatywny wpływ na drużynę. :-(

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.