Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Dikej Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.07.2011
Skąd: Nowy Sącz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.07.2011 21:14    #1431
Poszukuje 2-ch klubów :)
1. Średniak/Kandydat do spadku z najwyższej ligi lub Kandydat do awansu z ligi pod tą najlepsza :)
Liga: Francja/Hiszpania/Anglia/Niemcy
Budżet transferowy: ok.10-15 mln E - po przesunięciu :)
2.Słaby klub z 3-ciej lub niższej ligi
Ligi: Francja/Hiszpania/Anglia/Niemcy
Budżet:obojętne :)
Wszystkie kluby na Łatce 11.3 Oczywiscie FM 11

 Krystian168 Partyzant

Postów: 94
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2008
Skąd: Czersk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.07.2011 22:26    #1432
[quote=Dikej]Poszukuje 2-ch klubów :)
1. Średniak/Kandydat do spadku z najwyższej ligi lub Kandydat do awansu z ligi pod tą najlepsza :)
Liga: Francja/Hiszpania/Anglia/Niemcy
Budżet transferowy: ok.10-15 mln E - po przesunięciu :)
2.Słaby klub z 3-ciej lub niższej ligi
Ligi: Francja/Hiszpania/Anglia/Niemcy
Budżet:obojętne :)
Wszystkie kluby na Łatce 11.3 Oczywiscie FM 11[/quote]

1. Hertha (nie wiem jaki budżet na transfery)
2.Hansą Rostock się fajnie gra. A poza tym może Dynamo Drezno

 AlexManager Partyzant

Postów: 224
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.02.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.07.2011 22:45    #1433
1. Hercules Alicante. Kupa forsy, ale składzik taki nijaki.

2.Plymouth

サッカーはあなたと一緒にしよう

 PZU Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.08.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.07.2011 23:54    #1434
[quote=Dikej]Poszukuje 2-ch klubów :)
1. Średniak/Kandydat do spadku z najwyższej ligi lub Kandydat do awansu z ligi pod tą najlepsza :)
Liga: Francja/Hiszpania/Anglia/Niemcy
Budżet transferowy: ok.10-15 mln E - po przesunięciu :)
2.Słaby klub z 3-ciej lub niższej ligi
Ligi: Francja/Hiszpania/Anglia/Niemcy
Budżet:obojętne :)
Wszystkie kluby na Łatce 11.3 Oczywiscie FM 11[/quote]

Na 1 pytanie masz odpowiedź parę newsów wyżej- Newcastle, z małym wyjątkiem- masz tam większy budżet transferowy, ale to nie powinno chyba Ci przeszkadzać ;)

2. Ściągnij patcha z polskimi ligami i graj 3 polską ligę, wprowadź jakiś zespół do Ekstraklasy :D

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.07.2011 01:39    #1435
Szukam jakiegos klubu w FM2006.Chcialbym aby to nie byl klub z czołówki tylko ligowy sredniak,z dobr,z dobrymi finansami,nie wystepujacy w LM i LE,dobym skladem.Najlepiej jak by to byl klub z czolowych lig europy+polski.
był - będzie - jest zawsze IKS!

 RicardoSouza Partyzant

Postów: 83
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.07.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.07.2011 17:21    #1436
Szukam:
1. klubu średniego , bez większych zadłużeń, z młodym składem, z budżetem transferowym (1mln-15mln euro), liga obojętna tylko musi być z europy, najlepiej z hojnym właścicielem z jednym lub kilkoma talentami.
2. kandydata do awansu (do najwyższej ligi) lub kandydat do spadku (z najwyższej ligi), z dobrym budżetem, bez zadłużeń, obojętna liga (europa), hojny właściciel, dość młody skład i przynajmniej jeden talent.

Dużo wymagań ale licze na was. ;)

 kvj Partyzant

Postów: 228
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2011
Skąd: Iława
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.07.2011 17:31    #1437
[quote=RicardoSouza]Szukam:
1. klubu średniego , bez większych zadłużeń, z młodym składem, z budżetem transferowym (1mln-15mln euro), liga obojętna tylko musi być z europy, najlepiej z hojnym właścicielem z jednym lub kilkoma talentami.
2. kandydata do awansu (do najwyższej ligi) lub kandydat do spadku (z najwyższej ligi), z dobrym budżetem, bez zadłużeń, obojętna liga (europa), hojny właściciel, dość młody skład i przynajmniej jeden talent.

Dużo wymagań ale licze na was. ;)[/quote]

1. Tulza - tylko, że oni mają 0 na transfery ale w następnych sezonach dostajesz troche grosza; może Real Sosiedad (sam gram) - młody skład (sprzedajesz Griezmanna za 10 do city kupujesz za 2 Carcele i masz 7 baniek do wydania - ja tak zrobiłem)

2. Nie wiem może Middlesbrough, FC Nantes ma hojnego sponsora i niezłych juniorów
Jeziorak Iława!

 RicardoSouza Partyzant

Postów: 83
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.07.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.07.2011 18:04    #1438
[quote2=kvj][quote=RicardoSouza]Szukam:
1. klubu średniego , bez większych zadłużeń, z młodym składem, z budżetem transferowym (1mln-15mln euro), liga obojętna tylko musi być z europy, najlepiej z hojnym właścicielem z jednym lub kilkoma talentami.
2. kandydata do awansu (do najwyższej ligi) lub kandydat do spadku (z najwyższej ligi), z dobrym budżetem, bez zadłużeń, obojętna liga (europa), hojny właściciel, dość młody skład i przynajmniej jeden talent.

Dużo wymagań ale licze na was. ;)[/quote]

1. Tulza - tylko, że oni mają 0 na transfery ale w następnych sezonach dostajesz troche grosza; może Real Sosiedad (sam gram) - młody skład (sprzedajesz Griezmanna za 10 do city kupujesz za 2 Carcele i masz 7 baniek do wydania - ja tak zrobiłem)

2. Nie wiem może Middlesbrough, FC Nantes ma hojnego sponsora i niezłych juniorów
[/quote2]

zastanowie się nad realem sociedad, a co do middlesbrough próbowałem ale nie za bardzo mi się podobało nimi grać. ;)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.07.2011 o godz. 20:26

 mabiala Partyzant

Postów: 35
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.09.2010
Skąd: wiocha/obecnie Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.07.2011 20:40    #1439
Szukam klubu z Francja, Bundesliga, ewentualnie, jeżeli nie znajdzie się żaden w tych dwóch Hiszpania, który jest totalnym biedakiem, ale gra w najwyższej klasie rozrywkowej. Mniejsza już o skład jakim dysponuje. Chce zagrać w koncu dłuższą kariere, budując ze średniaka mocny klub, myślałem że uda się to Betisem,Parmą,Blackburn, ale nic z tego. Głupi zarząd jeszcze w pierwszym sezonie się lituje i nic nie daje na transfery lub prawie nic, natomiast w drugim sypie kasą bez opamiętania i w ten oto sposób po 1 sezonie mam drużynę na mistrza. Koniec tego. Szukam klubu który jest biedakiem, ale właściciel ani myśli o ustąpieniu ze stanowiska, aby wykluczyc możliwość, przejęcia przez zamożnego inwestora. Kolejna rzecz, chce żeby obojętnie które miejsce zajme na koniec sezonu zarząd nie dał mi nic na transfery, lub pare groszy. Co proponujecie?

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.07.2011 20:43    #1440
[quote=mabiala]Szukam klubu z Francja, Bundesliga, ewentualnie, jeżeli nie znajdzie się żaden w tych dwóch Hiszpania, który jest totalnym biedakiem, ale gra w najwyższej klasie rozrywkowej. Mniejsza już o skład jakim dysponuje. Chce zagrać w koncu dłuższą kariere, budując ze średniaka mocny klub, myślałem że uda się to Betisem,Parmą,Blackburn, ale nic z tego. Głupi zarząd jeszcze w pierwszym sezonie się lituje i nic nie daje na transfery lub prawie nic, natomiast w drugim sypie kasą bez opamiętania i w ten oto sposób po 1 sezonie mam drużynę na mistrza. Koniec tego. Szukam klubu który jest biedakiem, ale właściciel ani myśli o ustąpieniu ze stanowiska, aby wykluczyc możliwość, przejęcia przez zamożnego inwestora. Kolejna rzecz, chce żeby obojętnie które miejsce zajme na koniec sezonu zarząd nie dał mi nic na transfery, lub pare groszy. Co proponujecie?[/quote]

Zagraj FC Koeln albo Freiburgiem

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.