Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 mabiala Partyzant

Postów: 35
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.09.2010
Skąd: wiocha/obecnie Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.07.2011 20:50    #1441
Pomyśle, a są jakies biedaki we Francji?
Bo grałem pare dni temu Kaiserslautern i sytuacja była taka sama jak z Blackburn, Betisem i Parmą, więc chciałbym pograć teraz gdzies indziej.

 Salim Partyzant

Postów: 237
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.03.2011
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.07.2011 21:36    #1442
[quote=mabiala]Pomyśle, a są jakies biedaki we Francji?
Bo grałem pare dni temu Kaiserslautern i sytuacja była taka sama jak z Blackburn, Betisem i Parmą, więc chciałbym pograć teraz gdzies indziej.[/quote]
Moze AC ARLES-AVIGNON ?

 Grzechota Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.07.2009
Skąd: Ustroń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.07.2011 22:41    #1443
Elo możecie mi polecić średni klub lub taki ktory powalczy o LE w lidze. z ciekawym składem z potencjałem i z kasą okolo 10-15 mln. Lia Grecka, Nimiecka, Francuska , Turecka, Holadia, Belgia.)

Drużyna którą sie fajnie gra i przyjemnie.
Osobiście mi dogłowy przychodzi Panathinaikos.
Lecz czy nimi sie fajnie gra prosze o opinie i o inne przykłady

 kvj Partyzant

Postów: 228
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2011
Skąd: Iława
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.07.2011 22:46    #1444
10-15mln to budżet klubu czy transferowy?
bo jak transferowy to ciężko znaleźć taka drużynę w Grecji/Belgii

z wymienionych lig nikt nie przychodzi mi do głowy z takim budżetem transferowym

spróbuj: Tuluza, Borussia Dortmund, AZ Alkmaar, Rennes, PSG, Gent
Jeziorak Iława!

 mabiala Partyzant

Postów: 35
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.09.2010
Skąd: wiocha/obecnie Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.07.2011 00:47    #1445
[quote2=Salim][quote=mabiala]Pomyśle, a są jakies biedaki we Francji?
Bo grałem pare dni temu Kaiserslautern i sytuacja była taka sama jak z Blackburn, Betisem i Parmą, więc chciałbym pograć teraz gdzies indziej.[/quote]
Moze AC ARLES-AVIGNON ? [/quote2]
Sprawdziłem jako pierwszego ;) Po 1 sezonie dają 10 mln, nawet jak spadniesz do Ligue 2, zatem w Ligue 1 pewnie byłoby tego jeszcze więcej. Ogólnie te mniejsze kluby francuskie są bardzo zamożne, takie Montpellier czy Lorient w każdym kasy jak lodu i nie ma z czego wybrać.

W sumie posprawdzałem kilkanasciesłabszych klubow z Niemiec i Francji i przeważnie scenariusz jest ten sam, po 1 sezonie w każdym z nich właściciele wywalają 5mln i wzwyż na transfery. Są dwa wyjątki, mianowicie ST.Pauli i Hannover, w tym pierwszym klubie dostaje okolo 2,5 a w drugim ponad 3 banki. Dlatego zagram jednym z nich, chociaż nadal to nie jest optymalny zespół którego szukałem, chyba po prostu takowego nie ma, jedynie w słabszych ligach, które mnie nie jarają.

 RicardoSouza Partyzant

Postów: 83
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.07.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.07.2011 09:40    #1446
szukam sredniaka lub spadkowicza z championship, z bardzo slabym budzetem transferowym , mala reputacja tak zeby gra byla ciekawa , wielosezonowa.
Zebym po pierwszym sezonie nie dostal za duzo kasy gdzies do 1-2mln. ewentualnie moze byc to jakas inna liga, ale najlepsza by byla championship.

 jakupalec Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.02.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.07.2011 17:15    #1447
Witam, potrzebuję klubu z Anglii, Francji, Hiszpanii bądź Niemiec. Ewentualnością mogłyby być kluby z Portugalii bądź Holandii. Zespół ma być średniakiem w swojej lidze[niekoniecznie najwyższej] z perspektywą dolnej części tabeli w pierwszym sezonie, lecz posiadającym interesujący i całkiem młody, rozwijający się cały czas skład, który po pewnych uzupełnieniach i zmianach jest w stanie rozpocząć walkę o szczyty tabeli[po 3 czy 2 sezonach]. Jeśli chodzi o finanse, to wolałbym ażeby nie był to klub zadłużony i miał troszkę pieniążków.

 RicardoSouza Partyzant

Postów: 83
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.07.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.07.2011 18:27    #1448
[quote=RicardoSouza]szukam sredniaka lub spadkowicza z championship, z bardzo slabym budzetem transferowym , mala reputacja tak zeby gra byla ciekawa , wielosezonowa.
Zebym po pierwszym sezonie nie dostal za duzo kasy gdzies do 1-2mln. ewentualnie moze byc to jakas inna liga, ale najlepsza by byla championship.[/quote]

ponawiam.

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.07.2011 21:39    #1449
Szukam jakiegos klubu z 2 ligi Polskiej lub 1 .Niechce jakiejs Wisły lub Legii...Myslalem bardziej nad Groclinem,Widzewem,Jagiellonia...Chcialbym aby byl to klub z dobrymi mlodymi graczami...
był - będzie - jest zawsze IKS!

 Necib Partyzant

Postów: 69
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2011
Skąd: Ruda Śląska
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.07.2011 00:55    #1450
[quote=RicardoSouza]szukam sredniaka lub spadkowicza z championship, z bardzo slabym budzetem transferowym , mala reputacja tak zeby gra byla ciekawa , wielosezonowa.
Zebym po pierwszym sezonie nie dostal za duzo kasy gdzies do 1-2mln. ewentualnie moze byc to jakas inna liga, ale najlepsza by byla championship.[/quote]
Mi się najlepiej grało Q.P.R. z championship.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.