Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 RicardoSouza Partyzant

Postów: 83
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.07.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2011 09:38    #1571
[quote2=nyord][quote=RicardoSouza]1. To teraz moja kolej. Polski klub z ekstraklasy, z dobrym skladem, z przyzwoitym budzetem, z reputacja min. 5000 tys.
lub
2. klub dobrze sie rozwijajacy, ktory moglby powalczyc o faze grupowa LE, LM. NIE CHODZI MI O ZESPOLY TYPU BARCA. :) pozdrawiam.[/quote]


1. No to wiadomo ze napewno 3 polskie kluby mianowicie Wisła,Legia i Lech (tym ostatni gram sam ostatnio)
2. Moze tak:
Białorus- Bate
Włochy- Napoli
Hiszpania- Getafe
Francja- AJ Auxerre
Bułgaria- Litex
Rosja- Andzi (jakos tak to bylo mam nadzieje ze dobrze :P )

Dobra starczy moze cos sie spodoba...A jak nie to dalej mozna poszukac ;)[/quote2]

dzieki. :)

 Tome888 Partyzant

Postów: 688
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2010
Skąd: cieszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2011 12:33    #1572
Szukam egzotycznego klubu z europy, afryki lub Ameryki. Musi mieć kilka ciekawych talentów, stadion objętny, obiekty obojętne, ciekawy skład. Klub, którym gra się ciekawie.
Ligi które odpadają: angielska, włoska, hiszpańska, francuska, niemiecka, polska.
PS: FM2010 uaktualnione składy.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 05.08.2011 o godz. 12:57

 ciesiel Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2007
Skąd: Rawa Mazowiecka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2011 12:58    #1573
[quote=Tome888]Szukam egzotycznego klubu z europy, afryki lub Ameryki. Musi mieć kilka ciekawych talentów, stadion objętny, obiekty obojętne, ciekawy skład. Klub, którym gra się ciekawie.
Ligi które odpadają: angielska, włoska, hiszpańska, francuska, niemiecka, polska.[/quote]
Zależy co rozumiesz przez "egzotyczny klub". Mógłbyś zacząć Santosem, masz Neymara i Ganso, jeśli ich sprzedasz, to zarobisz sporo pieniędzy, jeśli nie, to będziesz miał fajną paczkę. W ogóle różne kluby w Brazylii mają fajne kadry: Ronaldinho we Flamengo, Fred i Deco we Fluminense...
W Stanach są: LA Galaxy (z Becksem i Donovanem), NY Red Bull z Henrym i Marquezem. W Afryce są te najlepsze z RPA. Do wyboru do koloru ;)

 nyord Partyzant

Postów: 48
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2011 12:59    #1574
[quote=Tome888]Szukam egzotycznego klubu z europy, afryki lub Ameryki. Musi mieć kilka ciekawych talentów, stadion objętny, obiekty obojętne, ciekawy skład. Klub, którym gra się ciekawie.
Ligi które odpadają: angielska, włoska, hiszpańska, francuska, niemiecka, polska.[/quote]


Moim zdaniem zdecydowanie Bate z Białorusi. Klub ma kilka dobrych nawet bardzo dobrych talentow no i mozna sie nim troche pobawic ;)
No a jesli nie chcesz Bate no to tak jak pisze Ciesiel moze byc tez Santos, Flamengo, Fluminese...

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 05.08.2011 o godz. 13:01

 Tome888 Partyzant

Postów: 688
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2010
Skąd: cieszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2011 15:11    #1575
[quote2=ciesiel][quote=Tome888]Szukam egzotycznego klubu z europy, afryki lub Ameryki. Musi mieć kilka ciekawych talentów, stadion objętny, obiekty obojętne, ciekawy skład. Klub, którym gra się ciekawie.
Ligi które odpadają: angielska, włoska, hiszpańska, francuska, niemiecka, polska.[/quote]
Zależy co rozumiesz przez \"egzotyczny klub\". Mógłbyś zacząć Santosem, masz Neymara i Ganso, jeśli ich sprzedasz, to zarobisz sporo pieniędzy, jeśli nie, to będziesz miał fajną paczkę. W ogóle różne kluby w Brazylii mają fajne kadry: Ronaldinho we Flamengo, Fred i Deco we Fluminense...
W Stanach są: LA Galaxy (z Becksem i Donovanem), NY Red Bull z Henrym i Marquezem. W Afryce są te najlepsze z RPA. Do wyboru do koloru ;)[/quote2]
Brazylia nie, USA nie. Chodzi mi o słabe ligi europejskie typu albania, kazachstan, rumunia, bułgaria, amrenia, szwecja itd. albo afrykańskie algieria, tunezja, ghana itp. albo jakąś słabszą z ameryki typu kolumbia, wenezuela itd.


[quote2=nyord][quote=Tome888]Szukam egzotycznego klubu z europy, afryki lub Ameryki. Musi mieć kilka ciekawych talentów, stadion objętny, obiekty obojętne, ciekawy skład. Klub, którym gra się ciekawie.
Ligi które odpadają: angielska, włoska, hiszpańska, francuska, niemiecka, polska.[/quote]


Moim zdaniem zdecydowanie Bate z Białorusi. Klub ma kilka dobrych nawet bardzo dobrych talentow no i mozna sie nim troche pobawic ;)
No a jesli nie chcesz Bate no to tak jak pisze Ciesiel moze byc tez Santos, Flamengo, Fluminese...[/quote2]
Bate grałem. Fajne ale nie chce mi sie 2 raz.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 05.08.2011 o godz. 15:11

 nyord Partyzant

Postów: 48
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2011 18:34    #1576
[quote3=Tome888][quote2=ciesiel][quote=Tome888]Szukam egzotycznego klubu z europy, afryki lub Ameryki. Musi mieć kilka ciekawych talentów, stadion objętny, obiekty obojętne, ciekawy skład. Klub, którym gra się ciekawie.
Ligi które odpadają: angielska, włoska, hiszpańska, francuska, niemiecka, polska.[/quote]
Zależy co rozumiesz przez \"egzotyczny klub\". Mógłbyś zacząć Santosem, masz Neymara i Ganso, jeśli ich sprzedasz, to zarobisz sporo pieniędzy, jeśli nie, to będziesz miał fajną paczkę. W ogóle różne kluby w Brazylii mają fajne kadry: Ronaldinho we Flamengo, Fred i Deco we Fluminense...
W Stanach są: LA Galaxy (z Becksem i Donovanem), NY Red Bull z Henrym i Marquezem. W Afryce są te najlepsze z RPA. Do wyboru do koloru ;)[/quote2]
Brazylia nie, USA nie. Chodzi mi o słabe ligi europejskie typu albania, kazachstan, rumunia, bułgaria, amrenia, szwecja itd. albo afrykańskie algieria, tunezja, ghana itp. albo jakąś słabszą z ameryki typu kolumbia, wenezuela itd.


[quote2=nyord][quote=Tome888]Szukam egzotycznego klubu z europy, afryki lub Ameryki. Musi mieć kilka ciekawych talentów, stadion objętny, obiekty obojętne, ciekawy skład. Klub, którym gra się ciekawie.
Ligi które odpadają: angielska, włoska, hiszpańska, francuska, niemiecka, polska.[/quote]


Moim zdaniem zdecydowanie Bate z Białorusi. Klub ma kilka dobrych nawet bardzo dobrych talentow no i mozna sie nim troche pobawic ;)
No a jesli nie chcesz Bate no to tak jak pisze Ciesiel moze byc tez Santos, Flamengo, Fluminese...[/quote2]

Bate grałem. Fajne ale nie chce mi sie 2 raz.[/quote3]





To moze Basel albo Guadalajara (Meksyk) lub Irtysz Pawlodar?

 Tome888 Partyzant

Postów: 688
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2010
Skąd: cieszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2011 18:56    #1577
[quote4=nyord][quote3=Tome888][quote2=ciesiel][quote=Tome888]Szukam egzotycznego klubu z europy, afryki lub Ameryki. Musi mieć kilka ciekawych talentów, stadion objętny, obiekty obojętne, ciekawy skład. Klub, którym gra się ciekawie.
Ligi które odpadają: angielska, włoska, hiszpańska, francuska, niemiecka, polska.[/quote]
Zależy co rozumiesz przez \"egzotyczny klub\". Mógłbyś zacząć Santosem, masz Neymara i Ganso, jeśli ich sprzedasz, to zarobisz sporo pieniędzy, jeśli nie, to będziesz miał fajną paczkę. W ogóle różne kluby w Brazylii mają fajne kadry: Ronaldinho we Flamengo, Fred i Deco we Fluminense...
W Stanach są: LA Galaxy (z Becksem i Donovanem), NY Red Bull z Henrym i Marquezem. W Afryce są te najlepsze z RPA. Do wyboru do koloru ;)[/quote2]
Brazylia nie, USA nie. Chodzi mi o słabe ligi europejskie typu albania, kazachstan, rumunia, bułgaria, amrenia, szwecja itd. albo afrykańskie algieria, tunezja, ghana itp. albo jakąś słabszą z ameryki typu kolumbia, wenezuela itd.


[quote2=nyord][quote=Tome888]Szukam egzotycznego klubu z europy, afryki lub Ameryki. Musi mieć kilka ciekawych talentów, stadion objętny, obiekty obojętne, ciekawy skład. Klub, którym gra się ciekawie.
Ligi które odpadają: angielska, włoska, hiszpańska, francuska, niemiecka, polska.[/quote]


Moim zdaniem zdecydowanie Bate z Białorusi. Klub ma kilka dobrych nawet bardzo dobrych talentow no i mozna sie nim troche pobawic ;)
No a jesli nie chcesz Bate no to tak jak pisze Ciesiel moze byc tez Santos, Flamengo, Fluminese...[/quote2]

Bate grałem. Fajne ale nie chce mi sie 2 raz.[/quote3]





To moze Basel albo Guadalajara (Meksyk) lub Irtysz Pawlodar?[/quote4]
Grałeś nimi? Fajnie się gra?

 PAWLO1996 Partyzant

Postów: 123
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2010
Skąd: Sierzchowy
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2011 20:40    #1578
Spróbuj FK Mińsk olbrzymi stadion 40000 miejsc, ale niestety bilety w cenie 1,20 euro.

 Tome888 Partyzant

Postów: 688
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2010
Skąd: cieszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2011 21:52    #1579
[quote=PAWLO1996]Spróbuj FK Mińsk olbrzymi stadion 40000 miejsc, ale niestety bilety w cenie 1,20 euro.[/quote]
Białoruś już przerabiałem. Spróbuje to co polecił nyord.

 El_Nino88 Partyzant

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.01.2011
Skąd: Lbn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.08.2011 18:57    #1580
Witam.

Szukam ciekawego klubu, który nie jest faworytem w lidze, a nawet jest kandydatem do spadku, a mimo to ma całkiem ciekawy skład. Odpadają czołowe ligi europejskie i raczej też afrykańskie. Polska też już trochę mi się znudziła (prowadziłem Lecha, Górnik Łęczna i Motor Lublin). Co byście mogli mi polecić? Zacząłem grać Hearts Of Oak z Ghany, ale jakos nie daje mi gra tym klubem żadnej frajdy. Fajnie gdyby klub miał też nie zbyt szeroką kadrę, tak aby w oparciu o kilku ciekawych zawodników budować nowy zespół.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.