Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 panevil Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.08.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.08.2011 23:55    #1601
Z włoskiej ligi lubiłem grać Ascoli ;)

 dino99 Partyzant

Postów: 35
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.12.2008
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.08.2011 06:17    #1602
[quote2=zaskroniec][quote=dino99]Poszukuje dobrego klubu w średniej lidze. Odpowiednik Lecha.

Celtic, będzie dobrym wyborem ?[/quote]

Może BATE ?[/quote2]

Myślałem o BATE, tylko mam zerowe pojęcie o tej lidze, ciekawie się gra ? BATE bardzo odstaje poziomem od reszty ?

Myślałem jeszcze o Partizanie, tylko obawiam się że ta liga wygląda podobnie jak szkocka, 2 drużyny walczą o majstra.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.08.2011 o godz. 06:18

 Tome888 Partyzant

Postów: 688
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2010
Skąd: cieszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.08.2011 09:15    #1603
[quote3=dino99][quote2=zaskroniec][quote=dino99]Poszukuje dobrego klubu w średniej lidze. Odpowiednik Lecha.

Celtic, będzie dobrym wyborem ?[/quote]

Może BATE ?[/quote2]

Myślałem o BATE, tylko mam zerowe pojęcie o tej lidze, ciekawie się gra ? BATE bardzo odstaje poziomem od reszty ?

Myślałem jeszcze o Partizanie, tylko obawiam się że ta liga wygląda podobnie jak szkocka, 2 drużyny walczą o majstra.[/quote3]
Bate jest najlepsze w swojej lidze. Fajnie się gra.

Szukam klubu z jakiejś egotycznej ligi. Żeby miał kilka talencików i miał szanse powalczyć w pucharach. Liga typu kazachstan, litwa, mołdawia, san marino, albania, serbia, bułgaria, szwajcaria itp. lub z afryki typu angola, wks, algieria, egipt itp. lub słabsze ligi ameryki czyli kolumbia, meksyk itp. Fm 2010 patch 10.3 uaktualnione składy na zezon 10/11.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.08.2011 o godz. 11:29

 Javier Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.08.2011
Skąd: Kozienice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.08.2011 13:21    #1604
Witam. Poszukuję klubu z Anglii, najniżej Championship. Chodzi o niezbyt duże wymagania zarządu, niezły budżet, i nie najgorszy skład, coś a'la Newcastle, choć nimi grać już mi się nie chce, niedawno w pierwszym sezonie Mistrzostwo zdobyłem, ale to na inny dział. Tak poza tym, witam wszystkich na forum!

Czekam na jakieś ciekawe propozycje.

 AvBarca Partyzant

Postów: 138
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2009
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.08.2011 14:26    #1605
[quote=Javier]Witam. Poszukuję klubu z Anglii, najniżej Championship. Chodzi o niezbyt duże wymagania zarządu, niezły budżet, i nie najgorszy skład, coś a'la Newcastle, choć nimi grać już mi się nie chce, niedawno w pierwszym sezonie Mistrzostwo zdobyłem, ale to na inny dział. Tak poza tym, witam wszystkich na forum!

Czekam na jakieś ciekawe propozycje.[/quote]
Sheffield United,Wednesday
Charlton
leeds
Swansea
Cardiff
Ipswich Town

 dino99 Partyzant

Postów: 35
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.12.2008
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.08.2011 15:05    #1606
[quote4=Tome888][quote3=dino99][quote2=zaskroniec][quote=dino99]Poszukuje dobrego klubu w średniej lidze. Odpowiednik Lecha.

Celtic, będzie dobrym wyborem ?[/quote]

Może BATE ?[/quote2]

Myślałem o BATE, tylko mam zerowe pojęcie o tej lidze, ciekawie się gra ? BATE bardzo odstaje poziomem od reszty ?



Myślałem jeszcze o Partizanie, tylko obawiam się że ta liga wygląda podobnie jak szkocka, 2 drużyny walczą o majstra.[/quote3]
Bate jest najlepsze w swojej lidze. Fajnie się gra.

Szukam klubu z jakiejś egotycznej ligi. Żeby miał kilka talencików i miał szanse powalczyć w pucharach. Liga typu kazachstan, litwa, mołdawia, san marino, albania, serbia, bułgaria, szwajcaria itp. lub z afryki typu angola, wks, algieria, egipt itp. lub słabsze ligi ameryki czyli kolumbia, meksyk itp. Fm 2010 patch 10.3 uaktualnione składy na zezon 10/11.[/quote4]

Obadam BATE, może nawet na grę się skusze. Tymczasem oczekuje dalszych propozycji :)

 xxxDymaxxx Partyzant

Postów: 43
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.04.2010
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.08.2011 19:29    #1607
Witam,
szukam klubu z kraju o najlepszych najwyższych klasach rozgrywkowych. Najbardziej interesuje mnie Anglia. Chciałbym, aby klub do PL miał nie mniejj niż 2 klasy rozgrywkowe, był jednak w pełni profesjonalny. Najlepiej, żeby ktoś miał z tym klubem wieloletnie doświadczenie, żeby mógł zapewnić, że klub stać po wielu latach no walkę o majstra, klub jest rozwojowy, nie ma jakis ograniczeń mimo sukcesów sportowych i finansowych itp itd. Nie chciałbym też, aby gra klubem sprawiała męczarnię, tzn w każdej klasie chciałbym zabawić max 3sezony.
To chyba tyle.

 Tome888 Partyzant

Postów: 688
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2010
Skąd: cieszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.08.2011 08:13    #1608
Szukam klubu z jakiejś egotycznej ligi. Żeby miał kilka talencików i miał szanse powalczyć w pucharach. Liga typu kazachstan, litwa, mołdawia, san marino, albania, serbia, bułgaria, szwajcaria itp. lub z afryki typu angola, wks, algieria, egipt itp. lub słabsze ligi ameryki czyli kolumbia, meksyk itp. Fm 2010 patch 10.3 uaktualnione składy na zezon 10/11.

 Alasinho94 Partyzant

Postów: 85
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2011
Skąd: Piła
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.08.2011 09:29    #1609
[quote=Tome888]Szukam klubu z jakiejś egotycznej ligi. Żeby miał kilka talencików i miał szanse powalczyć w pucharach. Liga typu kazachstan, litwa, mołdawia, san marino, albania, serbia, bułgaria, szwajcaria itp. lub z afryki typu angola, wks, algieria, egipt itp. lub słabsze ligi ameryki czyli kolumbia, meksyk itp. Fm 2010 patch 10.3 uaktualnione składy na zezon 10/11. [/quote]

FC Basel, Red Bull Salzburg

 Tome888 Partyzant

Postów: 688
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2010
Skąd: cieszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.08.2011 10:12    #1610
Dzieki za propozycje.
PS: W czasie czekania na odpowiedź szukałem sam. Na początku się natknąłem właśnie na Basel( :D) tylko, żę nie pasował do mojej taktyki i szukałem dalej i znalazłem Salzburg xD. I nim właśnie gram hehe.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.