Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 RicardoSouza Partyzant

Postów: 83
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.07.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.08.2011 20:15    #2
[quote=Krzys G]Cześć.
Poszukuję klubu, dzięki któremu przede wszystkim odzyskam troszkę utraconą chęć do gry. Liga (prócz Angielskiej i Polskiej [choć i jej nie wykluczam do końca] nie interesuje mnie, gdyż spędziłem w niej 4 sezony doprowadzając Sheffield W. do Premiership). Chcę zagrać w tym klubie kilkanaście sezonów, a następnie przejść do jakiejś potęgi, jeżeli takowej w obecnym klubie nie uda mi się stworzyć (uśmiech). Budżet nie jest zbyt ważny. Przede wszystkim mam zamiar stawiać na młodzież krajową oraz poza krajową, z dużym naciskiem na wychowanków. Dodam jeszcze, że nie interesują mnie klubowe potęgi, lecz raczej kluby słabsze/bądź "średnio-słabe" :D, w które będę musiał włożyć trochę pracy, aby cośkolwiek osiągnąć.
Football Manager 2011 - Patch 11.3.0 / FM2011 Revolution Update v0.7
Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź,
Krzys G[/quote]

Jak wyżej . gorąco polecam Auxerre. ;)

 Krzys G Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.05.2011
Skąd: Jarocin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.08.2011 20:20    #3
Cześć.
Poszukuję klubu, dzięki któremu przede wszystkim odzyskam troszkę utraconą chęć do gry. Liga (prócz Angielskiej i Polskiej [choć i jej nie wykluczam do końca] nie interesuje mnie, gdyż spędziłem w niej 4 sezony doprowadzając Sheffield W. do Premiership). Chcę zagrać w tym klubie kilkanaście sezonów, a następnie przejść do jakiejś potęgi, jeżeli takowej w obecnym klubie nie uda mi się stworzyć (uśmiech). Budżet nie jest zbyt ważny. Przede wszystkim mam zamiar stawiać na młodzież krajową oraz poza krajową, z dużym naciskiem na wychowanków. Dodam jeszcze, że nie interesują mnie klubowe potęgi, lecz raczej kluby słabsze/bądź "średnio-słabe" :D, w które będę musiał włożyć trochę pracy, aby cośkolwiek osiągnąć.
Football Manager 2011 - Patch 11.3.0 / FM2011 Revolution Update v0.7
Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź,
Krzys G

[quote=RicardoSouza]
Jak wyżej . gorąco polecam Auxerre. ;)[/quote]

Hmm zastanowię się, a przede wszystkim poczekam na odpowiedź kogoś bardziej "ustabilizowanego", bo do końca nie wiem, jak przyjmować rady kogoś, kto szuka kluby średnio co 2 strony tematu. Pozdrawiam.
Proszę o inne prozycje, byłbym zadowolony, jeśli byłyby one od doświadczonych użytkowników

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.08.2011 20:38    #4
[quote=Krzys G]Cześć.
Poszukuję klubu, dzięki któremu przede wszystkim odzyskam troszkę utraconą chęć do gry. Liga (prócz Angielskiej i Polskiej [choć i jej nie wykluczam do końca] nie interesuje mnie, gdyż spędziłem w niej 4 sezony doprowadzając Sheffield W. do Premiership). Chcę zagrać w tym klubie kilkanaście sezonów, a następnie przejść do jakiejś potęgi, jeżeli takowej w obecnym klubie nie uda mi się stworzyć (uśmiech). Budżet nie jest zbyt ważny. Przede wszystkim mam zamiar stawiać na młodzież krajową oraz poza krajową, z dużym naciskiem na wychowanków. Dodam jeszcze, że nie interesują mnie klubowe potęgi, lecz raczej kluby słabsze/bądź "średnio-słabe" :D, w które będę musiał włożyć trochę pracy, aby cośkolwiek osiągnąć.
Football Manager 2011 - Patch 11.3.0 / FM2011 Revolution Update v0.7
Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź,
Krzys G[/quote]

Zagraj Belenensen Lizbona. Odbuduj potęgę tego klubu.

 Krzys G Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.05.2011
Skąd: Jarocin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.08.2011 20:49    #5
Cześć.
Poszukuję klubu, dzięki któremu przede wszystkim odzyskam troszkę utraconą chęć do gry. Liga (prócz Angielskiej i Polskiej [choć i jej nie wykluczam do końca] nie interesuje mnie, gdyż spędziłem w niej 4 sezony doprowadzając Sheffield W. do Premiership). Chcę zagrać w tym klubie kilkanaście sezonów, a następnie przejść do jakiejś potęgi, jeżeli takowej w obecnym klubie nie uda mi się stworzyć (uśmiech). Budżet nie jest zbyt ważny. Przede wszystkim mam zamiar stawiać na młodzież krajową oraz poza krajową, z dużym naciskiem na wychowanków. Dodam jeszcze, że nie interesują mnie klubowe potęgi, lecz raczej kluby słabsze/bądź "średnio-słabe" :D, w które będę musiał włożyć trochę pracy, aby cośkolwiek osiągnąć.
Football Manager 2011 - Patch 11.3.0 / FM2011 Revolution Update v0.7
Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź,
Krzys G

[quote=Mar1992]Zagraj Belenensen Lizbona. Odbuduj potęgę tego klubu.[/quote]

Fajna propozycja muszę przyznać, bardzo ciekawa i interesująca :-)
Proszę o jeszcze kilka, jutro rano coś wybiorę. Mar1992 serdeczne dzięki za radę.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 25.08.2011 o godz. 20:50

 Alasinho94 Partyzant

Postów: 85
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2011
Skąd: Piła
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.08.2011 01:16    #6
Witam.

Poszukuję klubu:
-z Europy
-silnego ze słabej ligi lub słabego z silnej ligi
-bez długów lub z małymi długami
-z w miarę młodym składem

Docelowym celem rozgrywki jest długoletnia kariera ku szczytowi Europy.

PS. Co myślicie o grze w takich krajach jak: San Marino, Andora, Malta, Luksemburg, Islandia...?

 Best7 Partyzant

Postów: 244
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2010
Skąd: Frysztak
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.08.2011 01:19    #7
Witam
Szukam klubu, który jest w swojej lidze (Europa) hegemonem. Chcę, żeby łatwo się grało w lidze, niekoniecznie w pucharach europejskich.
Pozdrawiam

 kopacz Młody aktywista

Postów: 279
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.11.2008
Skąd: żywiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.08.2011 09:03    #8
[quote=Best7]Witam
Szukam klubu, który jest w swojej lidze (Europa) hegemonem. Chcę, żeby łatwo się grało w lidze, niekoniecznie w pucharach europejskich.
Pozdrawiam[/quote]
Bate, Lech, Maribor lub ewentualnie ktoś z dwójki Rangers/Celtic

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 27.08.2011 o godz. 09:03

 Sztaficer Młody aktywista

Postów: 342
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2010
Skąd: Krasocin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.08.2011 09:03    #9
Dinamo Zagrzeb, BATE Borysów, Debrecen, chyba jeszcze LITEX.

 PAWLO1996 Partyzant

Postów: 123
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2010
Skąd: Sierzchowy
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.08.2011 09:06    #10
[quote=Alasinho94]Witam.

Poszukuję klubu:
-z Europy
-silnego ze słabej ligi lub słabego z silnej ligi
-bez długów lub z małymi długami
-z w miarę młodym składem

Docelowym celem rozgrywki jest długoletnia kariera ku szczytowi Europy.

PS. Co myślicie o grze w takich krajach jak: San Marino, Andora, Malta, Luksemburg, Islandia...?
[/quote]
[quote=Best7]Witam
Szukam klubu, który jest w swojej lidze (Europa) hegemonem. Chcę, żeby łatwo się grało w lidze, niekoniecznie w pucharach europejskich.
Pozdrawiam[/quote]

Obu wam polecam zagrać Litexem Łowecz, bo w lidze gra się łatwo jeżeli dobrze się ustawi taktykę pod zawodników którymi dysponuje ten klub. Nawet kluby z Sofii nie zawsze dają radę.

 kamilm Partyzant

Postów: 513
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.08.2011 12:10    #11
Który z tych Rosyjskich i ukraińskich klubów jest najlepszy pod względem kadrowym i finansowym na najnowszym uaktualnieniu?

Spartak Moskwa
Zenit sankt petersburg
Rubin Kazań
CSKA Moskwa
czy ukraiński Szachtar Donieck?
Pilne!!

Jak dla mnie to z Szachtar a z Rosyjskich Zenit chociaż na prawie każdym moim save gdy gram innym klubem oni grają fatalnie i zwalniają trenera:/?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 27.08.2011 o godz. 12:11

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.