Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 dino99 Partyzant

Postów: 35
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.12.2008
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.09.2011 02:06    #1751
[quote=Aimstar]Witam wszystkich

Po bojach Touluse i PSG chce spróbować sił i innym klubie.
Bardzo dobrze grało mi się tymi klubami i szukam czegoś podobnego.
Czyli zespoły z środka tabeli - miejsca tak na oko 6-17.
Nie muszą grać w pucharach ale moga, budżet nie ważny.
Dobrze by było aby budowanie składu zajeło pare sezonów ale i bez przesady.
Jakiś chociaż 1 ogarniety player albo młody talent mile widziany.
Z ligi europejskiej, najchetniej słabszej niż Angielska , Włoska i Hiszpańska ale ostatecznie mogą być i te.

Odpada liga Polska i Niemiecka, Francuska.
FM 11

Dawać dużo propozycji.
Z góry dzięki.[/quote]

Braga, Benfica, Twente ( Grałem, ciekawy młody skład ) AEK, Genk, QPR, Sunderland, Newcastle, Malaga, Lazio

[quote=dino99]Arsenal, Man City, Chelsea, którym z tych klubów polecacie ?


W gra wchodzi jeszcze Tottenham chodź kogutami jestem dość mocno znudzony, xx sezonów rozegranych.[/quote]


Podbijam

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 03.09.2011 o godz. 02:07

 PatrykW Partyzant

Postów: 146
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.08.2011
Skąd: Borki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.09.2011 12:02    #1752
Ja mam pytanie , czy można grać w karierze jednocześnie klubem i reprezentacją ?

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.09.2011 13:43    #1753
Tak.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 kvj Partyzant

Postów: 228
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2011
Skąd: Iława
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.09.2011 21:09    #1754
[quote=dino99]Arsenal, Man City, Chelsea, którym z tych klubów polecacie ?


W gra wchodzi jeszcze Tottenham chodź kogutami jestem dość mocno znudzony, xx sezonów rozegranych.[/quote]

Chyba City, mimo że ma najsłabszy skład (prócz napastników - Dzeko, Aguero, Tevez - miazga) to mają mase kasy i mogą kupić wszystko co się rusza

Chelsea - skład chyba najlepszy ale najstarszy - ja nie lubie grac staruszkami, ale jak to Cię bawi - proszę bardzo

Arsenal - najmłodszy zespół, ale finansowo nie ma co się równać z City czy nawet Chelsea acz kolwiek nie jest jak beznadziejnie

Wg mnie:
1. City
2. Arsenal
3. Chelsea
Jeziorak Iława!

 Alasinho94 Partyzant

Postów: 85
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2011
Skąd: Piła
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.09.2011 21:53    #1755
Witam. Chciałbym zacząć długoletnią rozgrywkę jakimś średniakiem w europejskiej lidze. Ważne aby liga ta była dosyć mocna. Liczę przynajmniej na 2,5mln Ł budżetu, w miarę młody skład i stadion 25tys. Reszta do wyboru do koloru. Proszę o jak najwięcej propozycji, żebym miał z czego wybierać.

Pozdrawiam

Edit: Gram na najnowszym uaktualnieniu.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 03.09.2011 o godz. 21:58

 kvj Partyzant

Postów: 228
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2011
Skąd: Iława
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.09.2011 21:59    #1756
Hoffenhaim - bardzo fajnie się grało
Jeziorak Iława!

 kamiQadze Partyzant

Postów: 416
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2009
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.09.2011 22:27    #1757
[quote=Alasinho94]Witam. Chciałbym zacząć długoletnią rozgrywkę jakimś średniakiem w europejskiej lidze. Ważne aby liga ta była dosyć mocna. Liczę przynajmniej na 2,5mln Ł budżetu, w miarę młody skład i stadion 25tys. Reszta do wyboru do koloru. Proszę o jak najwięcej propozycji, żebym miał z czego wybierać.

Pozdrawiam

Edit: Gram na najnowszym uaktualnieniu.[/quote]


na najnowszym uaktualnieniu oficjalnym?

Stoke spróbuj :) ciężka przeprawa w lidze, ale można wygrać któryś z pucharów i zagrać w lidze europejskiej

na 11.3 oczywiście

 neomis Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.09.2011 01:13    #1758
Jeżeli ktoś ma ochotę wskoczyć do La Liga klubem z dużymi tradycjami, a od pewnego czasu nieobecnego w rozgrywkach najwyższej klasy to polecam REAL OVIEDO, grający w Secunda Division. Klub ma dość dobrą kondycję finansową. Można śmiało walczyć o awans do Liga Adelante a potem do La Liga. Wiadomo, że poprzez 10 lat nieobecności w La Liga klub ma słabą reputację i nie ściągniecie zawodników z wielką renomą.
Ja w 1 sezonie ściągnąłem z Panthers Rigoberta Songa i dzięki jego świetnej grze i bodaj 12 bramkom powiodło się. Doszedł także Curro Torres, ale miał sporo kontuzji i nie stanowił o sile drużyny.Z dobrych piłkarzy jest tam Manu Busto - bardzo dobry strzelec jak na tą ligę, Pelayo - wychowanek, Nacho Gonzalez - kiedyś w Bracelonie B.
W 1 sezonie spokojny awans do Liga Adelante, w kolejnym za sprawą świetnej gry ściągniętego Ivana Alonso oraz Kharitonova awans z 3 miejsca do La Liga.
W La Liga rewelacyjny sezon i 5 miejsce za sprawą Alonso, Albina, Nicolasa Sancheza i 3 strzelca ligi Pogrebnyaka.
Większość transferów to wolni zawodnicy. Po 3 sezonach skończyłem i odszedłem do Juventusu.
A przy podpisywaniu kontraktu uważać na klauzulę wyrównania do najwyższej pensji, bo u mnie Song na koniec kariery zarabiał 1,5 mln euro za sezon.

A gdyby ktoś chciał odbudować potęgę dawnych finalistów Pucharu Mistrzów to polecam STADE REIMS.


Szukam wyzwania w jakiejś egzotycznej lidze, tylko nie piszcie Cypr,Bułgaria, Rumunia., w drużynie mistrza tego kraju, który będzie się bił w rozgrywkach kontynentalnych. Głównie chodzi mi o Europę i Azję, odpadają Bałkany, Chiny i Korea.

Ewentualnie jakaś słaba reprezentacja, w której byłoby paru ciekawych piłkarzy - najlepiej jakaś wschodząca lokalna gwiazda i kilku zawodników doświadczonych z niezłym CV.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 04.09.2011 o godz. 01:45

 kaczmar123 Partyzant

Postów: 255
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.06.2007
Skąd: łódzkie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.09.2011 01:19    #1759
Stoke czy Newcastle?

gram na najnowszym uaktualnieniu ;)

 Damiaoo Młody aktywista

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.04.2009
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.09.2011 07:51    #1760
Newcastle:
-wyższa reputacja
-ponad 20mln na transfery
-duży stadion
-ogromne długi
Stoke:
-dosyć słaba drużyna z możliwościami rozwoju na dłuższą rozgrywkę
-stadion 27,5k miejsc z możliwożcią rozbudowy do 60k
Podsumowując wybrałbym Stoke na dłuższą rozgrywkę bo jest to drużyna bardziej rozwojowa. W Newcastle troche długi ograniczają rozwój.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.