Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 AvBarca Partyzant

Postów: 138
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2009
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.09.2011 12:08    #1791
[quote=AvBarca]Dzień dobry, witam ponownie
FM 11
patch 11.3

poszukuje klubu o reputacji mocno krajowej(aspirujący do rep. kontynentalnej)/kontynentalnej/globalnej z najlepszych lig(takich gdzie kilka zespołów walczy o tytuł mistrza)

wg mnie najlepsze ligi:anglia,niemcy ....(dalej nie mam pomysłu)
Ktoś poradzi ligę oraz klub??[/quote]
Ponawiam

 Rafaldinho97 Partyzant

Postów: 295
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.06.2009
Skąd: Świdnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.09.2011 13:56    #1792
[quote2=AvBarca][quote=AvBarca]Dzień dobry, witam ponownie
FM 11
patch 11.3

poszukuje klubu o reputacji mocno krajowej(aspirujący do rep. kontynentalnej)/kontynentalnej/globalnej z najlepszych lig(takich gdzie kilka zespołów walczy o tytuł mistrza)

wg mnie najlepsze ligi:anglia,niemcy ....(dalej nie mam pomysłu)
Ktoś poradzi ligę oraz klub??[/quote]
Ponawiam[/quote2]
Jesli dobrze zrozumiałem to : Vfb Stuttgart, Bayer Leverkusen, FSV Mainz, Borussia Dortmund, Bayern Monachium, Werder Brema, Hoffenheim, Manchester City, Arsenal, Liverpool, Newcastle, Stoke, Chelsea, Manchester United, Aston Vila, Napoli, Inter, AC Milan, Udinese, Palermo.
Hala Real!!!
Hala Madryt!!!

 nyord Partyzant

Postów: 48
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.09.2011 18:47    #1793
Ostatnio odechciewa mi sie gry w Fm'a 11 gdyz bardzo nie moge doczekac juz sie kolejnej czesci tej gry. Przez ponad pol roku prubowalem zaczynac gre wieloma druzynami i najlepiej gralo mi sie Lechem Poznan i Fc Nantes. Nimi odnosilem sukcesy moze nie jakies olbrzymie ale zadawalajace mnie i zarzad tych klubow i co najwazniejsze cieszylem sie z gry. Teraz chcialbym znowu powrocic do Fm'a 11 z taka sama checia gry jak na poczatku. I nie wiem jakim klubem zaczac gre by znowu ta gra dawala mi taka sama przyjemnosc. Prubowalem grac takimi zespolami jak:
- Bate
- Dinamio Zagrzeb
- Manchaster City
- Chelsea Londyn (moj ulubiony klub od malego dziecka :P)
- Fc Barcelona
- Leeds
- Stoke
Oraz wiele innych...Te zapadly mi wsumie najbardziej w pamiec...ogolnie wiele klubow prubowalem i teraz nie mam ani checi ani pomyslu :( Moze radzicie pobrac jakies uaktualnienia badz dodatki? Puki co mam Fm'a na patchu 11.3 bez zadnych innych dodatkow.

Czekam na propozycje i licze ze ktos mi pomoze...

 MUFCFAN Partyzant

Postów: 149
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.02.2011
Skąd: Sokołów Podlaski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.09.2011 15:09    #1794
Mam pytanie Napoli czy Herta berlin, czym byście woleli zagrać i dlaczego?

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 16.09.2011 o godz. 15:09

 MiKa Młody aktywista

Postów: 412
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.08.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.09.2011 15:28    #1795
[quote=MUFCFAN]Mam pytanie Napoli czy Herta berlin, czym byście woleli zagrać i dlaczego?[/quote]

Napoli - lepszy skład, ograniczenia w transferach, ciekawy klimat ligi włoskiej, bogatsza historia

Hertha - lepsza liga, większe wyzwanie, możliwość stworzenia potęgi w stolicy Niemiec

Napoli 4-3 Hertha

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 16.09.2011 o godz. 15:30

 Rafaldinho97 Partyzant

Postów: 295
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.06.2009
Skąd: Świdnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.09.2011 17:54    #1796
[quote=nyord]Ostatnio odechciewa mi sie gry w Fm'a 11 gdyz bardzo nie moge doczekac juz sie kolejnej czesci tej gry. Przez ponad pol roku prubowalem zaczynac gre wieloma druzynami i najlepiej gralo mi sie Lechem Poznan i Fc Nantes. Nimi odnosilem sukcesy moze nie jakies olbrzymie ale zadawalajace mnie i zarzad tych klubow i co najwazniejsze cieszylem sie z gry. Teraz chcialbym znowu powrocic do Fm'a 11 z taka sama checia gry jak na poczatku. I nie wiem jakim klubem zaczac gre by znowu ta gra dawala mi taka sama przyjemnosc. Prubowalem grac takimi zespolami jak:
- Bate
- Dinamio Zagrzeb
- Manchaster City
- Chelsea Londyn (moj ulubiony klub od malego dziecka :P)
- Fc Barcelona
- Leeds
- Stoke
Oraz wiele innych...Te zapadly mi wsumie najbardziej w pamiec...ogolnie wiele klubow prubowalem i teraz nie mam ani checi ani pomyslu :( Moze radzicie pobrac jakies uaktualnienia badz dodatki? Puki co mam Fm'a na patchu 11.3 bez zadnych innych dodatkow.

Czekam na propozycje i licze ze ktos mi pomoze...[/quote]
Próbowałem i póki. A co do klubu to Newcastle, PSG, Napoli, Borussia, Stoke, Aston Villa, Palermo, Genoa, Everton, Nottingham Forrest, Pogoń Szczecin, Atletico Madryt, Athletic Bilbao, Udinese, Anżi. Mi najlepiej grało się Borussią i PSG.
PS. Ściągnij sobie FM 2011 Revolution Update CA/PA.
Hala Real!!!
Hala Madryt!!!

 Mazzz63 Partyzant

Postów: 98
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.09.2011 13:57    #1797
Poszukuje klubu z Francuskiej Ligue 2 który ma ciekawy skład ale nie jest w śród kandydatów do awansu.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 17.09.2011 o godz. 13:58

 Brant Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.09.2011
Skąd: Częstochowa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.09.2011 10:08    #1798
Witam. Grałem Napoli, Porto, Lille lecz żaden zespół jakoś nie przykuł mojej osoby. Chciałbym zagrać nowym klubem z bogatą tradycją, ogromnym budżetem( Może szejkowie? :) i aby był to Średniak, nie liczący się całkowicie z mistrzostwem, połowa tabeli może być nawet jeszcze niżej. Z jakimś dobrym składem, lecz to nie musi być coś fantastycznego. Może to być każda liga, lecz najlepiej gdyby było to coś z Europy.. Gram bez patcha, żadnych updatów wersja 10.3



I chciałbym jeszcze spytać czy będzie lepiej jak ustawie sobie zaużmy 18 krajów i dam na Grywalne ? ABy było więcej zawodników ? Qumpel mi to doradza, lecz to się cholernie długo gra :D . Czy tak za bardzo nie brać tego pod uwagę ?

 konrwaw Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 816
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.09.2011 15:27    #1799
[quote=maYdaY66]Witam. Grałem Napoli, Porto, Lille lecz żaden zespół jakoś nie przykuł mojej osoby. Chciałbym zagrać nowym klubem z bogatą tradycją, ogromnym budżetem( Może szejkowie? :) i aby był to Średniak, nie liczący się całkowicie z mistrzostwem, połowa tabeli może być nawet jeszcze niżej. Z jakimś dobrym składem, lecz to nie musi być coś fantastycznego. Może to być każda liga, lecz najlepiej gdyby było to coś z Europy.. Gram bez patcha, żadnych updatów wersja 10.3



I chciałbym jeszcze spytać czy będzie lepiej jak ustawie sobie zaużmy 18 krajów i dam na Grywalne ? ABy było więcej zawodników ? Qumpel mi to doradza, lecz to się cholernie długo gra :D . Czy tak za bardzo nie brać tego pod uwagę ?[/quote]

jakie parametry kompa dokładnie?

 konrwaw Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 816
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.09.2011 15:29    #1800
[quote=Mazzz63]Poszukuje klubu z Francuskiej Ligue 2 który ma ciekawy skład ale nie jest w śród kandydatów do awansu.[/quote]

ES Troyes

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.