Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Goldberg1987 Partyzant

Postów: 384
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.12.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2011 20:02    #1901
[quote=grzechota whu]ELo
Poszukuje klubu z ciekawym składem w Ligach angielskich, włoskich, francuskich, niemieckich.
gdzie dobrym wynikiem będzie górna część tabelii, dość dobrym budżetem jak na środek tabeli.
Klub który się ciekawie prowadzi:) i nie nudzi się po 1-2 sezonach
Ponieważ chcialbym być takim Levante w innych ligach:)[/quote]


Proponuję Mainz z ligi niemieckiej. Maja ciekawy młody skład.

 ciechan78 Partyzant

Postów: 37
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.10.2006
Skąd: wawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2011 20:23    #1902
Jezeli ktos lubi wyciagac kluby z dlugow z drugiej ligi i odbudowywac reputacje to proponuje Deportivo La Coruna z 2 ligi hiszpanskiej. Zaczalem grac i powiem szczerze :
1:ogromne problemy finasowe -115 mln euro dlugow
2:ogromnie przekroczony budżet placowy trzeba sprzedac kilku kluczowych graczy
3:morale tragiczne
4:ograniczenia transerowe

polecam dla wytrwalych

 Kapitan.Tuteq Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.11.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2011 17:32    #1903
Otoz zamierzam rozpoczac kariere belgijskim pierwszoligowcem(Nie chodzi mi o jupiter lige).Moje wymagania nie sa zbynio wyszukane.A oto one: -Nie chce kandyta do spadku

-Budzet nie moze wynosic 0/200 euro
Fm12

 destos15 Partyzant

Postów: 44
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.11.2010
Skąd: Opoczno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.11.2011 15:55    #1904
Szykam klubu w FM12 ktory przyciagnalby moja uwage na dluzsza rozgrywke...Moje wymagania to:
2 najwyzsze klasy rozgrywkowe w danym kraju
Dosyc dobry sklad
Dosyc wysoki budzet transferowy i placowy
I ew.przyzwoity stadion i obiekty treningowe oraz mlodziezowe...
Prosze o szybka pomoc

 MUFCFAN Partyzant

Postów: 149
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.02.2011
Skąd: Sokołów Podlaski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.11.2011 17:45    #1905
Witam, szukam klubu w FM 12, możliwe ligi to Angielska(najlepiej jak z niej mi kogoś polecicie), Niemiecka, Portugalska, Włoska, Francuska no i może Hiszpanska.
Oczekuje:
1. Bardzo dobre obiekty młodzieżowe najlepiej jak najlepsze :)
2. Baza treningowa nie musi być na jak najwiekszym poziomie.
3. Jeżeli punkt 1 nie wchodzi w gre to może być drużyna która posiada w tej chwili dobrych młodych zawodników.
4. Stadion byle jaki aby był klubu.
5. Musi to być średniak lub jeden ze słabszych w lidze, może też być klub który spadł z ligi ale w to wchodzi 1 lub 3 punkt.
6. KLUB MUSI BYĆ BEZ DŁUGÓW, lub jakies do 10mln euro.

To by było na tyle, za błedy przepraszam(pisałem na szybko bo też czekam na szybką waszą odpowiedz. Z góry dziękuje za propozycje, nie będe później spamił z podziękowaniami.

 SebolOsW Partyzant

Postów: 98
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.11.2011 17:53    #1906
Witam. Szukam klubu w FM 12. Chciałbym klub bardzo dobry z III polskiej ligi - oczywiście jak na III ligę., jesli chodzi o budżet, kadrę oraz bazę treningową.

Może być również klub z Serie B z aspiracjami do awansu, ale żeby klub nie był pewniakiem. Dość duży stadion

Interesuje mnie taki sam klub z poziomu 2 Bundesligi.

Może być również klub z Jakiejś najwyższej klasy rozgrywkowej, ale jedynie z Europy. Prosiłbym o kandydatury z każdej z w/w lig. Pozdrawiam.
Més que un club. Visca el Barça.

 Krystian168 Partyzant

Postów: 94
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2008
Skąd: Czersk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.11.2011 18:20    #1907
[quote=SebolOsW]Witam. Szukam klubu w FM 12. Chciałbym klub bardzo dobry z III polskiej ligi - oczywiście jak na III ligę., jesli chodzi o budżet, kadrę oraz bazę treningową.

Może być również klub z Serie B z aspiracjami do awansu, ale żeby klub nie był pewniakiem. Dość duży stadion

Interesuje mnie taki sam klub z poziomu 2 Bundesligi.

Może być również klub z Jakiejś najwyższej klasy rozgrywkowej, ale jedynie z Europy. Prosiłbym o kandydatury z każdej z w/w lig. Pozdrawiam.
[/quote]

Z Serie A. Reginna (chyba tak to się pisze), Brescia

z 2 Bundesligia TSV 1860 lub Eintracht Frankfurt

 tidididi Partyzant

Postów: 174
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.11.2011 19:55    #1908
Rozpoczynając grę 6 czerwca do objęcia mamy posadę w Akademiku Sofia

Zacząłem od najniższej reputacji jako bezrobotny, przyjęli mnie do pracy dzień po zgłoszeniu się. Nieźli juniorzy, duży stadion i dobre obiekty treningowe oraz młodzieżowe (infrastruktura wynajmowana od CSKA Sofia).

Klub ten jest niezłym starem w przyszłość. Awansowałem w drugim sezonie do ekstraklasy, klub sypnął gotówką na pensje (z dostępnego 0 zrobiło się 20 tysięcy euro tygodniowo).

Polecam.

 cubsonart Partyzant

Postów: 94
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2011
Skąd: Bruksela
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2011 01:20    #1909
witam, w fm11 gralem raczej zasada ze w podstawowej jedenastce mam graczy pochodzacych z transferow, w calym skladzie max 5 wychowankow ktorzy graja bardzo rzadko..

fm 2012 zaczalem legia i postanowilem postawic na mlodziez wiadomo legia ma dobrych juniorow ;)

i teraz szukam jakiegos klubu z europy, aby jakas przyzwoita liga (czyt. nie irlandia polnoca, irlandia, islandia, bialorus itp), z dobrymi juniorami i newgenami z ktorych moglbym stworzyc legende klubu w stylu giggs'a (prawie 900 meczow w MU).

konkretnie co do wymagan:
- fajna liga
- 1 lub najlepiej 2 klasa rozgrywkowa w danym kraju
- dobrzy juniorzy i newgeni
- klub myslacy o przyszlosci

podajcie swoje propozycje i powiedzcie co myslicie o takich klubach jak:
- Red Bull Leipzig
- Milwall
- Nantes
- Fortuna Dusseldorf
- Celta Vigo
- Grasshoppers Zurych
- Sivasspor

 Pawell Partyzant

Postów: 98
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.11.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2011 15:56    #1910
Witam. Szukam klubu z najwyższej ligi francuskiej, niemieckiej lub włoskiej. Klub powinien być średniakiem ale mieć przyzwoity (im wyższy tym lepiej) budżet transferowy i ciekawy skład. Nie musi grać w europejskich pucharach.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.