Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Guaje 7 Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.10.2011
Skąd: Otwock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.11.2011 03:34    #2
witam , jestem doświadczonym graczem , ale z braku inspiracji zmuszony jestem prosić o radę , a mianowicie problem wygląda tak :

ostatnią karierę grałem Sheff Wed , awansowałem po 2 latach do PL i było troszkę za łatwo , dlatego chce znaleźć dla siebie jakiś klub , którym będzie strasznie ciężko . Duże zadłużenie , średni stadion (tzn. do 12 tys. ) , przyzwoita szkółka młodzieżowa , liga 3-5 we francji , anglii , niemczech , hiszpani , we włoszech , portugalii , holandii .

proszę o szybką odpowiedź ,gdyż jestem strasznie napalony na nową rozgrywkę i chcę opisywać w manifestach swoją karierę .

pozdro

 SebolOsW Partyzant

Postów: 98
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.11.2011 14:18    #3
Witam. No teraz ja poproszę o poradę. Szukam klubu, który jest raczej średniakiem w średniej/słabej lidze europejskiej, który ma bardzo utalentowanych juniorów i po kilku sezonach można tymi piłkarzami walczyć o dużo wyższe cele. Nie musi być to ekstraklasa w danym kraju. Dobrze by było, żeby klub nie miał długów, miał trochę kasy i jako taki stadion. Najlepiej, żeby nie było jakiejś presji na wynik w danym klubie. Fajnie by było, gdyby chcieli tam przechodzić młodzi, polscy(nie koniecznie) zawodnicy.

Odpada Monaco, gdyż tam na początku gry już dużo kasy się traci.

Generalnie szukam jakiejś łatwiejszej rozgrywki, gdyż chciałbym raczej trochę pograć, bo do genialnych taktyków nie należę(nie jestem zbyt doświadczonym graczem).

Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź. Proszę, pomóżcie.
Més que un club. Visca el Barça.

 zollw Partyzant

Postów: 228
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2011
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.11.2011 20:38    #4
Ja mam pytanie , bardziej opłaca się przywrócić chwałę i blask Arsenalowi Londyn czy FC Liverpool ? ;>

 Emilossss Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2011
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2011 16:28    #5
[quote=SebolOsW]Witam. No teraz ja poproszę o poradę. Szukam klubu, który jest raczej średniakiem w średniej/słabej lidze europejskiej, który ma bardzo utalentowanych juniorów i po kilku sezonach można tymi piłkarzami walczyć o dużo wyższe cele. Nie musi być to ekstraklasa w danym kraju. Dobrze by było, żeby klub nie miał długów, miał trochę kasy i jako taki stadion. Najlepiej, żeby nie było jakiejś presji na wynik w danym klubie. Fajnie by było, gdyby chcieli tam przechodzić młodzi, polscy(nie koniecznie) zawodnicy.

Odpada Monaco, gdyż tam na początku gry już dużo kasy się traci.

Generalnie szukam jakiejś łatwiejszej rozgrywki, gdyż chciałbym raczej trochę pograć, bo do genialnych taktyków nie należę(nie jestem zbyt doświadczonym graczem).

Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź. Proszę, pomóżcie.[/quote]
Spróbuj Sochaux ;) świetny średniak Ligue 1 ;) skład pełen utalentowanych juniorów na czele z Marvinem Martinem,Sebastienem Corchią czy Mathieu Peybernessem ;) do tego tez niesamowity skrzydłowy Boudebouz i z czasem tą drużyna mozna nieźle namieszać

 SebolOsW Partyzant

Postów: 98
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2011 18:32    #6
[quote2=Emilossss][quote=SebolOsW]Witam. No teraz ja poproszę o poradę. Szukam klubu, który jest raczej średniakiem w średniej/słabej lidze europejskiej, który ma bardzo utalentowanych juniorów i po kilku sezonach można tymi piłkarzami walczyć o dużo wyższe cele. Nie musi być to ekstraklasa w danym kraju. Dobrze by było, żeby klub nie miał długów, miał trochę kasy i jako taki stadion. Najlepiej, żeby nie było jakiejś presji na wynik w danym klubie. Fajnie by było, gdyby chcieli tam przechodzić młodzi, polscy(nie koniecznie) zawodnicy.

Odpada Monaco, gdyż tam na początku gry już dużo kasy się traci.

Generalnie szukam jakiejś łatwiejszej rozgrywki, gdyż chciałbym raczej trochę pograć, bo do genialnych taktyków nie należę(nie jestem zbyt doświadczonym graczem).

Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź. Proszę, pomóżcie.[/quote]
Spróbuj Sochaux ;) świetny średniak Ligue 1 ;) skład pełen utalentowanych juniorów na czele z Marvinem Martinem,Sebastienem Corchią czy Mathieu Peybernessem ;) do tego tez niesamowity skrzydłowy Boudebouz i z czasem tą drużyna mozna nieźle namieszać
[/quote2]


Dzięki, jeszcze jakieś propozycje? Nie uważam ligi francuskiej za ciekawy kierunek, ale być może wypróbuję.

EDIT: Jakie kluby polecacie? Tak sami z siebie? Jakimi gracie? Nie musi się zgadzać, z tym co pisałem wyżej. Jakieś ciekawe kluby polecacie?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 28.11.2011 o godz. 18:34

Més que un club. Visca el Barça.

 MUFCFAN Partyzant

Postów: 149
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.02.2011
Skąd: Sokołów Podlaski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2011 18:44    #7
Up: Bierz Aston Ville, super skład, Brak po Ashleyu to N'Zogbia a po Downingu utalentowany młody Albringhton (napewno pomylilem troche nazwisko) Ja kupilem na miejsce Downinga Sydney Sama z Leverkusen (kosi jednym słowem) na szpicy gra Agbonlahor po 60minutach Delfuneso czasami Heskey a Bent u mnie sie wypalił. Bramkarz super, obrona młody utalentowany Clark numer jeden u mnie na ŚO i z nim Hiszpan Cullear, jest jeszcze Collins i Dunne ten pierwszy lepszy. Na DP Stylian Petrov, Śp: Steven Ireland, a drugi to juz wedlug taktyki. Bez kolejności na pozycje ale w połowie wypowiedzi zmienilem koncepcje. Pewnie też Nazwiska przekręciłem, mam nadzieje że pomogłem ;)

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 28.11.2011 o godz. 18:44

 zollw Partyzant

Postów: 228
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2011
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2011 19:21    #8
Ja polecam Juventus z serie A ;> Fajne możliwość gry :D skąpy zarząd ponieważ jest chętny do negocjacji i pewnie w okienku zimowym będzie kaska :D genialny skład i ta pomoc ;> Pirlo z Del Piero :D naprawdę polecam , młodzież nie zachwyca ale zawsze można sprowadzić nowych ^^

 The Orton Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.08.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.11.2011 15:00    #9
Witam szukam klubu który nie należy do czołówki w swoim kraju ale dysponuje składem który może być czarnym koniem swoich rozgrywek. Najlepiej klub dobry finansowo z bardzo dobrą młodzieżą. Tak aby z każdym rokiem przybywali nowi juniorzy którzy są w stanie walczyć o pierwszy skład z łatwością. Oczywiście FM 2012

 MUFCFAN Partyzant

Postów: 149
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.02.2011
Skąd: Sokołów Podlaski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.11.2011 15:01    #10
Newcastle United, gorzej z juniorami.

 PatrykW Partyzant

Postów: 146
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.08.2011
Skąd: Borki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.11.2011 15:08    #11
Witam . Prosiłbym o poradę . Szukam klubu, który nie jest faworytem w danej lidze ale można z nim powalczyć o zwycięstwa . Klub musi być w LM lub LE . Stadion do 20 tysięcy . Dobrze by było gdyby klub nie miał długów i budżet transferowy około 10 mln lub mniej . Fajnie by było gdyby chcieli tam przechodzić jacyś średni zawodnicy . Z góry dzięki :)

FM 12

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 29.11.2011 o godz. 19:56

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.