Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 jopeczek Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.06.2009
Skąd: Jaworzyna Śląska
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2011 15:38    #2
Cześć! Możecie zaproponować mi jakiś klub z zaplecza angielskiej Premier League z wysokim budżetem i młodymi zawodnikami?

 krzan20 Partyzant

Postów: 128
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2011 18:08    #3
Hej, szukam klubu z Polskiej ligi, mam aktualizację z II i III ligą, więc proszę proponować. Do rzeczy:
Szukam klubu ze stadionem do 2500 tys, z dużymi ambicjami i ze składem, który po jakimś czasie mógłby zawojować Ekstraklasę. Klub nie może być w Ekstraklasie.

Mogą byś też Ligi po za Europą, ale słabe.
Amen

 PanMagik Młody aktywista

Postów: 397
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2011
Skąd: Sto(L)ica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2011 19:02    #4
Olimpia Elbląg, 2 sezony i mam mistrza.
Z niższych lig to Kotwica Kołobrzeg, ewentualnie Bałtyk Gdynia.

 Alasinho94 Partyzant

Postów: 85
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2011
Skąd: Piła
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2011 19:40    #5
Witam. Szukam klubu do dłuższej rozgrywki. Może być jakaś upadła potęga lub perspektywiczne cieniasy, zwykły średniak lub beniaminek.. Ważne, aby rozgrywka nie była zbyt nudna i monotonna. W grę wchodzą wszystkie ligi 1 i 2 w Europie. Proszę o jak najwięcej propozycji, abym mógł z czegoś wybierać. Karierę będę opisywał w manifestach.

 Goldberg1987 Partyzant

Postów: 384
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.12.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2011 22:33    #6
[quote=Alasinho94]Witam. Szukam klubu do dłuższej rozgrywki. Może być jakaś upadła potęga lub perspektywiczne cieniasy, zwykły średniak lub beniaminek.. Ważne, aby rozgrywka nie była zbyt nudna i monotonna. W grę wchodzą wszystkie ligi 1 i 2 w Europie. Proszę o jak najwięcej propozycji, abym mógł z czegoś wybierać. Karierę będę opisywał w manifestach.[/quote]

Deportivo La Coruna, As Monaco, Rc Lens, West Ham United, Eintracht Frankfurt, Sampdoria Genoa, Saint Ettienne, Feyenord Roterdam,

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 01.12.2011 o godz. 22:35

 Czarny_ck Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.07.2010
Skąd: Kielce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2011 23:59    #7
Fm'11 to ostra batalia Elche! jednak po zakupie Fm'a12 czas na zmiany. Na początku myślałem o Leeds United, jednak po kilku rozegranych meczach ligowych stwierdziłem, że to nie to. Powróciłem do Hiszpani! tyle, że tym razem w roli szkoleniowca Malagi, jak na razie, po 5 kolejkach Malaga jest na miejscu 2gim z 13pkt na koncie, zresztą 1wsze w tabeli Bilbao ma tyle samo pkt (w meczu z bilbao 0-0) niestety :) Powiem wam, że na początku sezonu już Real wtopił z Levante 2-1, czyli jest coś na rzeczy, Fm działa prawidłowo ;p

 turbo0 Partyzant

Postów: 90
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.02.2011
Skąd: Londyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2011 22:14    #8
Zapytam chyba o to samo co wszyscy. Gram w FM 12 juz troszke, zaczalem Arsenalem, bylo Stoke, Yeowill Town a teraz Gornik Zabrze. Szukam klubu zeby zaczac nowa kariere. Sredniak, moze byc 2-3 liga z perspektywami, ew jakis klub ktory byl mocny kiedys ale zgasl. Cos z czego mozna zbudowac potege po duzej ilosci sezonow. Odpada Leeds United.

 todol Partyzant

Postów: 300
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.02.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2011 11:05    #9
Witam:P
Moja pierwsza i zarazem jedyna kariera w FM12 to była gra w Aris Saloniki rozegrałem sezon ale coś nie załapało, liga grecka jest bardzo słaba liczą się tylko 3 kluby plus mój Aris miałem serię gdzie wygrałem 9 spotkań ligowych pod rząd. Szukam klubu na ok. 15 lat rozgrywki :) Chciałbym aby liga była w miarę wyrównana, rozwijająca się, klub najlepiej z 1 ligi(taki przeciętno-słaby), ważne żeby mój nowy klub miał jakieś tradycje.
Myślałem o Lechii, żeby zrobić z polskiej piłki szanowaną markę, ale nie jestem do końca przekonany co do rywali w lidze, nie chce żeby po 6 latach wygrywać ligę przed jej startem 15 pkt.
Dzięki za propozycje

// Edytowano 4 razy, ostatni raz 03.12.2011 o godz. 11:07

 Stalker.1255 Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2011 23:33    #10
Siema! Chciałbym dowiedzieć się jakiego średniaka proponujecie z Bałkanów :)

 Jarotl Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.12.2011
Skąd: Myk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.12.2011 15:54    #11
Witam Was, chciałbym się Was zapytać jakim klubem mógłbym zagrać, dokładnie interesuje mnie bardzo bogaty klub z dużą sumą na transfery, raczej nie angielska liga, myślałem coś może o Rosji ale nie anżi. Oczywiście mogą być inne ligi, tylko żeby to nie były jakieś super piłkarskie potęgi takie jak real, barca czy city. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.