Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 zollw Partyzant

Postów: 228
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2011
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.12.2011 22:39    #2041
Siema zachęćcie mnie jakoś do niemieckiej ligi, jaki klub proponujecie?
dobry budżet transferowy, i w miarę dobra kadra, nie chce mi się budowac klubu od podstaw 4 sezony ;>

 Goldberg1987 Partyzant

Postów: 384
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.12.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.12.2011 22:47    #2042
[quote=zollw]Siema zachęćcie mnie jakoś do niemieckiej ligi, jaki klub proponujecie?
dobry budżet transferowy, i w miarę dobra kadra, nie chce mi się budowac klubu od podstaw 4 sezony ;>[/quote]


Weź Hoffenheim. Skład dobry, z finansami tez powinno być dobrze. Ogólnie liga niemiecka jest ciekawa i fajnie sie gra

 realm Partyzant

Postów: 106
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.11.2008
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.12.2011 08:28    #2043
[quote=zollw]Siema zachęćcie mnie jakoś do niemieckiej ligi, jaki klub proponujecie?
dobry budżet transferowy, i w miarę dobra kadra, nie chce mi się budowac klubu od podstaw 4 sezony ;>[/quote]

Borussia Dortmund, Schalke 04 - niezły budżet i dobre personalnie zespóły.
Remontada es posible?

 zollw Partyzant

Postów: 228
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2011
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.12.2011 12:07    #2044
Dobra zagram Borussia i zobaczymy co będzie ;)

 naimad83 Młody aktywista

Postów: 85
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.10.2007
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.12.2011 13:33    #2045
Witam,
proszę o pomoc przy wyborze klubu do FM12. Interesują mnie 2 opcje grania.

Pierwsza opcja:
Szukam klubu, który ma jak najlepsze obiekty młodzieżowe i bazę treningową. Reszta mało ważna (stadion, kasa itp.). Za to klub ma być w jak najniższej lidze. Zastanwaim się nad Lens, ale proszę równiez o inne propozycję.

Druga opcja:
Szukam ligi(zespołu) gdzie jest mało kolejek. Najlepiej Europa, ale może zainteresujecie mnie innym kontynentem, gdzię będe mógł sprowadzać w miarę uzdolnioną młodzież, a później może coś ugrać w pucharach.

Z góry dzięki.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 17.12.2011 o godz. 13:45

 krzan20 Partyzant

Postów: 128
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2011 13:14    #2046
Szukam klubu ze słabej ligi, i najmniejszym możliwym stadionem, małym budżetem i z obojętnie jakimi piłkarzami.

Krótko mówiąc: Słaby klub, słaby stadion, słaby budżet, słaby(dobry) piłkarz.
Amen

 malpa17ns Partyzant

Postów: 36
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.02.2010
Skąd: Nowy Sącz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2011 15:00    #2047
Witam, grał ktoś może w/w lidze w FM 2012? Chciałbym zagrać w tej lidze lecz nie wiem czy jest sens grania w tej lidze i czy rozgrywka jest w niej ciekawa, gram na patchu 12.1. Może ktoś poleci jakaś ciekawą ligę?

 rakowiec89 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 513
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.11.2007
Skąd: WWA
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2011 16:18    #2048
[quote=naimad83]Witam,
proszę o pomoc przy wyborze klubu do FM12. Interesują mnie 2 opcje grania.

Pierwsza opcja:
Szukam klubu, który ma jak najlepsze obiekty młodzieżowe i bazę treningową. Reszta mało ważna (stadion, kasa itp.). Za to klub ma być w jak najniższej lidze. Zastanwaim się nad Lens, ale proszę równiez o inne propozycję.

Druga opcja:
Szukam ligi(zespołu) gdzie jest mało kolejek. Najlepiej Europa, ale może zainteresujecie mnie innym kontynentem, gdzię będe mógł sprowadzać w miarę uzdolnioną młodzież, a później może coś ugrać w pucharach.

Z góry dzięki.[/quote]

Polecam grę Lens, fajnie się nimi gra, mam prawie połowę sezonu i nie przegrałem żadnego spotkania razem ze sparingami czy grą w pucharach. Młodzież rozwija się bardzo szybko, w zespole u-19 jest pełno talentów z potencjałem na 4-4,5 gwiazdki, no i oczywiście, co określiłeś w swoim poście mają dobrze rozbudowane obiekty treningowe. Jedyny problem, który zarejestrowałem to zarząd, który na nic się nie zgadza, z tym, że może tylko tak u mnie w rozgrywce jest, a u Ciebie byłoby inaczej. Podsumowując, polecam grę LENS, ponieważ gra nimi to pasmo samych sukcesów, co na pewno pomaga w tym, aby dalej kontynuować grę tym klubem i nie przejmować się przeciwnościami, które są ze strony zarządu. Na zakończenie dodam tylko, że kasy na transfery też nie uświadczysz, natomiast to nic nadzwyczajnego, ponieważ żaden francuski drugoligowiec nie posiada funduszy na wzmocnienia.

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2011 16:27    #2049
Portugalia, Szwajcaria czy Austria to ciekawe wybory. Jeśli chcesz łatwy i przyjemny klubik, z gotówką i kadrą łatwą w spieniężeniu to zdecydowanie Braga. Obiekt z Euro 2004.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 maselko Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.11.2009
Skąd: Elbląg
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2011 21:00    #2050
Witam. Nie mam zadnych pytan ale widze ze duzo osob pyta o Borussie Dortmund.Chce wam przedstawic w kilku zdaniach moje wrazenia z gry tym klubem.

Bede gral nimi juz 5 sezon chyba (lub 4) i nadal mi sie nie znudzilo. W pierwszym sezonie bez jakis glosnych transferow spokojnie można wygrać bundeslige (ja w ostatniej kolejce bezposrednio przegralem mistrzostwo z bayernem 1:0).W drugim sezonie można porobić głośne transfery ,tylko trzeba miec troszke kaski... ale po sprzedazy Kagawy do Realu M. za 39mln nie ma z tym problemu.Przyszli do mnie Rafael VdV,Seydou Doumbia oraz Carlos tevez... przy okazji kilka talentów (m.in Fierro) i juz jest kadra ktora spokojnie mozna wygrac bundeslige ( ja mialem 15 pkt przewagi nad koeln). W LM niestety odpadlem odrazu po fazie grupowej gdyz trafilem na Barcelone :(...
No mysle ze to zacheci was do grania tym klubem. W dodatku maja stadion 80.000 miejsc i po sezonie mi rozbudowali do 110.000

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.