Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 patryk_augustow Młody aktywista

Postów: 437
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.12.2007
Skąd: Augustów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.12.2011 19:36    #2061
Boavista, RB Lipsk (ale to chyba bez dodatku z dodatkowymi ligami się nie obejdzie), Arminia Bielefeld (III Bundesliga aktualnie). Tak mi przyszło do głowy, odnośnie tego napracowanie się ;]
"Świat wiele się zmieni, gdy z młodych gniewnych powstaną starzy w*******i"

 Goldberg1987 Partyzant

Postów: 384
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.12.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.12.2011 20:02    #2062
@Jacko

Spróbuj Msv Duisburg. Stadion na 35000 widzów, skład całkiem, całkiem. Pseudonim klubu to popularne "Zebry". 1,5 mln euro na start na transfery, hymn klubu bardzo fajny.

Jak gram teraz MSV i mi się gra bardzo przyjemnie. Jak byś coś chciał więcej na temat MSV to daj znać na priv.

 Piszczałka Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.12.2011
Skąd: Domachowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.12.2011 20:20    #2063
Witam i z góry życzę wesołych świąt.

Ale wracając do tematu to mam mały dylemat, dzisiaj zakupiłem Football Manager 2012, mam doświadczenie z Fify Manager 10, 11 i 12 ale teraz postanowiłem zakupić Football Managera no i już kilka dni temu pojawił się dylemat, mianowicie kim by tu grać....mam kilka wytypowanych klubów są to: Borrusia Dortmund, Polonia Warszawa i Legia Warszawa.Takie kluby sobie nominowałem, ale odpowiednio:
Borrusia Dortmund-Mają młody skład,budżet narazie mnie nie obchodzi, więc to nie ważne, trzech polaków, Gotzego, Kagawe, Hummelsa, Schmelzera czy Leitnera zaczynają w lidze mistrzów, interesujące derby z Schalke i mecze z Bayernem, ale czy nie będę przesadnie dominoeał w lidze?
Następnie Legia Warszawa-szczerze to najmniej za nimi jestem, są co prawda młodzi typu Szumski, Łukasik, Żyro czy Wolski ale zaczynają już od eliminacji w europejskich pucharach no i chyba za bardzo będa dominować w lidze.
No a Polonia Warszawa-też fajny klub narazie bez żadnych eliminacji w europejskich pucharach, tylko czy można zawalczyć o wysokie lokaty w lidze i czy będzie można w przyszłości pozyskiwać zawodników z zachodu?

Proszę o podpowiedzi.

 Alasinho94 Partyzant

Postów: 85
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2011
Skąd: Piła
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.12.2011 21:10    #2064
Właśnie skończyłem 1 sezon FC Koeln. Niespodziewanie zdobyłem Mistrzostwo Niemiec. Szukam jakiegoś klubu, żeby sobie odpocząć od Niemiec. W grę wchodzi tylko Europa. Myślałem nad Lazio, ale czekam na inne propozycje.

Wesołych Świąt!

 Kons Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.01.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.12.2011 10:37    #2065
Witam. Poszukuję klubu z Europy o budżecie transferowym około 10 mln €, posiadający w miarę młody skład. Najlepiej liga z najmniejszymi ograniczeniami. Zespół nie musi być z czołówki, może być nawet z niższych krajowych lig ;)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 23.12.2011 o godz. 10:37

 Salmen Młody aktywista

Postów: 250
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.04.2010
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.12.2011 10:50    #2066
[quote=Alasinho94]Właśnie skończyłem 1 sezon FC Koeln. Niespodziewanie zdobyłem Mistrzostwo Niemiec. Szukam jakiegoś klubu, żeby sobie odpocząć od Niemiec. W grę wchodzi tylko Europa. Myślałem nad Lazio, ale czekam na inne propozycje.

Wesołych Świąt![/quote]

Malaga, Stoke, Bordeaux


[quote=Kons]Witam. Poszukuję klubu z Europy o budżecie transferowym około 10 mln €, posiadający w miarę młody skład. Najlepiej liga z najmniejszymi ograniczeniami. Zespół nie musi być z czołówki, może być nawet z niższych krajowych lig ;)[/quote]

Hoffenheim
error 404 - not found

 shivetay Partyzant

Postów: 51
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.02.2009
Skąd: LubinWrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.12.2011 10:50    #2067
ja zacząłem bezrobotny i zawsze tak robie :) wtedy można najlepiej "poczuć" gre :)

 Piszczałka Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.12.2011
Skąd: Domachowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.12.2011 11:28    #2068
Jeszcze raz się zapytam, naprawde proszę o odpowiedz.

Mam dylemat, dzisiaj zakupiłem Football Manager 2012, mam doświadczenie z Fify Manager 10, 11 i 12 ale teraz postanowiłem zakupić Football Managera no i już kilka dni temu pojawił się dylemat, mianowicie kim by tu grać....mam kilka wytypowanych klubów są to: Borrusia Dortmund, Polonia Warszawa i Legia Warszawa.Takie kluby sobie nominowałem, ale odpowiednio:
Borrusia Dortmund-Mają młody skład,budżet narazie mnie nie obchodzi, więc to nie ważne, trzech polaków, Gotzego, Kagawe, Hummelsa, Schmelzera czy Leitnera zaczynają w lidze mistrzów, interesujące derby z Schalke i mecze z Bayernem, ale czy nie będę przesadnie dominoeał w lidze?
Następnie Legia Warszawa-szczerze to najmniej za nimi jestem, są co prawda młodzi typu Szumski, Łukasik, Żyro czy Wolski ale zaczynają już od eliminacji w europejskich pucharach no i chyba za bardzo będa dominować w lidze.
No a Polonia Warszawa-też fajny klub narazie bez żadnych eliminacji w europejskich pucharach, tylko czy można zawalczyć o wysokie lokaty w lidze i czy będzie można w przyszłości pozyskiwać zawodników z zachodu?

Proszę o podpowiedzi.

 Kons Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.01.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.12.2011 13:41    #2069
[quote=Salmen]Hoffenheim[/quote]

Drużyna fajna ale nie spełnia wymagań finansowych (około 1,5 mln € na transfery tylko...)

Panowie pytanie którą drużynę pomiędzy tymi dwoma wybrać: Vitesse czy Dnipro Dniepropetrowsk ? :)

 Alasinho94 Partyzant

Postów: 85
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2011
Skąd: Piła
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.12.2011 14:10    #2070
vitesse

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.