Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Krystian168 Partyzant

Postów: 94
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2008
Skąd: Czersk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.12.2011 10:50    #2081
[quote=exeter_city]Szukam klubu z przynajmniej 1 legendą w zespole. Np. Totti w AS Roma, lub Ruud Van Nistelrooy w Malaga. Macie jakieś typy ? Do tego żeby ten klub był poza top 3 i nie miał problemów finansowych. Anglia mi się chyba porządnie znudziła.
Która liga jest najciekawsza : włoska, francuska czy hiszpańska ? Chcę odbudować potęgę jakieś klubu , np. AS Roma, Valencia, może zagrałbym Lille, no pomóżcie. Ważne żeby była jakaś legenda bo się fajnie gra z taką starą gwiazdą. :P [/quote]

Raul w Schalke. Roberto Carlos i Eto'o w Anżi

 Hazard Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.10.2011
Skąd: Elbląg
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.12.2011 11:01    #2082
potrzeboje klubu sredniego ale z duzą porcją gotówki ;p
Pomożecie tak w prezencie pod choinke ; p ?

 exeter_city Partyzant

Postów: 205
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.04.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.12.2011 11:17    #2083
Chyba zdecyduję się jednak na AS Roma, z tymże finanse kruche, pożyczka duża, do tego mnóstwo niepotrzebnych piłkarzy, jest dużo roboty przy tej drużynie. :P Polecam.

 Goldberg1987 Partyzant

Postów: 384
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.12.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.12.2011 13:56    #2084
Tomek888 i Hazard

Bierzcie Vitesse Arnhen

 yayme Partyzant

Postów: 451
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.11.2011
Skąd: Boleslawiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.12.2011 14:08    #2085
Z Anglii polecam Aston Villę - bardzo dobry klub bez długów z naprawdę świetnie zrobionymi zawodnikami, Delph czy Agbonlahor, mistrz Bent na ataku - warto, mają niesamowite warunki rozwoju.

Z Niemiec polecam VfB Stuttgart, który ma dobrych juniorów i skład tak silny, że może powalczyć o mistrzostwo, ma świetnego Cacau w ataku, który odmienia czasem magicznym strzałem losy meczu, ogólnie - świetny zespół!

Z ligi frauncuskiej polecam Sochaux, czyli również klub nie z pierwszej półki, ale ze świetnymi młodymi zawodnikami, jak np. Corchia czy nazywany nowymi Zizou - Marvin Martin.

Z Hiszpanii polecam Sporting Gijon ze świetnymi Botią czy Canellą, Miguelem de la Cuevasem - jest szansa powalczyć o pudło w pierwszym sezonie, stawka wyrównana - jest bardzo ciekawie!

Z Włoch polecam Udinese Calcio z fantastycznym Di Natale na ataku i rzeszą młodych, świetnych zawodników (dobry potencjał newgenów), ponadto sam przykładam się do ligi tureckiej (Sivasporr z Gorsickim) lub rosyjskiej.
Na nasze wspólne nieszczęście wracam na cmrev. Niedługo pojawią się pierwsze manifesty.

 Hazard Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.10.2011
Skąd: Elbląg
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.12.2011 16:03    #2086
sproboje Vitesse ; p dzieki

 Tome888 Partyzant

Postów: 688
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2010
Skąd: cieszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.12.2011 16:22    #2087
[quote=exeter_city]Tomek888 TY się pytasz co 1 stronę jaki klub wybrać, matko jedyna.....
Tylko Valencia nie ma Tottiego, który pewnie i tak za wiele nie pogra . To może Valencią spróbuje. Chociaż Roma to większe wyzwanie.
A juventus ? [/quote]
Haha.
Twoja inteligencja mnie powala
Po 1. Napisałem 2 razy, ponieważ nikt nie chciał odpowiedzieć.
Po 2. Nie pisałem w tym temacie od pół roku.
Po 3. Ty się odezwałeś 4 razy w tym temacie:
raz bezsensu zwróciłeś mi uwagę, dwa razy zapytałeś się czy masz wybrać Valencie czy Rome, po czym jak ktoś ci poradził to ty mówisz że wolisz jednak drugą opcję. Skoro którąś drużynę wolisz bardziej to czemu nie zagrasz sobie nią, tylko zaśmiecasz stronę. No i raz tak naprawdę zapytałeś się o klub.
Po 4. Nie zwracaj drugiej osobie uwagi jeśli sam robisz podobnie lub też gorzej.
Po 5. Sorry że nie na temat, ale po prostu musiałem zwrócić uwagę, bo już nie mogłem tego wytrzymać.

 Necib Partyzant

Postów: 69
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2011
Skąd: Ruda Śląska
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.12.2011 17:32    #2088
Poszukuję klubu z klimatem, którym by się ciekawie grało. Wszystkie ligi europejskie oprócz skandynawii. Zamierzam opisywać karierę w manifestach.

 Gerard31 Partyzant

Postów: 233
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.12.2010
Skąd: Chorzów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.12.2011 17:38    #2089
[quote=Necib]Poszukuję klubu z klimatem, którym by się ciekawie grało. Wszystkie ligi europejskie oprócz skandynawii. Zamierzam opisywać karierę w manifestach.[/quote]

Zależy co masz na myśli pisząc "klimat"?

 Necib Partyzant

Postów: 69
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2011
Skąd: Ruda Śląska
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.12.2011 17:43    #2090
Mam na myśli ciekawą historię, wiernych kibiców oraz jakąś tradycję.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.