Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 jakub7695 Partyzant

Postów: 62
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2011
Skąd: Dobra
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.12.2011 21:35    #2151
Także poproszę Was o pomoc, szukam klubu z jakiegoś mniejszego (mniej "zakochanego" w piłce nożnej) kraju, który miałby ciekawych młodych graczy, którzy stanowiliby o sile zespołu. Klub nie ma być od razu niepokonany (ma być taki, żeby trzeba było by z nim popracować), nie musi być także z pierwszej ligi. Aha, i kraje mogą być z dodatku dodającego grywalne ligi z całej Europy. Co do długów - obojętne. Fajnie by było jakby co rok pojawiał się tam choć jeden spoko newgen, którego można by wprowadzać do pierwszej 11.

W razie problemów ze znalezieniem odpuśćcie sobie młodych graczy.

Czekam na propozycje jak najszybciej, najlepiej zaraz. Ale widzę, że wymagam wiele, i staram się cierpliwie czekać, ale nie umiem! I jak nie znajdę sam albo wy mi jakiegoś klubu, to chyba coś rozniosę!!! Wiecie jak to jest, kiedy ma się zły dzień, ale z przyczyn dość osobistych przyczyn nie będę opowiadał.

@EDIT - No i oczywiście musi być "wciągający".

@EDIT2 - Ahh, bym zapomniał - z el. do LM (LE) ma być TRUDNO.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 29.12.2011 o godz. 22:22

 cubsonart Partyzant

Postów: 94
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2011
Skąd: Bruksela
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.12.2011 01:44    #2152
kilka osob pytalo o fc koeln, zaczelem przedwczoraj gre, teraz jestem wlasnie po ostatnim meczu rundy jesiennej i ? pierwsze miejsce, przewaga 7pkt nad bayernem monachium, jednak w ostatnim meczu odpadlem z pucharu...

zalety ? kadra ! podolski w 18 meczach 24 bramki, peszko i clemens rzadza w bundeslidze na szkrzydlach srednia ponad 7.60 u obu z nich, srodek zdominowany przez jajalo (7.88) srednia, lanig, oraz matuszczyk/krychowiak, obronca tez solida: eichner, geromel, sereno, riether/brecko i bardzo dobry rensing.

przed sezonem sprzedalem freisa, andrezinho i novakovica, a kupilem krychowiaka i pennewitza. myslalem ze bede gral co najwyzej o LE, a na polmetku weryfikuje cele i walcze o majstra.

zdecydowanie polecam, umiejetnosci graczy to nie wszysto, rozmowy motywacyjne i taktyka do klucz sukcesu jak dla mnie.

polecam

 jakub7695 Partyzant

Postów: 62
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2011
Skąd: Dobra
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.12.2011 11:16    #2153
[quote=jakub7695]Także poproszę Was o pomoc, szukam klubu z jakiegoś mniejszego (mniej "zakochanego" w piłce nożnej) kraju, który miałby ciekawych młodych graczy, którzy stanowiliby o sile zespołu. Klub nie ma być od razu niepokonany (ma być taki, żeby trzeba było by z nim popracować), nie musi być także z pierwszej ligi. Aha, i kraje mogą być z dodatku dodającego grywalne ligi z całej Europy. Co do długów - obojętne. Fajnie by było jakby co rok pojawiał się tam choć jeden spoko newgen, którego można by wprowadzać do pierwszej 11.

W razie problemów ze znalezieniem odpuśćcie sobie młodych graczy.

Czekam na propozycje jak najszybciej, najlepiej zaraz. Ale widzę, że wymagam wiele, i staram się cierpliwie czekać, ale nie umiem! I jak nie znajdę sam albo wy mi jakiegoś klubu, to chyba coś rozniosę!!! Wiecie jak to jest, kiedy ma się zły dzień, ale z przyczyn dość osobistych przyczyn nie będę opowiadał.

@EDIT - No i oczywiście musi być "wciągający".

@EDIT2 - Ahh, bym zapomniał - z el. do LM (LE) ma być TRUDNO.[/quote]

Czy mogę na was liczyć, bo jak na razie to myślę, że znacie tylko 7 najlepszych lig Europy... (sarkazm, mam nadzieję), i polską.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 30.12.2011 o godz. 11:38

 miSiek CR7 Partyzant

Postów: 53
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.08.2008
Skąd: Busko-Zdrój
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.12.2011 11:59    #2154
Moze Izrael, Rumunia, Serbia lub Chorwacja ? Nie podam Ci konkretnych klubow, ale w tych krajach jest duzo mlodych zawodnikow z potencjalem wartych uwagi. Co do newgenow : z Izraela lepszych trafia mi sie bardzo malo, Rumunia wiecej, Serbia srednio , w Chorwacji zdecydowanie najwiecej. Na pewno w ktoryms z tych krajow znajdziesz jakis ciekawy klub :)

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 30.12.2011 o godz. 12:00

 jakub7695 Partyzant

Postów: 62
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2011
Skąd: Dobra
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.12.2011 12:07    #2155
Dzięki miSiek, a mógłbyś doradzić mi jakiś kraj z dodatku "CM Revolution FM 2012 European Leagues" (Albania, Andora, Armenia, Azerbejdżan, Bośnia i Hercegowina, Cypr, Czarnogóra, Estonia, Gruzja, Kazachstan, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Macedonia, Malta, Mołdawia, San Marino, Wyspy Owcze)?

 miSiek CR7 Partyzant

Postów: 53
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.08.2008
Skąd: Busko-Zdrój
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.12.2011 12:17    #2156
[quote=jakub7695]Dzięki miSiek, a mógłbyś doradzić mi jakiś kraj z dodatku "CM Revolution FM 2012 European Leagues" (Albania, Andora, Armenia, Azerbejdżan, Bośnia i Hercegowina, Cypr, Czarnogóra, Estonia, Gruzja, Kazachstan, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Macedonia, Malta, Mołdawia, San Marino, Wyspy Owcze)?[/quote]

Gdybym mial wybierac to moglbym powalczyc w - Armenia (Jest sporo niezlych nastolatkow jak na ta lige, po stworzeniu najlepszej w lidze druzyny bedziesz mogl powalczyc o Faze Grupowa LM),
Bośnia (to samo co wyzej w sumie, ale wiecej newgenow)
Czarnogora (kojarzy mi sie tylko z reprezentacja)
Chyba z tych bym wybieral :p

 Veritane Partyzant

Postów: 78
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 07.10.2011
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.12.2011 13:35    #2157
W lidze Izraelskiej gra się bardzo przyjemnie. Może budżety transferowe nie są najlepsze, ale składy bardzo często składają się z doświadczonych i utalentowanych zawodników.

 wujekzdzicho Młody aktywista

Postów: 640
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.08.2010
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.12.2011 16:25    #2158
Jakiś klub broniący się przed spadkiem w mocnej lidze? Ewentualnie średniak z drugiej klasy rozgrywkowej. Liga zupełnie dowolna. Od San Marino po Katar. Byle tylko nie było ograniczeń co do obcokrajowców.

 panda20 Partyzant

Postów: 87
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.03.2011
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.12.2011 17:34    #2159
@jakub7695

Może Baia Zugdigi z Gruzji? Pełno grajków z PA -7 i -8, a także jeden 19-latek z PA 140. Średniak Umaglesi Liga. Jedyną bolączką jest dość słaby na tę chwilę skład. Ja się waham między nimi, Dinamem Tbilisi i Pjunikiem Erewań z Armenii (głównie ze względu na Bakalyana).

 Anderson26 Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.07.2011
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.12.2011 18:43    #2160
1 opcja.
Średni Europejski klub bez pucharów z szansą na LM w lidze. Duży budżet transferowy(co najmniej 15mln$) oraz duży (min30k) stadion.

2 opcja.
Przeciętny klub z europy z szansami na europejskie puchary. Duży budżet transferowy oraz nie stary stadion(min15k miejsc)

ZACHODNIE LIGI EUROPEJSKIE

Sory za wymagania

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 30.12.2011 o godz. 18:46

Ceeeeeeeeeeeee!!!!!!

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.