Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Chod Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.06.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.01.2012 17:31    #2291
Mi dał na drugi sezon 9 milionów euro, bo tygodniówki takich kretynów jak Joaquin zżerają strasznie budżet. Jeśli dobrze operujesz budżetem płacowym to może i wyciśniesz kilkadziesiąt.
#TeamTyniec

 Zagłębiak Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.01.2012 20:04    #2292
[quote2=syryls][quote=Zagłębiak]Witam. Po wielu latach gier w CM i FM(zazwyczaj grałem multiplayer z braćmi), [quote2=syryls][quote=Zagłębiak]Witam. Po wielu latach gier w CM i FM(zazwyczaj grałem multiplayer z braćmi), 'zwykła' rozgrywka zaczyna mnie nudzić, dlatego szukam klubu, który mógłby mi przywrócić radość z tej gry :) Mam kilka mini wymagań lecz osobiście nie mogę sobie poradzić z odnalezieniem najlepszego kandydata.
Średniak w europejskiej lidze (może i nawet fajnie by było, jakby nie była to najwyższa liga w kraju).
Klub bogaty(jak na swoją ligę) lub z bardzo zdolną młodzieżą.
No i jakieś w miarą dobre obiekty treningowe.
Kto coś poleci? :)[/quote]
AS Monaco, i kluby z izraela(dobra młodzież)[/quote2]

No właśnie chodzi o to, że Monaco jest typowane jako pewniak do awansu, a wolałbym, żeby nawet jeśli drużyna jest z niższej ligi, by jednak nie była faworytem. Ale dzięki za chęci ;)

 qAd. Partyzant

Postów: 530
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2011
Skąd: Dortmund
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.01.2012 20:28    #2293
Witam. Szukam klubu podobnego do Borossi Dortmund:

- z dość dobrym budżetem
- dobrym składem
- z Ligi Angielskiej, Włoskiej, Hiszpanskiej.

 Daniel_on Partyzant

Postów: 137
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.04.2008
Skąd: Gorzów Wlkp.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.01.2012 22:25    #2294
Witam wszystkich.
Mam nietypowe wymagania, co do poszukiwanego klubu:
1) Marzy mi się aby móc współpracować z takimi zawodnikami jak Ronaldinho, Beckham czy Ronaldo (ten prawdziwy ;p ).
Po prostu chcę stworzyć drużynę gwiazd nieco starszego pokolenia ; )
2) Zważywszy na pkt 1, klub musi dysponować wystarczająco sporym budżetem, ale niekoniecznie muszę móc ściągnąć wszystkich zawodników w jednym sezonie.
3) Nie chciałbym raczej propozycji w stylu MC, Real czy Milan.

Nie wiem czy w ogóle istnieje klub spełniający moje wymagania, ale czekam na wasze propozycje ; )

 JaroTheMaster Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.09.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2012 00:28    #2295
Grał ktoś może Evertonem w FMie 2012? Duża kasa po sezonie na transfery ? Są młodzi, dobrzy gracze w juniorach ?

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2012 00:38    #2296
Na pieniądze nie licz, jeśli nic nie wygrasz.
Młodzi zawodnicy - Gueye, Duffy, Barkley, Rodwell, Baxter, od biedy też Joao Silva, Vellios, Mustafi.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2012 01:04    #2297
Bardzo przeciętny jest Everton.

 Valdi91 Młody aktywista

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.01.2012
Skąd: Wejherowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2012 08:13    #2298
Grałem m.in. Everton'em, ale to było w 4 sezonie, więc nie wiem jak jest na początku, lecz gdy ja ich przejąłem mieli prawie 200 mln $ długu, więc kasa na transfery nie była za duża. Przejmowałem ich w nPower Championship, i zaraz po awansie zająłem 3. miejsce w Premier League, a mój skład wcale nie powalał, przeciwnie, budowałem go z myślą o pewnym utrzymaniu, a tu proszę. Więc muszę przyznać, że klub ciekawy. O młodych talentach Ci nie opowiem, bo wszyscy byli już sprzedani, zostali tylko Baxter, Rodwell i jacyś młodzi newgeni, przy czym Baxter grał 'tak świetnie' że oddałem go prawie za darmo, byle tylko nie marnować pieniędzy na jego tygodniówkę.

 Necib Partyzant

Postów: 69
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2011
Skąd: Ruda Śląska
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.01.2012 19:59    #2299
Grał ktoś może Santosem i może coś o nim powiedzieć?

 madrid7 Partyzant

Postów: 217
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.01.2012 16:01    #2300
Chciałbym zagrać klubem który nie jest najlepszy w swojej lidze.. ma w miare dużo pieniędzy na wzmocnienia najlepiej żeby ten klub miał młodych i utalentowanych zawodników.Fajnie by było jakby w tej lidze była jakaś druzyna ktora jest chociaż średniakiem europejskim z która w miare cięzko by mi było wygrac

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 21.01.2012 o godz. 16:03

VAMOS REAL!
HALA MADRID!

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.