Trenerzy rezerw !!!

Rudii CZarek Proletariat

0
12.06.2006, 10:35    Pytanie
Witam serdecznie.Ostatnio bliżej przyjżałem się treningom i powiem szczerze,że zeszło mi sporo czasu na zabawie z nimi.Troszkę dochodziłem do znaczenia gwiazdek ale zanurtowała mnie jedna sprawa.Może Wy wiece.Trenuję Athletic Bilbao i mam kilku trenerów.Kiedy patrzę na sztab szkoleniowy to kilku z nich (1-2)jest przydzielonych do trzeciej drużyny (Baskonia),a inni do drugiej (Athletic 2).I tu pytanie!!Jeśli zwolnie tych trenerów z Baskoni to jak mam przydzielić nowych do trenowania młodych (Baskonia-wylęgarnia talentów)??? Czy może to komputer sam przydziela trenerów do określonych zespołów?? Nie wiem bo sam nigdzie takiej opcjii nie znalazłem.Teraz głupio mi zwolnić nawet słąbych couch'ów bo nie wiem czy ktoś w zamian będzie się zajmował 2 i 3 zespołem.Proszę o pomoc... Pozdrawiam.

 jeziorakFAN Partyzant

Postów: 93
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: Iława
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.06.2006 14:31    #1
wejdz w zakladke menedzer/opcje i tam przypisz trenerow do odpowiednich zespolow

Post pomocny

Rudii CZarek Proletariat

0
12.06.2006 16:08    #2
Nie jest to takie łatwe bo właśnie takiej opcjii nie ma jak przypisanie trenerów do rezerw lub młodzieżówki naprzykład...Może się mylę nie wiem.W każdym razie młodzikom też treningu nie przydzielę bo są oni przydzieleni automatycznie do treningu Ogólne (juniorzy).Więc już nie wiem.Ale dzięki za pomoc i czekam nadal.

Post pomocny

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.06.2006 17:10    #3
Nie musisz obawiac sie, ze nie bedzie mial kto trenowac Twoich pilkarzy z drugiego i trzeciego zespolu. W ekranie treningu nie przypisuje sie przeciez obecnie szkoleniowcow do rezimu treningowego, tylko do konkretnych kategorii treningowych. Z tych kategorii sklada sie zarowno rezim pierwszego, jak i pozostalych zespolow. Trenerzy wiec nie prowadza zajec z konkretna druzyna, a z pilkarzami 'uczeszczajacymi' na konkretne cwiczenia.
Sam podzial trenerow na tych zatrudnionych w pierwszym zespole i rezerwach jest wedlug mnie troche sztuczny i osobiscie bylbym za jego zlikwidowaniem, zeby nie wprowadzal niepotrzebnego zamieszania. Wymusza go zapewne obecnie traktowanie klubow rezerwowych w niektorych krajach jako osobnych zespolow grajacych w normalnych rozgrywkach ligowych, ale dla gracza nie ma wiekszego znaczenia, bo i tak trenerzy z drugiej druzyny podlegaja nam jako managerom i to my ustalamy co beda trenowac.
Mlodzikom mozesz przydzielic inny trening niz Ogolny, jednak musi byc to rezim juniorski (mozesz go stworzyc w ekranie Trening/Piłkarze klikajac w polu Program treningowy na przycisk Programy i wybierajac opcje Nowy/Program juniorski).

Post pomocny

Rudii CZarek Proletariat

0
12.06.2006 22:18    #4
Ekspert to jednak Ekspert... Dzięki wielkie za pomoc Jakubkwa,o to właśnie chodziło !!!

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.