Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 $Jahoo$ Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.08.2010
Skąd: Sto(L)ica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2012 21:35    #2321
Witam. Mam problem z doborem klubu. W poprzednim zapisie rozpocząłem grać PSG, po czym skoczyłem grać po 4 latach (w grze). Wkurzyła mnie zbyt szybka droga na sam szczyt, bo pod koniec gry obejmowałem Liverpool, i na nim właśnie skończyłem. Wkurza mnie też że zaczynam grać jako bezrobotny z reputacją krajową a mimo to po jakimś czasie dostaje pracę w Osasunie. Nie oszukujmy się, wątpię żeby menedżer znany tylko w ojczystym kraju i bez jakichkolwiek trofeów, dostał ofertę z klubu z ligi hiszpańskiej... Zmieniam reputację w edytorze ale to na nic. A co do wymagań nowego klubu:

-Bardzo spokojna sytuacja finansowa (spory budżet transferowy i płacowy)

-Nie mam wymagań co do krajów. Egzotyka mile widziana (grałem przez chwilę w Al-Ahli katarskim). Nawet szczerze powiem chciałbym zacząć grać w jakimś egzotycznym kraju, z drugiej strony w tej grze nie spotykam się aby piłkarze chodzili na "piłkarską emeryturę" do krajów np.Arabskich (przynajmniej nie tak często)

-Brak wymagań co do obcokrajowców (w Katarze ograniczenia: 7 obcokrajowców zgłoszonych, i 6 max na boisku). Budując silną drużynę, raczej nie będę bazował na piłkarzach z rodzimego kraju :)

-Niezła reputacja. Nie wymagam jakieś kontynentalnej czy co, ale żeby przychodzili piłkarze z Europy (Al-Ahli - 3250 ;/)

Przeszukując neta napotkałem 2 zespoły: Guangzhou Evergrande i Al-Ittihad. Spróbowałem swoich sił w Guangzhou Evergrande ale mają beznadziejne przepisy w swojej lidze (I mało na transfery). Chciałem również spróbować w Al-Ittihad, ale niestety nie działa mi liga Arabii Saudyjskiej (CM Revolution Asian (..) ;/).

Mam nadzieję że coś się da znaleźć. Pozdrawiam :)

EDIT: -Nie chcę klubu z silniejszych europejskich lig

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 24.01.2012 o godz. 22:46

 Necib Partyzant

Postów: 69
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2011
Skąd: Ruda Śląska
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2012 21:40    #2322
Nie są to może egzotyczne kluby ale polecam ci:
-Swansea
-Koln
-Montpellier
Z egzotycznych grałem Santosem, Velez Sarsfield i Al-Ajn. Wszystkimi klubami grało się fajnie, reputacja niezła, ale nie pamiętam jak z ograniczeniami w lidze :/

 $Jahoo$ Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.08.2010
Skąd: Sto(L)ica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2012 21:55    #2323
Powiem tak:

-Swansea - liga angielska, to nie jest to czego szukam - zapomniałem dodać. Jeżeli odejdę w czasie sezonu, to zadziała, jak ja to nazywam "syndrom trenera ekstraklasy". Odejdę ze Swansea, potem przejdę do lepszego, potem od lepszego, aż w końcu skończę swoją grę w Man City (chciałbym się mylić ale tak jest, niestety)

-Koln i Montpellier - zespoły z mocniejszych europejskich lig, więc to samo. Moja gra skończy się w 4 sezony.

-Santos - odrzuca mnie ilość meczów. Przeglądałem ten temat i według jednego z "partyzantów" w Santosie rozgrywa się około 40 meczów w sezonie.

-Velez - nie podoba mi się system rozgrywek.

W Al-Ajn nie grałem, ale się przyjrzę. Dzięki za pomoc, i czekam na kolejne propozycję :)

Pozdrawiam

 Chod Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.06.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2012 22:13    #2324
Southampton, Sampdoria, Monaco, Leeds, RC Strasbourg (3 liga francuska), Milwall, Torino, Brescia, St Pauli?
#TeamTyniec

 zollw Partyzant

Postów: 228
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2011
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2012 22:19    #2325
Miwall, jednak wolał bym gdybyś kontynuował manifest o maladze :)

 Chod Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.06.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2012 22:20    #2326
Odnosiłem się przecież do zapytania Jahoo...
#TeamTyniec

 zollw Partyzant

Postów: 228
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2011
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2012 22:24    #2327
Znak zapytania mnie zmylił :)

 $Jahoo$ Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.08.2010
Skąd: Sto(L)ica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2012 22:52    #2328
@Chod - widzę że proponujesz mi "upadłe legendy" takie jak Monaco, Leeds, Torino, Strasbourg czy Sampdoria. Powiem szczerze zastanawiałem się nad Leeds, słyszałem o sporych pieniążkach i o zmianie zarządu po kilku latach. Jednak gdybym miał wybierać jakiś klub z Championship to wybrałbym WHU :) Monaco raczej jeszcze nie jest zaktualizowane bo słyszałem że objął ich jakiś bogacz z Rosji. A nie powiem miło by było mieć duże pieniądze, przynajmniej na miarę takich jakie ma PSG. Co do Brescia, Southampton, Milwall i St.Pauli nie jestem przekonany.

 JaroTheMaster Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.09.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2012 23:01    #2329
Kogo polecacie z Niemczech ?? Myślałem nad Freiburgiem i St.Pauli. Mają hojnych prezesów ??

 $Jahoo$ Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.08.2010
Skąd: Sto(L)ica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.01.2012 00:43    #2330
Niestety moje obawy spełniły się. W ZEA (Al-Ajn) też są przepisy dotyczące obcokrajowców, a szkoda bo grają tam Gyan, Radoi... Boję się że w całej Azji będą te walone przepisy.. Ehh, trudno. Musimy poszukać w Europie. I nadal to samo pytanie bogaty klub, ale żeby nie wchodzić od razu w reputację światową i nie obejmować MC, MU, Realu. Reszta wymagań patrz kilka postów wcześniej :) Xamax i Monaco odpadają.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.