Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Eus Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.01.2012 02:33    #2
Jeszcze raz ;) Poszukuje klubu podobnego do Porto, tzn dość mocnego z paroma talentami (nie koniecznie) i wysokim budżetem transferowym.

 kajn Partyzant

Postów: 216
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.01.2012 12:40    #3
Do tej pory grałem Lille ale po 5 sezonach wygrywania wszystkiego z LM i KMŚ włącznie mi się znudziło.
Szukam klubu z dobrej ligi europejskiej ale nie z Francji i Anglii, Hiszpania w ostateczności.
Sporo młodych talentów, niezłe budżety i dobre zaplecze. Równa walka w europejskich pucharach co najmniej od 2 sezonu, w lidze w wyrównanej czołówce ale tak, żeby mistrzostwa nie zdobywać w lutym czy marcu tylko mieć kilku równych przeciwników.
Myślałem nad portugalią i jednym z trzech: Porto, Sporting i Benfica. Nie wiem tylko jak z kasą i resztą wymagań w tych ligach no i pewnie tylko te 3 kluby liczą się w walce o mistrzostwo.

A może jakieś propozycje z innych lig?

EDITED:
Najważniejsza jest młodzież - talenty i dobre zaplecze. Tylko nie Ajax, gubię się w ilości młodzieży którą miałbym przetestować a tylko dla mojego kochanego Kishny nie obejmę tego klubu.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 25.01.2012 o godz. 13:07

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.01.2012 12:44    #4
[quote=JaroTheMaster]Kogo polecacie z Niemczech ?? Myślałem nad Freiburgiem i St.Pauli. Mają hojnych prezesów ?? [/quote]

Zawsze bardzo przyjemnie grało mi się St. Pauli.

 MiKa Młody aktywista

Postów: 412
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.08.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.01.2012 13:08    #5
St. Pauli nie jeśli chcesz się wczuć. Najgłupsi kibice w Niemczech, co rusz burdy (w styczniu też już była), albo kufel piwa rzucony w sędziego. Nigdzie indziej w Niemczech czegoś takiego nie ma. W Niemczech najlepiej grać losowym klubem.

 WariatCFC Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.01.2012 13:50    #6
St.Pauli to pieprzone lewaki.
Freiburg bardzo fajny zespół, masz Pappisa Cisse, oraz dobrą młodzież.
[quote="hapek"]Z drugiej strony zal mi cie po pewnie jestes za polonia gieksa dyskobolia warszafka, albo inna legła poległa która kradła pilakarzy innym kluba, albo wisla skisla tak jak ty, a moze lechia olimpia poznan gdansk, albo ruchowi chorzowskie psy[/quote]

 Chod Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.06.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.01.2012 14:16    #7
[quote=$Jahoo$]Niestety moje obawy spełniły się. W ZEA (Al-Ajn) też są przepisy dotyczące obcokrajowców, a szkoda bo grają tam Gyan, Radoi... Boję się że w całej Azji będą te walone przepisy.. Ehh, trudno. Musimy poszukać w Europie. I nadal to samo pytanie bogaty klub, ale żeby nie wchodzić od razu w reputację światową i nie obejmować MC, MU, Realu. Reszta wymagań patrz kilka postów wcześniej :) Xamax i Monaco odpadają.[/quote]

Jeśli nie chcesz wchodzić od razu w reputację światową to Southampton czy Leeds. Ewentualnie włoska druga liga; Sampdoria, Brescia Calcio, Torino. Przepisy pozwalają na naprawdę dużo.
#TeamTyniec

 nyord Partyzant

Postów: 48
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.01.2012 17:17    #8
ostatnio co nie zaczne gry od nowa to zaraz mi sie cos nie podoba, nie wiem moze znudzil mnie juz FM ale mam ochote na naprawde fajna kariere tylko nie mam pomyslu kim zagrac i jak prowadzic zespol. Jakies macie moze propozycje?

 grzechota whu Partyzant

Postów: 19
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.06.2010
Skąd: Ustr,
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.01.2012 17:24    #9
Witam chcę zacząć Nową Karierę . Zastanawiam się nad (2-3) zespołami Jednym jest zespół z Niebieskiej części Liverpoolu (Everton) ze względu na ciekawy skład, z paroma talentami. Drugi Jest to zespół Nietoperzy (Valencia) z nadania temu klubowi nowej świetlności jaką stracił wraz z długami, i ciekawymi talentami, ponieważ nic tak niecieszy jak wprowadzenie do składu mlodego kopacza który cały sukces przypisuje właśnie Tobie.
3 zespołem jest KOLN ze względu na polaków.

Proszę o doradzenie mi , i opisanie swoich wrażeń grając tymi klubami szczególnie dwoma pierwszymi:)

 Volt_ Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.01.2012
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.01.2012 18:51    #10
grzechota whu

Osobiście polecam Ci Everton. Właśnie gram nimi drugi sezon. W pierwszym sezonie wygrałem wszystko i zrobiłem 4 transfery. Byli to gracze młodzi : Kadlec, Khouma Babacar(wypożyczenie) Cotton i Can Emre. Kadlec od razu wskoczył do pierwszego składu. W drugim sezonie możesz mieć 20 mln na transfery. Masz do tego świetnych grajków. Baines, Fellaini, Jagielka, Howard, Cahill, Heitinga i ten rusek :D Baines jest niesamowity. U mnie teraz po polowie sezonu ma 14 asyst w lidze, a Jagielka 5 bramek! Mogą nie raz Ci wygrać mecz ze stałych fragmentów gry. Tak więc polecam Ci ich bardzo gorąca, bo kasa na transfery po sezonach będzie i skład jest też niezły!

Pozdrawiam.

 kapawozniak Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.01.2012 19:10    #11
[quote=grzechota whu]Witam chcę zacząć Nową Karierę . Zastanawiam się nad (2-3) zespołami Jednym jest zespół z Niebieskiej części Liverpoolu (Everton) ze względu na ciekawy skład, z paroma talentami. Drugi Jest to zespół Nietoperzy (Valencia) z nadania temu klubowi nowej świetlności jaką stracił wraz z długami, i ciekawymi talentami, ponieważ nic tak niecieszy jak wprowadzenie do składu mlodego kopacza który cały sukces przypisuje właśnie Tobie.
3 zespołem jest KOLN ze względu na polaków.

Proszę o doradzenie mi , i opisanie swoich wrażeń grając tymi klubami szczególnie dwoma pierwszymi:) [/quote]

Valencią jest trudno, a nawet bardzo trudno, straszne długi, jest trochę dobrej młodzieży (20-23 lata), ale w juniorach słabo, bieda jeżeli chodzi o transfery (6 mln euro na początek) - dobrego młodzika do wprowadzania do pierwszego składu w 1. sezonie może i kupisz, ale będzie trudno. Naprawdę niezłe wyzwanie, żeby ich wyprowadzić na prostą, ja nie dałem rady i przeniosłem się do Athletic Bilbao. W Valencii zabrakło mi "tego czegoś", co trzyma cię przy kompie z syndromem jeszcze jednego meczu. Nie wciągnął mnie ich świat. Ale jeżeli chcesz spróbować to gra nimi ma kilka niewątpliwych atutów - odwieczni rywale Barcy i Realu, można przełamać ich hegemonię, grają w LM, wysoka światowa reputacja - nadal są zaliczani do grupy najlepszych klubów Europy (no, może taka 2. liga), spore oczekiwania zarządu i kibiców, możliwość wygrzebania klubu z dołka (finansowego i sportowego - odejście Villi, Silvy, Maty, Joaquina itd.). Na pewno dobre wyzwanie, ale jak dla mnie za mało satysfakcji.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution