Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Diego90 Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.01.2012 19:47    #2
Moim celem obecnie jest klub z championship ( odpada Blackpool bo już nimi grałem ). Przeanalizowałem większość i pracę podjąłbym w którymś z klubów Leicester, Southampton, Middlesbrough. Pytanie kieruję do graczy, którzy już takie kluby prowadzili - czy już po pierwszym sezonie ( w przypadku awansu) mogę liczyć na zastrzyk gotówki ( minimum 8 milionów ) ?

 Daniel_on Partyzant

Postów: 137
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.04.2008
Skąd: Gorzów Wlkp.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.01.2012 23:02    #3
Witam wszystkich.
Mam nietypowe wymagania, co do poszukiwanego klubu:
1) Marzy mi się aby móc współpracować z takimi zawodnikami jak Ronaldinho, Beckham czy Ronaldo (ten prawdziwy ;p ).
Po prostu chcę stworzyć drużynę gwiazd nieco starszego pokolenia ; )
2) Zważywszy na pkt 1, klub musi dysponować wystarczająco sporym budżetem, ale niekoniecznie muszę móc ściągnąć wszystkich zawodników w jednym sezonie.
3) Nie chciałbym raczej propozycji w stylu MC, Real czy Milan.

Nie wiem czy w ogóle istnieje klub spełniający moje wymagania, ale czekam na wasze propozycje ; )

 Chod Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.06.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.01.2012 23:13    #4
Malaga, Paris Saint-Germain, QPR/Swansea
#TeamTyniec

 ens Partyzant

Postów: 40
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2009
Skąd: Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.01.2012 11:50    #5
Witajcie ponownie.

Miało być po Niemiecku... ale stwierdziłem, że jednak nie będę grał "elitą" europy i zacznę grać w słabszym kraju.

Bardzo dobrze wspominam najniższe ligi Angielskie choć mam już ich dosyć (90% życia w FM spędziłem w Anglii). Szukam jakiegoś innego kraju. Średniaka Europejskiego. Nie biorę pod uwagę Anglii / Hiszpanii / Włoch / Francji / Niemiec.

Szukam ciekawej ligi bez większych ograniczeń odnośnie obcokrajowców (nie to co Anglia). Ilość drużyn też poniżej 20 mile widziana [nie lubię za długich sezonów jak to miało miejsce w UK przy 24drużynach ;)].

Oczywiście mile widziane nowoczesne stadiony z dość dużymi pojemnościami. Zaplecze jest dla mnie bardzo ważne i chciałbym aby stało na wysokim poziomie.

Finanse też by się przydały aby można było zatrudnić dobry sztab jak i zawodników którzy pozwolą powalczyć o Europejską przygodę.

Chciałbym po prostu drużynę w gdzie mogę zatrudnić specjalistów z którymi będę mógł wyławiać dobrych 'kopaczy' i szlifować ich talent wprowadzając ich do mojej drużyny.

Nie musi to być najwyższa klasa rozgrywkowa (choć pewnie będzie o taki team trudno poza UK / IT / DE / ES / FR.


Macie jakieś pomysły?

Szkocja? Holandia? Belgia?

Nigdy tam nie grałem.
Poratujcie jakimiś ciekawymi drużynami z potencjałem.
Nie tylko kadrowym - a głównie zaplecza (stadion/baza/finanse i możliwości zatrudnienia sporej ilości sztabu).

DZIĘKUJĘ BARDZO!

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 26.01.2012 o godz. 11:51

Ile jeszcze Panie Wenger będzie nam dane słuchać o jakości?
:: ONE LIFE! ONE CLUB! GUNNER TILL I DIE! ::

 lukaso100 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.01.2012 11:52    #6
witam,


przeżywam kryzys wyboru klubu ktorym miałbym zacząć rozgrywkę. Czego nie wybiorę to kończę po godzinie... do sedna

Poszukuje klubu, który spełnia poniższe warunki:
- klub z Europy
- FM 2007 albo CM 03/04 (słaby komp... )
- średniak w swojej lidze (żeby po 2 sezonach można było walczyć o LE)
- dość dobra kadra
- młody skład, dobra szkółka
- budżet na transfery żeby był gdzieś tak około 5 mln euro
- bez długów



Znajdzie się coś? ;)

 your_mother Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.01.2012 13:47    #7
Witam
Chciałbym zagrać klubem, który nie jest w najwyższej lidze w swoim kraju, ma dość młody skład i niską frekwencje. Najlepiej gdyby ten klub był z francji lub włoch. Ewentualnie możecie zaproponować jakąś słabą ale z ciekawym skłądem reprezentacje z Afryki. Z góry dzieki :)

 nyord Partyzant

Postów: 48
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.01.2012 15:39    #8
[quote=ens]Witajcie ponownie.

Miało być po Niemiecku... ale stwierdziłem, że jednak nie będę grał "elitą" europy i zacznę grać w słabszym kraju.

Bardzo dobrze wspominam najniższe ligi Angielskie choć mam już ich dosyć (90% życia w FM spędziłem w Anglii). Szukam jakiegoś innego kraju. Średniaka Europejskiego. Nie biorę pod uwagę Anglii / Hiszpanii / Włoch / Francji / Niemiec.

Szukam ciekawej ligi bez większych ograniczeń odnośnie obcokrajowców (nie to co Anglia). Ilość drużyn też poniżej 20 mile widziana [nie lubię za długich sezonów jak to miało miejsce w UK przy 24drużynach ;)].

Oczywiście mile widziane nowoczesne stadiony z dość dużymi pojemnościami. Zaplecze jest dla mnie bardzo ważne i chciałbym aby stało na wysokim poziomie.

Finanse też by się przydały aby można było zatrudnić dobry sztab jak i zawodników którzy pozwolą powalczyć o Europejską przygodę.

Chciałbym po prostu drużynę w gdzie mogę zatrudnić specjalistów z którymi będę mógł wyławiać dobrych 'kopaczy' i szlifować ich talent wprowadzając ich do mojej drużyny.

Nie musi to być najwyższa klasa rozgrywkowa (choć pewnie będzie o taki team trudno poza UK / IT / DE / ES / FR.


Macie jakieś pomysły?

Szkocja? Holandia? Belgia?

Nigdy tam nie grałem.
Poratujcie jakimiś ciekawymi drużynami z potencjałem.
Nie tylko kadrowym - a głównie zaplecza (stadion/baza/finanse i możliwości zatrudnienia sporej ilości sztabu).

DZIĘKUJĘ BARDZO![/quote]

Konkretnego klubu Tobie nie podam ale zobacz sobie lige szwajcarska, wedlug mnie idealnie pasuje do tego opisu co napisales wyzej

 ens Partyzant

Postów: 40
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2009
Skąd: Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.01.2012 16:14    #9
@nyord

Luzern ma ciekawy i nowoczesny obiekt. Muszę się przyjrzeć w domu Szwajcarskiej piłce :)
Ile jeszcze Panie Wenger będzie nam dane słuchać o jakości?
:: ONE LIFE! ONE CLUB! GUNNER TILL I DIE! ::

 a88a81n Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.01.2012
Skąd: Chojnów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.01.2012 19:00    #10
Witajcie. Grałem chyba w każdej z lepszych lig europejskich. Poszukuje ligi ( ewentualnie klubu ) w którym piłkarze tacy jak Borysiuk, Sobota, Mila etc. byliby wyróźniającymi graczami i chcieliby przejść w pierwszym okienku transferowym.

 ens Partyzant

Postów: 40
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2009
Skąd: Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.01.2012 21:35    #11
@nyord

Szwajcaria to chyba ciut za słaba liga dla mnie ;) myślałem o czymś z trochę wyższej półki (tutaj w Luzuren mam 2.5mln E płacy i 65tyś transfery). Dodatkowo jest 10drużyn w systemie x4.

Holandia będzie dobrym przedsionkiem do liźnięcia Europy jak i ciekawej ligi bez ograniczeń większych odnośnie obcokrajowców? Czy macie jeszcze jakieś inne pomysły?

Ile jeszcze Panie Wenger będzie nam dane słuchać o jakości?
:: ONE LIFE! ONE CLUB! GUNNER TILL I DIE! ::

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.