Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 SebolOsW Partyzant

Postów: 98
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.01.2012 12:34    #2391
Znudzony FM-owicz szuka jakiejś fajnej rozgrywki. Nie pogardzę mamoną, przydałyby się jakieś obiekty młodzieżowe(bądż BARDZO młoda drużyna). Najlepiej Europa, lecz nie może to być potentat. Jakieś propozycje? Polska odpada, Anglia również.

Proszę o pomoc.
Més que un club. Visca el Barça.

 ens Partyzant

Postów: 40
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2009
Skąd: Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.01.2012 12:40    #2392
[quote=SebolOsW]Znudzony FM-owicz szuka jakiejś fajnej rozgrywki. Nie pogardzę mamoną, przydałyby się jakieś obiekty młodzieżowe(bądż BARDZO młoda drużyna). Najlepiej Europa, lecz nie może to być potentat. Jakieś propozycje? Polska odpada, Anglia również.

Proszę o pomoc.[/quote]

Polecam Vitesse.
Naprawdę zapowiada się ciekawa rozgrywka nimi :)
Ile jeszcze Panie Wenger będzie nam dane słuchać o jakości?
:: ONE LIFE! ONE CLUB! GUNNER TILL I DIE! ::

 Chod Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.06.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.01.2012 13:00    #2393
[quote=SebolOsW]Znudzony FM-owicz szuka jakiejś fajnej rozgrywki. Nie pogardzę mamoną, przydałyby się jakieś obiekty młodzieżowe(bądż BARDZO młoda drużyna). Najlepiej Europa, lecz nie może to być potentat. Jakieś propozycje? Polska odpada, Anglia również.

Proszę o pomoc.[/quote]
Vitesse, Malaga, Polonia Warszawa, Hoffenheim?

[quote]Polećcie jakiś klub z zaplecza angielskiej ekstraklasy ;) Chodzi mi o to,żeby był to klub,który juz od jakiegoś czasu nie grał w premiership,a ma nawet solidną kadrę i nie za niski budżet ;)[/quote]

Leeds, Southampton, Millwall, Huddersfield.
#TeamTyniec

 SebolOsW Partyzant

Postów: 98
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.01.2012 13:01    #2394
[quote=ens][quote=SebolOsW]Znudzony FM-owicz szuka jakiejś fajnej rozgrywki. Nie pogardzę mamoną, przydałyby się jakieś obiekty młodzieżowe(bądż BARDZO młoda drużyna). Najlepiej Europa, lecz nie może to być potentat. Jakieś propozycje? Polska odpada, Anglia również.

Proszę o pomoc.[/quote]

Polecam Vitesse.
Naprawdę zapowiada się ciekawa rozgrywka nimi :)[/quote]

Zobaczę, jakieś inne propozycje? Z innej ligi? ;)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 30.01.2012 o godz. 20:41

Més que un club. Visca el Barça.

 gruchalbn Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 370
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.12.2007
Skąd: LBN
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.01.2012 18:03    #2395
Poszukuje klubu z WIELKIMI problemami finansowymi, ale nie chodzi mi wyłącznie o długo terminowe pożyczki, a raczej o ujemny stan konta.
Ogólnie by klub był w zapaści :)
Najlepiej by klub był z europy, z kraju który ma status "rozwinięty" a nie tak jak Polska "rozwijający się".

Mi osobiście jako pierwszy nasuną się pomysł z Portsmouth (bo kiedyś słyszałem o ich problemach finansowych 2-3 lata temu).
Jednak czekam na jeszcze jakieś propozycje.

Grę planuje zacząć w 7 lub 14 lutego w zależności od wyników egzaminu :) Na najbardziej aktualnej oficjalnej łatce.

 Komorinio Partyzant

Postów: 19
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.02.2012 22:00    #2396
Witam
Ostatnio grałem zespołami: Mainz,BVB,Newcastle,Lech i Borussia Monchengladbach. Szczerze mówiąc tylko Lech mi się podobał ale to nie jest "to".
Posiadam niewielkie wymagania,bardziej interesuje mnie to aby klub był sprawdzony i żeby się nim dłuuugo i przyjemnie grało.
Wymagania to:
- Ligi tylko z Europy
- Najlepiej bez długów
- Kluby od 2 klasy rozgrywkowej
- Fajnie by było gdyby byłą dobra szkółka(niewymagane)

Z góry dzięki za odp.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 01.02.2012 o godz. 22:00

 todol Partyzant

Postów: 300
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.02.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.02.2012 08:31    #2397
[quote=Komorinio]Witam
Ostatnio grałem zespołami: Mainz,BVB,Newcastle,Lech i Borussia Monchengladbach. Szczerze mówiąc tylko Lech mi się podobał ale to nie jest "to".
Posiadam niewielkie wymagania,bardziej interesuje mnie to aby klub był sprawdzony i żeby się nim dłuuugo i przyjemnie grało.
Wymagania to:
- Ligi tylko z Europy
- Najlepiej bez długów
- Kluby od 2 klasy rozgrywkowej
- Fajnie by było gdyby byłą dobra szkółka(niewymagane)

Z góry dzięki za odp.[/quote]

może pomóż naszemu człowiekowi we Francji w budowie wielkiego klubu?
FC Nantes

 hera Młody aktywista

Postów: 536
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.07.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.02.2012 11:14    #2398
Jeśli ktoś szuka przyjemności z gry i zarazem wyzwania to polecam Granadę. Wystarczy poczytać o ich historii i aż chce się grać. Jedna z najlepszych baz treningowych w grze, dobre finanse (utrzymajcie się w lidze a zobaczycie), klub patronacki Udinese. Chyba w końcu znalazłem TEN klub w FM12, polecam z całego serca.

 Komorinio Partyzant

Postów: 19
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.02.2012 15:20    #2399
A[quote2=todol][quote=Komorinio]Witam
Ostatnio grałem zespołami: Mainz,BVB,Newcastle,Lech i Borussia Monchengladbach. Szczerze mówiąc tylko Lech mi się podobał ale to nie jest "to".
Posiadam niewielkie wymagania,bardziej interesuje mnie to aby klub był sprawdzony i żeby się nim dłuuugo i przyjemnie grało.
Wymagania to:
- Ligi tylko z Europy
- Najlepiej bez długów
- Kluby od 2 klasy rozgrywkowej
- Fajnie by było gdyby byłą dobra szkółka(niewymagane)

Z góry dzięki za odp.[/quote]

może pomóż naszemu człowiekowi we Francji w budowie wielkiego klubu?
FC Nantes[/quote2]

A grał ktoś w lidze Rosyjskiej - > Zenit,CSKA....

 feanorr Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.07.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.02.2012 18:08    #2400
[quote3=Komorinio]A[quote2=todol][quote=Komorinio]Witam
Ostatnio grałem zespołami: Mainz,BVB,Newcastle,Lech i Borussia Monchengladbach. Szczerze mówiąc tylko Lech mi się podobał ale to nie jest "to".
Posiadam niewielkie wymagania,bardziej interesuje mnie to aby klub był sprawdzony i żeby się nim dłuuugo i przyjemnie grało.
Wymagania to:
- Ligi tylko z Europy
- Najlepiej bez długów
- Kluby od 2 klasy rozgrywkowej
- Fajnie by było gdyby byłą dobra szkółka(niewymagane)

Z góry dzięki za odp.[/quote]

może pomóż naszemu człowiekowi we Francji w budowie wielkiego klubu?
FC Nantes[/quote2]

A grał ktoś w lidze Rosyjskiej - > Zenit,CSKA....
[/quote3]

Zaliczyłem kilka sezonów w lidze rosyjskiej Anżi. Muszę powiedzieć, że grało się całkiem przyjemnie. Prowadząc klub z czołówki można sprowadzić naprawdę ciekawych i znanych zawodników. Polecam

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.