Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Kuros Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.02.2012 19:18    #2401
Witam
Mam ochotę pograć ciekawym klubem
Wymagania:
- Średnie ligi np.: portugalska, turecka
- dość spory stan konta
- No i prognoza mediów nie przekraczająca 6 miejsca w dół
Potrzebuje takiego klubu. Mam ochotę na klub bogaty!!!

 Komorinio Partyzant

Postów: 19
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.02.2012 19:29    #2402
Znalazłem kilka ciekawych zespołów i mam dylemat który z nich wybrać, te kluby to : Udniese,Celtic,Zenit,Rubin,Everton,Montpellier oraz AS Monaco.

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.02.2012 19:32    #2403
Braga.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 Szemek Ekspert

Postów: 2024
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2007
Skąd: Boguszów- Gorce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.02.2012 20:06    #2404
Grał ktoś w USA albo w Argentynie czy Brazylii? Kim warto tam zagrać i jak wygląda sprawa z przepisami? Ciężko będzie sprowadzać piłkarzy z Polski albo znanych zawodników z Europy?

Aha jeszcze kwestia budżetów i ośrodków treningowych.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.02.2012 o godz. 20:08

"To tylko Internet k*rwa."

 Daniś Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.02.2012 21:51    #2405
Błagam pomozcie:) stracilem sens eFeMa.. nie mam pojecia kim zagrac zeby sie jakos wciagnac, kim nie zaczne to zaraz koncze.. fajnie by bylo jakby klub byl z lepszych lig i mial jakies pieniadze na transfery albo cos w tym stylu;p fm12 jak cos:)

 SebolOsW Partyzant

Postów: 98
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.02.2012 23:12    #2406
[quote=Daniś]Błagam pomozcie:) stracilem sens eFeMa.. nie mam pojecia kim zagrac zeby sie jakos wciagnac, kim nie zaczne to zaraz koncze.. fajnie by bylo jakby klub byl z lepszych lig i mial jakies pieniadze na transfery albo cos w tym stylu;p fm12 jak cos:)[/quote]

Hoffenheim, Moenchengladbach, Lyon, Rennes, Reims(czy jakoś tak), Athletic Bilbao, Brescia, Everton, Legia, Porto, no wiele, wiele możliwości ;)
Més que un club. Visca el Barça.

 jzivii Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.09.2011
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.02.2012 14:15    #2407
Proszę o pomoc. Szukam klubu nie z najwyższej ligi (najlepiej 2 klasa rozgrywkowa - dół tabeli, albo 3 klasa góra tabeli). Chciałbym żeby było w nim sporo juniorów z potencjałem. Jak najmniej starszych piłkarzy (30+). Odpada Polska i Angielska liga. Już mi się znudziły. Dobrze by było żeby ten klub był w miarę dobrej kondycji finansowej (brak długów, trochę kasy na kilka transferów).
Z góry dzięki ;)

 wujekzdzicho Młody aktywista

Postów: 640
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.08.2010
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.02.2012 14:18    #2408
[quote=szemek7]Grał ktoś w USA albo w Argentynie czy Brazylii? Kim warto tam zagrać i jak wygląda sprawa z przepisami? Ciężko będzie sprowadzać piłkarzy z Polski albo znanych zawodników z Europy?

Aha jeszcze kwestia budżetów i ośrodków treningowych.[/quote]

W USA grałem, dziwne przepisy, łączna pensja nie może być większa niż ileśtam. Ograniczenia co do obcokrajowców.

Brazylia? Mój kumpel grał Internacionalem Porto Alegre, podobnież było spoko.

Argentyna: Polecam, zdecydowanie. Zero głupich ograniczeń. FANTASTYCZNI juniorzy. Ja właśnie przywracam River Plate na szczyt. Doskonałe obiekty treningowe, juniorzy? z 10 mogących aspirować po 2 sezonach do pierwszego składu. I Cavenaghi w ataku. Można bez presji wejść w klub, bo wyciągnięcie go z 2 ligi jest formalnością. A potem jest naprawdę ciekawie. No i Ocampos - ten chłopak jest niesamowity!

 Mathi93 Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.08.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.02.2012 16:00    #2409
Ja już X lat spędziłem w europie, wiele osiągnięć Lechem, Juventusem. Teraz chciałbym spróbować sił na innych kontynentach, chciałbym powalczyć np o Azjatycką Ligę MIstrzów i w końcu przerwać panowanie europejskich klubów.
Chciałbym Ligę:
- w której jest jak najmniej ograniczeń, bądź jak najkorzystniejsze.
- do której przyjdą stare gwiazdy, chciałbym na tym bazować, więc i finanse musza być sporę. Mówię tu o takich piłkarzach jak np. Toni, Owen, Grosso itp.


może też być liga, którą można dodać do gry. Np Arabia Saudyjska, ZEA, Katar itp

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 03.02.2012 o godz. 16:05

 feanorr Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.07.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.02.2012 17:42    #2410
[quote=Daniś]Błagam pomozcie:) stracilem sens eFeMa.. nie mam pojecia kim zagrac zeby sie jakos wciagnac, kim nie zaczne to zaraz koncze.. fajnie by bylo jakby klub byl z lepszych lig i mial jakies pieniadze na transfery albo cos w tym stylu;p fm12 jak cos:)[/quote]

Też tak miałem i lekarstwem okazało się PSG. Ciekawy skład, co roku obiecujący juniorzy i oczywiście kasa szejka :), ale on nie jest tak rozrzutny jak prezio City.

Właśnie zacząłem 5 sezon i zapowiada się ciekawie.

W lidze też wcale łatwo nie jest. W Ligue 1 jest niewiele ograniczeń dot. składu, także można zrobić fajną pakę na majstra.

A może Vitesse. Zacząłem nimi ostatnio grać i mają fajny team. Gruziński właściciel nie poskąpi grosza na transfery.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 03.02.2012 o godz. 17:45

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.