Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 HALA MADRID Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.10.2011
Skąd: Tyble
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.02.2012 23:57    #2411
A ja polecam zacząć reprezentacją to tak jakby zacząć bezrobotnym ale jednak drużynę jakoś się prowadzi zaczynam dopiero i patrze gdzie można dostać się do klubu aby jakoś to przetrwać i to kluby są na początek slabe tak więc chyba w końcu wiele lat rozrywki przede mną :)

 makukuara Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.02.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.02.2012 01:05    #2412
Cześć.
Szukam klubu ze środka tabeli w mocnych ligach europejskich ( Francja, Włochy, Hiszpania ). Posiadający młody zespół i przyzwoity budżet.
Fm 2009.

 Yanki Partyzant

Postów: 40
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.11.2010
Skąd: Mortelstein
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.02.2012 10:12    #2413
Jak kolega wyżej, straciłem sens gry i szukam zespołu:
- Koniecznie z Europy, no i najwyższa liga
- Nie taki, ktory kandyduje do mistrzostwa, tylko taki jak Borussia D. w zezłym roku, który może sprawić niespodziankę
- Może być też ze środka tabeli ale aby miał pieniądze na transfery
- I przede wszystkim żeby nie trzeba było całego dnia spędzić nad taktyką któa i tak nie będzie funkcjonowała bo zawodnicy jej nie rozumieją
- A także przyjemność z gry (:

 Lucas. Partyzant

Postów: 608
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2010
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.02.2012 10:48    #2414
Zdecydowanie i z czystym sercem mogę polecić holenderskie Vitesse. :)

 pawcio96 Partyzant

Postów: 69
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.08.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.02.2012 11:07    #2415
Szukam klubu który jest średniakiem ale są potencjalne szanse że dobrzy zawodnicy chcieli by przejść tacy jak Hazard itp. Czekam i dziekuje.

 Lucas. Partyzant

Postów: 608
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2010
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.02.2012 12:30    #2416
Trudno znaleźć średniaka, którym zainteresowani byliby zawodnicy pokroju Hazarda. Do głowy przychodzi mi Malaga, choć nie jestem pewien, czy Eden chciałby dołączyć do tej drużyny już w pierwszym sezonie. PSG jest lepszym klubem i nie powinno mieć problemów z kupnem, ale średniakiem już nie jest. Może Anżi, Hoffenheim?

 hera Młody aktywista

Postów: 536
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.07.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.02.2012 13:20    #2417
[quote=Yanki]Jak kolega wyżej, straciłem sens gry i szukam zespołu:
- Koniecznie z Europy, no i najwyższa liga
- Nie taki, ktory kandyduje do mistrzostwa, tylko taki jak Borussia D. w zezłym roku, który może sprawić niespodziankę
- Może być też ze środka tabeli ale aby miał pieniądze na transfery
- I przede wszystkim żeby nie trzeba było całego dnia spędzić nad taktyką któa i tak nie będzie funkcjonowała bo zawodnicy jej nie rozumieją
- A także przyjemność z gry (:[/quote]

Sevilla - mniej więcej średniak, bogaty klub, po przerzuceniu kasy z płac na fundusz transferowy i sprzedaży paru niepotrzebnych zawodników, plus kupowania części piłkarzy na raty w pierwszym sezonie wyciągnąłem 33 mln. Masz genialnych skrzydłowych: Perotti i Navas, po dobrych transferach można namieszać w lidze.

Villareal - podobnie jak wyżej, tyle, że grasz bez skrzydłowych, ale za to masz genialny duet napastników, Rossi i Nilmar. Wąskie 4-3-1-2 kosi. Z kasą podobnie jak w Sevilli, ponad 20 baniek spokojnie wyciągniesz.

Genoa - grałem jeszcze na starym patchu, bogaty klub, ok. 20 milionów w pierwszym sezonie uda ci się wyciągnąć na wzmocnienia. Grałem połowę sezonu, byłem cały czas w okolicach 4-6 miejsca. Z tym, że liga włoska nie dla mnie.

Nie rozumiem Twojego podpunktu z taktyką, jak zrobisz odpowiednią POD drużynę, to nie widzę problemu żeby zawodnicy jej nie rozumieli.

 pawcio96 Partyzant

Postów: 69
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.08.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.02.2012 14:45    #2418
Dobra dałem sobie spokój z tym średniakiem ale proszę o klub z historią i żeby miał dobrych juniorów i niezła pozycję w lidze. Nie chodzi o Barce ale na przykład Nantes tylko aby była wyższa pozycja w lidze. Czekam i Dzieki.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 04.02.2012 o godz. 14:46

 bugi42 Młody aktywista

Postów: 492
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.02.2010
Skąd: Tam, gdzie tysiące jezior...
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.02.2012 16:04    #2419
Porto
...

 exeter_city Partyzant

Postów: 205
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.04.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.02.2012 11:52    #2420
Jak komuś się znudziła liga angielska to polecam Serie A. Ciekawa liga pełna niepokornych gwiazd jak Ibra, Robinho, oraz wielkich legend i gwiazd: Totti, De Rossi, Di Vaio, Fabrizio Miccoli, Giulio Migliaccio, Gilardino. Gram obecnie Romą, w składzie trafił mi się Ciciretti który ma -9 i w profilu ma napisane labelled next Daniele De Rossi ! , jest również Caprari o wiele słabszy ale może uda mi się z niego zrobić Walcotta. Skład ciekawy i co fajne, nie ma pieniędzy na transfery więc rozgrywka wydaje się ciekawa, zważywszy na już posiadanych fajnych zawodników i szkołki.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.