Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Cams Partyzant

Postów: 75
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.12.2011
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.02.2012 19:25    #2441
nie_powiem

No to mnie zachęciłeś.
Ostatnio rozglądałem się za jakimś klubem z La Liga, myślałem o Sevilli ale to byłoby za proste...
Klub naprawdę strasznie interesujący. Bardzo dobrze stojące finanse. W początkowej fazie gry można mądrze wykorzystać umowę z Udinese. Dużo piłkarzy z wypożyczeń, ale to żaden problem. Chłopaki naprawdę mają spory potencjał. Jak dla mnie Granada strzał w 10.

 wujekzdzicho Młody aktywista

Postów: 640
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.08.2010
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.02.2012 21:23    #2442
Dobra czas przywrócić Feyenoordowi dawny blask ;).

 pieter453 Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2012 15:24    #2443
FM 08
ogólnie Europa, najlepiej Anglia, Championship/League One
młody, perspektywiczny zespół, walczący o awans... z w miarę porządnym budżetem, z dobrą szkółką juniorów (opierałbym grę na wychowankach). da się coś znaleźć, spełniającego chociaż trochę z tych kryteriów?

prosiłbym też o jakieś inne średniaki, grałem jakiś czas Anżi ale wkurzały mnie te przepisy w Rosji i zrezygnowałem. myślę teraz nad Vitesse, miał ktoś jakieś doświadczenia z tym klubikiem?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.02.2012 o godz. 15:24

 marcin6105 Partyzant

Postów: 79
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2012 17:03    #2444
FM 2012
Jaki budżet ma Lech Poznań. Prosiłbym o pomoc, płacowy i transferowy?

 $Jahoo$ Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.08.2010
Skąd: Sto(L)ica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2012 17:12    #2445
[quote=marcin6105]FM 2012
Jaki budżet ma Lech Poznań. Prosiłbym o pomoc, płacowy i transferowy?[/quote]
Wystarczy rozpocząć grę tym zespołem, ewentualnie spojrzeć w edytorze..

Witam. Mam problem z doborem klubu. W poprzednim zapisie rozpocząłem grać PSG, po czym skończyłem grać po 4 latach (w grze). Wkurzyła mnie zbyt szybka droga na sam szczyt, bo pod koniec gry obejmowałem Liverpool, i na nim właśnie skończyłem. Wkurza mnie też że zaczynam grać jako bezrobotny z reputacją krajową a mimo to po jakimś czasie dostaje pracę w Osasunie. Nie oszukujmy się, wątpię żeby menedżer znany tylko w ojczystym kraju i bez jakichkolwiek trofeów, dostał ofertę z klubu z ligi hiszpańskiej... A co do wymagań nowego klubu:

- Spokojna sytuacja finansowa (spory budżet transferowy i płacowy)

- Nie mam wymagań co do krajów w których będzie ten klub, ale wolałbym żeby nie były to kluby z najsilniejszych europejskich lig.

-Mile widziany brak wymagań co do obcokrajowców (mogą być wyjątki)

-Niezła reputacja. Nie wymagam jakieś kontynentalnej czy co, ale żeby przychodzili nieźli piłkarze

Odpadają: Guangzhou Evergrande, Al-Ittihad, Swansea

Jeżeli nic się nie znajdzie to będę zmuszony do rozpoczęcia gry jako bezrobotny. Mam nadzieję że coś się da znaleźć. Pozdrawiam :)

 Brunhoso3115 Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.10.2010
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2012 17:16    #2446
Poleci ktoś jakąś ciekawą słabą ligę z Europy Wschodniej?

 Krzys G Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.05.2011
Skąd: Jarocin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2012 17:17    #2447
Cześć!
Poszukuję klubu, dzięki któremu przede wszystkim odzyskam troszkę utraconą chęć do gry. Chciałbym zacząć z klubem, w którym gra sprawia przyjemność. Po części mogę powiedzieć, że odrzucam najwyższe klasy rozgrywkowe (choć za solidną argumentacją byłbym wstanie spróbować). Zaznaczę też, że wolałbym powolutku, układając cegiełkę do cegiełki doprowadzić klub na sam szczyt. Istotną sprawą jest też moja miłość do Sir Alex'a Ferguson'a, którego staram się naśladować, prezentuję podobny styl. Staram się stawiać na młodzież, wychowanków, a także zawodników krajowych. Co do budżetu nie mam specjalnych wymagań. Proszę o UZASADNIENIE swoich propozycji, zaznaczę też, że chciałbym rozpocząć grę jak najszybciej.
Pozdrawiam :)

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 11.02.2012 o godz. 17:53

 $Jahoo$ Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.08.2010
Skąd: Sto(L)ica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2012 17:20    #2448
[quote=Brunhoso3115]Poleci ktoś jakąś ciekawą słabą ligę z Europy Wschodniej?[/quote]
Jeżeli masz na myśli słabą ligę z EW to przyszła na myśl mi od razu 2 liga rosyjska. Sporo tam ciekawych zespołów jak Ural, Ałania. Jak awansujesz to wiadomo, 1 liga rosyjska jest o wiele lepsza, ale utrzymać się z takim zespołem to jest sztuka :)

 feanorr Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.07.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2012 19:01    #2449
[quote=Krzys G]Cześć!
Poszukuję klubu, dzięki któremu przede wszystkim odzyskam troszkę utraconą chęć do gry. Chciałbym zacząć z klubem, w którym gra sprawia przyjemność. Po części mogę powiedzieć, że odrzucam najwyższe klasy rozgrywkowe (choć za solidną argumentacją byłbym wstanie spróbować). Zaznaczę też, że wolałbym powolutku, układając cegiełkę do cegiełki doprowadzić klub na sam szczyt. Istotną sprawą jest też moja miłość do Sir Alex'a Ferguson'a, którego staram się naśladować, prezentuję podobny styl. Staram się stawiać na młodzież, wychowanków, a także zawodników krajowych. Co do budżetu nie mam specjalnych wymagań. Proszę o UZASADNIENIE swoich propozycji, zaznaczę też, że chciałbym rozpocząć grę jak najszybciej.
Pozdrawiam :)
[/quote]

No to skoro tak uwielbiasz Sir Alexa, to może pójdziesz jego drogą i podejmiesz pracę w klubie z 3 ligi szkockiej East Stirlingshire? To pierwszy klub Fergusona, w którym pracował jako menedżer.

Choć najlepiej zacząć bezrobotnym z najniższą reputacją. Wtedy może być ciekawie.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.02.2012 o godz. 19:05

 hera Młody aktywista

Postów: 536
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.07.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2012 19:15    #2450
[quote2=$Jahoo$][quote=marcin6105]FM 2012
Jaki budżet ma Lech Poznań. Prosiłbym o pomoc, płacowy i transferowy?[/quote]
Wystarczy rozpocząć grę tym zespołem, ewentualnie spojrzeć w edytorze..

Witam. Mam problem z doborem klubu. W poprzednim zapisie rozpocząłem grać PSG, po czym skończyłem grać po 4 latach (w grze). Wkurzyła mnie zbyt szybka droga na sam szczyt, bo pod koniec gry obejmowałem Liverpool, i na nim właśnie skończyłem. Wkurza mnie też że zaczynam grać jako bezrobotny z reputacją krajową a mimo to po jakimś czasie dostaje pracę w Osasunie. Nie oszukujmy się, wątpię żeby menedżer znany tylko w ojczystym kraju i bez jakichkolwiek trofeów, dostał ofertę z klubu z ligi hiszpańskiej... A co do wymagań nowego klubu:

- Spokojna sytuacja finansowa (spory budżet transferowy i płacowy)

- Nie mam wymagań co do krajów w których będzie ten klub, ale wolałbym żeby nie były to kluby z najsilniejszych europejskich lig.

-Mile widziany brak wymagań co do obcokrajowców (mogą być wyjątki)

-Niezła reputacja. Nie wymagam jakieś kontynentalnej czy co, ale żeby przychodzili nieźli piłkarze

Odpadają: Guangzhou Evergrande, Al-Ittihad, Swansea

Jeżeli nic się nie znajdzie to będę zmuszony do rozpoczęcia gry jako bezrobotny. Mam nadzieję że coś się da znaleźć. Pozdrawiam :)[/quote2]

Myślałeś o lidze ukraińskiej ? Metalist to bardzo ciekawy klub, tak samo jak Dnipro. Może dla większego wyzwania Metalurh Donieck ? Można spróbować zrzucić Szachtar z top1. Ogólnie liga ukraińska jest ciekawa, masz tam limit maks. 7 obcokrajowców w wyjściowym składzie, co sprawia, że wyzwanie jest jeszcze ciekawsze, a ukraińscy newgeni są na prawdę dobrzy.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.