Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Alex2150 Partyzant

Postów: 101
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.06.2005
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.03.2012 13:03    #2
[quote2=SebolOsW]

RB Leipizg, bardzo dobra infastruktura + bardzo duża kasa jak na Regionalliga.[/quote2]

RB Leipzig ciekawa drużyna a znasz coś z Oberliga? Bo z tego co widze to jeszcze jest Sachsen Leipzig i Lokomotive Leipzig

 kris_nh Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.03.2012 14:58    #3
LA CORUNA

niby na minusie, dlugi spore, a po rozpoczeciu gry po 3 kolejkach dalem prosby do zarzadu i:

rozbuduja mi baze treningowa oraz wykupia stadion , koszty w sumie nie jakies male jak dla zadluzonego klubu.

 Daniś Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.03.2012 20:26    #4
co myslicie o Metaliście Charków? Maja tam jakies przepisy w lidze? Kasiorka na transfery? JEsli cos wiecie to bardzo bym prosił:)

 madrid7 Partyzant

Postów: 217
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.03.2012 22:50    #5
Nie możesz sam tego sprawdzic rozpoczynajac nimi kariere?
VAMOS REAL!
HALA MADRID!

 nyord Partyzant

Postów: 48
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.03.2012 06:27    #6
[quote=Daniś]co myslicie o Metaliście Charków? Maja tam jakies przepisy w lidze? Kasiorka na transfery? JEsli cos wiecie to bardzo bym prosił:)[/quote]

Z przepisow to tam jedyne ograniczenie to takie ze na boisku moze byc maks 7 obcokrajowcow, wiec tragedii nie ma, wsrod ukrainskich pilkarzy jest sporo dobrych newgenow wiec polecam ta lige, a szczegolnie Arsenal Kijow, z poczatku jest dosc ladna sumka na transfery a w ciagu 1-2 sezonow powinien byc nowy juz wlasciciel wiec warto. Dodam ze w pierwszym sezonie po kilku transferach i małym szczesciu udalo mi sie nimi wygrac lige. Dobra wroce do metalistu, grac nimi nie gralem ale maja sporo mocniejsza kadre niz moj obecny zespol mial na poczatku i kilku dobrych przyszlosciowych graczy(nie pamietam nazwisk).
W kazdym badz razie polecam lige ukrainska, nie wiem jak wam ale ona mi przywrocila chec i zapal do tej gry :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 09.03.2012 o godz. 06:27

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.03.2012 13:26    #7
Witam, jak myślicie, Fiorentina czy Bilbao ;).
szukam bardziej utalentowanego klubu, lecz również z dobrymi zawodnikami. Właśnie sek w tym, że do Fiorentiny zapewne chętniej przyjdą piłkarze, ponieważ w Ajaxie miałem z tym kłopot -.-. Proszę o polecenie jednego z tych klubów :).

 Crayon Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.01.2012
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.03.2012 13:49    #8
Skłaniałbym się bardziej ku Fiorentinie ponieważ do Bilbao będziesz mógł ściągać tylko Basków, więc nie wiem czy odpowiadałoby ci to.

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.03.2012 13:54    #9
Fiorentina niezbyt mi niestety podpasowała ( zwłaszcza ich 'wielki' budżet transferowy ;) ).
Więc szukam coś na wzór Ajaxu ( wielu utalentowanych zawodników ), lecz w jednej z czołowych lig. Od razu mówię, że nie interesuje mnie Man Utd, inter, Barca etc. bo żadna przyjemność wygrywać takim klubem :).

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 09.03.2012 o godz. 16:02

 nyord Partyzant

Postów: 48
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.03.2012 20:10    #10
Witam, otoz chcialbym zrobic sobie przerwe od ukrainskiej ligi i planuje rozpoczac rozgrywke w jakims Angielskim lub Wloskim klubie. Jakie kluby polecacie i dlaczego? Nie interesuja mnie "giganci". Jezeli macie propozycje z innych lig to rowniez slucham, jesli mozecie to uzasadnijcie swoja propozycje.

 kicks Partyzant

Postów: 153
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.04.2011
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.03.2012 20:46    #11
[quote=nyord]Witam, otoz chcialbym zrobic sobie przerwe od ukrainskiej ligi i planuje rozpoczac rozgrywke w jakims Angielskim lub Wloskim klubie. Jakie kluby polecacie i dlaczego? Nie interesuja mnie "giganci". Jezeli macie propozycje z innych lig to rowniez slucham, jesli mozecie to uzasadnijcie swoja propozycje.[/quote]

Atalanta - ciekawy skład którym mozna grać o miejsce w pierwszej 10.
Udinese - niedoceniany we Włoszech czarny koń obecnych i ubiegłych rozgrywek
Everton, Aston Villa, dobre kluby które zawsze omija to co najlepsze czyli europejskie puchary
QPR - świetnie rozwijający sie beniaminek premierleague.

Masz ochote zagrać ze mną przez neta ? Wersja gry 12.2, mam dobry sprzęt oraz neta 50 mb/s dostosuje się do wymagań.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.