Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Rekrut7 Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.03.2012
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.03.2012 19:37    #2
To ja właśnie na odwrót , uwielbiam wychować jakiegoś brylancika :)
A co do wypożyczeń ja zawsze na początku kontraktuje Carlosa Fierro , i wypożyczam Welbecka i Draxlera :D

 Kanonier1886 Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Rzeszów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.03.2012 19:37    #3
[quote=krawiecus]to masz przyjemność z wyszukiwania zastępców. ja się tym bardzo fascynowałem, możesz dać szansę młodzieży, a najlepszych z wypożyczeń możesz przecież wykupić. [/quote]
Jasne, że tak chociaż w Vitesse ciężko, wiadomo mają filię z Chelsea, ale nikt z młodzików The Blues nie chce dołączyć, ale zobaczymy za rok. Kiedy będą płakać o miejsce składzie z uwagi na LM. ^^

 Kanonier1886 Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Rzeszów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.03.2012 19:38    #4
Carlos Fierro genialny jest. Ale moim ulubieńcem jest Sime Vrsaljko :)

 krawiecus Partyzant

Postów: 107
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.03.2012 19:40    #5
jak dostaniesz na drugi sezon kasę, to kupisz sobie młodzież, podwyższysz szkókę itd. a przyjemność z wygrania szybko Primera Division jest nieziemska:) wiem coś o tym

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.03.2012 19:42    #6
Rekrut no nie ma tam z tego co pamiętam właśnie perełek :P.
Ja z kolei nigdy nie wyszktałciłem młodego z drużyny którą grałem. No chyba, że Mbay'e Niang się liczy którego kupiłem w 1-szym okienku w Napoli :).
A co do ulubieńców to jest nim Munian ( grałem nim w Napoli ), Emre Can :).

 Rekrut7 Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.03.2012
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.03.2012 19:45    #7
[quote=Pyskaty]Rekrut no nie ma tam z tego co pamiętam właśnie perełek :P.
Ja z kolei nigdy nie wyszktałciłem młodego z drużyny którą grałem. No chyba, że Mbay'e Niang się liczy którego kupiłem w 1-szym okienku w Napoli :).
A co do ulubieńców to jest nim Munian ( grałem nim w Napoli ), Emre Can :).[/quote]

No Emre Can , Julian Draxler , Muniain i Carlos Fierro , to dla mnie najlepsi następcy Ronney'a , Ronaldo i Messiego w FM 12 :) Ale dalej nie wiem kim grać :((

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 13.03.2012 o godz. 20:03

 Salim Partyzant

Postów: 237
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.03.2011
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.03.2012 20:52    #8
[quote=Salim]Witam,
kumpel szuka klubu ze słabej lub średniej ligi ale z Europy. Najlepiej bez problemów finansowych, ale jeśli są to on da radę ;D
Klub z niezłą reputacją i jak najlepszymi szkółkami juniorskimi (on `słynie` w naszym gronie z wprowadzania newgenów do I składu)

Proszę o szybką odpowiedź :) [/quote]

podbijam ;)

 Rekrut7 Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.03.2012
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.03.2012 21:04    #9
jest ktoś z kim mógłbym poważnie popisać o FM ? taki który się na tym zna i wg :D jak co to piszcie na 7190345

 jakub7695 Partyzant

Postów: 62
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2011
Skąd: Dobra
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.03.2012 21:15    #10
Ej no, bo zrobiliście z tego tematu wielką opisówę pt. "Moi ulubieni piłkarze i kluby".

Ja też straciłem sens gry w FMa, więc szukam klubu (koniecznie jeszcze DZIŚ):
- nie z lig włoskich, angielskich, niemieckich, polskich i hiszpańskich
- ciągnie mnie do Francji [(ale nie do Monaco) oczywiście niekoniecznie]
- z dobrą szkółką młodzieży, aby wychowywały się dobre newgeny
- raczej z 1 ligi (średniaki lub słabsze kluby), może być z 2 ligi
- z kaską na transfery minimum pół miliona franków
- z jakimś liderem drużyny, wyróżniającym się graczem lub bardzo równy skład (niekoniecznie)

Czekam na propozycje, każdą rozważę, może sam będę coś proponował. Liczę na Was.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 13.03.2012 o godz. 21:17

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.03.2012 21:15    #11
Panowie robię update i niedługo skończę do fm2008. Jednak naszła mnie chęć zagrania jakiejś ciekawej kariery. Szukam klubu średniego lub dobrego, z dobrym składem i z jak najlepszymi finansami. Myślę nad Palermo z Cavanim i Amaurim na napadzie oraz Newcastle. Najlepiej żeby to był klub z Anglii lub Włoch lecz nie obrażę się na propozycje z Hiszpanii i Francji. PS: At. Madryt odpada.
był - będzie - jest zawsze IKS!

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.